دیدگاه جالب مدس میکلسن نسبت به جایگزینی جانی دپ در فیلم Fantastic Beasts 3

دیدگاه جالب مدس میکلسن نسبت به جایگزینی جانی دپ در فیلم Fantastic Beasts 3

سال گذشته، جانی دپ دعوای حقوقی خود علیه روزنامه سان که او را «همسرآزار» خطاب قرار داده بود را واگذار کرد اما علیرغم اینکه دپ بارها اتهام بدرفتاری با امبر هرد، همسر سابقش را رد کرده بود، دادگاهی که در لندن برگزار شد، اعلام کرد که روزنامه انگلیسی در همسر آزار خواندن او مرتکب افترا و تهمت نشده است. بعد از این رأی بود که کمپانی برادران وارنر از دپ ۵۸ ساله خواست از بازی در نقش گریندلوالد در Fantastic Beasts 3 کناره گیری کند، در حالی که یک سکانس از آن نیز فیلمبرداری شده بود.

مدس میکلسن که جایگزین جانی دپ برای نقش گریندلوالد در فیلم Fantastic Beasts 3 شده می گوید که تقلید بازی او یک نوع خودکشی است

جانی دپ این درخواست را پذیرفته و بعد از آن بود که مدس میکلسن به عنوان شخصیت شرور دنباله فیلم های هری پاتر جانشین وی شد. اکنون در یک مصاحبه با روزنامه ساندی تایمز، میکلسن می گوید که دوست داشته در مورد نقش گریندلوالد با جانی دپ صحبت کند. این بازیگر دانمارکی گفته است: «منظورم، به وضوح، این است که آن ها قرار بود فیلم را بسازند و به وضوح او دیگر در این پروژه مشارکت نداشت. اما من دخالتی در این دعوا نداشتم. من نمی دانم که چه اتفاقی [در زندگی خصوصی او] افتاده بود و نمی دانم که عادلانه بود یا خیر، اینکه او کارش را از دست داد. اما فقط همین را می دانم که نمایش ادامه داشت و دوست داشتم اگر امکانش بود در مورد آن با او صحبت می کردم اما آنقدرها با او آشنایی ندارم».

مدس میکلسن که جایگزین جانی دپ برای نقش گریندلوالد در فیلم Fantastic Beasts 3 شده می گوید که تقلید بازی او یک نوع خودکشی است

وی که به تازگی با بازی در فیلم دانمارکی Another Round بار دیگر قدرت بازیگری خود را به رخ کشید، گفته است: «اما آن ها با من تماس گرفتند و ظاهراً به شدت عجله داشتند، و از سناریو خوشم آمد و بله گفتم. و می دانم که برای بسیاری از افراد بحث برانگیز بود اما این اتفاقی است که هر چند وقت یک بار می افتد. نمی خواستم کاری که جانی انجام داده را کپی کنم. به نظر من او یک بازیگر کارکشته است، به همین خاطر کپی کردن بازی او یک خودکشی خلاقانه است». این بازیگر ۵۵ ساله گفته که باید به نقشی فکر می کرده که کاملاً مال خودش باشد اما همزمان مانند پلی عمل کند تا بتواند بازی که دپ در دو فیلم اول فرانچایز Fantastic Beasts انجام داده را نیز انتقال دهد. مدس میکلسن در ادامه صحبت های خود گفته است: «بازی من متفاوت است، و ظاهرم هم کمی تفاوت دارد اما برای فهمیدن نتیجه باید تا زمان انتشار فیلم صبر کنیم».

مدس میکلسن که جایگزین جانی دپ برای نقش گریندلوالد در فیلم Fantastic Beasts 3 شده می گوید که تقلید بازی او یک نوع خودکشی است

میکلسن قرار است در Indiana Jones 5 که به تازگی فیلمبرداری آن در بریتانیا آغاز شده نقش مقابل هریسون فورد را بازی کند. ظاهراً وی در این فیلم نقش یک دانشمند سابق نازی را بازی می کند و این فیلم پنجمین و آخرین بازی فورد در نقش ایندیانا جونز خواهد بود. از دیگر بازیگران این فیلم مورد انتظار می توان به فیبی والر-بریج و توبی جونز اشاره کرد و جیمز منگولد نیز کارگردانی آن را بر عهده دارد و اسپیلبرگ نیز نقش تهیه کننده فیلم را پذیرفته است.

بیشتر بخوانید: Minamata ؛ فیلمی تراژیک با بازی جانی دپ که مردم ژاپن برای ساخت آن بسیج شدند

منبع: express
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۴ نظر

ورود

 • vahid تیر ۹, ۱۴۰۰

  اینم از تساوی که فمنیسم ریاکار حرفشو زده بود
  زندگی یک مرد نابغه رو به فنا دادن
  امبر هرد یک زن بیمار و ریاکار هست و امیدوارم که در آینده چهره کثیفش روشن بشه

  • همه فمینیستها این نیستن، منم فمینیستم اما دوست دارم عنبرو تیکه تیکه کنم! تیر ۹, ۱۴۰۰

   همه فمینیستها این نیستن، منم فمینیستم اما دوست دارم عنبرو تیکه تیکه کنم!

   • مصطفی تیر ۹, ۱۴۰۰

    دقیقا همونی که در مورد داعش و طالبان میگن. اینها مسلمان واقعی نیستند. زمان شوروی هم چپیها میگفتن لنین و استالین کمونیست واقعی نیستند. نمی دونم لابد یک عده نئوفاشیست هم میگن هیتلر فاشیست واقعی نبوده. به هر حال وقتی یک ایدئولوژی باعث پرورش تعداد زیادی افراطگرا میشه مطمئنا یک جای کارش میلنگه. حالا شما بگو فمینیست واقعی این نیست ولی چیزی که اکثریت از فمینیسم می بینند امثال این امبرهرد یا نسخه های وحشیتر ایرانیش مثل نسرین افضلی، فرانک عمیدی، سمانه سوادی و … هستند که مردستیزی در تک تک حرفها و رفتارهاشون نمایانه (بیچاره امبرهرد پیش اینها که گفتم فرشته است)

 • رؤیا تیر ۱۰, ۱۴۰۰

  اون کسی که قبلاً هم سابقه خشونت خانگی داشت امبر هرد بود. یه بار به طرز وحشیانه‌ای به بازوی دوست دخترش آسیب می‌زنه ولی بعد دختره میگه تصادفی بود و پرونده بسته میشه. اینو بذارید کنار این که جانی تا حالا چندتا شریک زندگی داشته و با وجود اینکه طی این جریانات نخواستن دخالت کنن ولی گاهی تو مصاحبه‌هاشون اشاره کرده بودن ما همچین چیزی رو نمی‌تونیم باور کنیم. جانی درسته خیلی وقته به مواد و الکل اعتیاد داره ولی هیچ سابقه‌ای واسه آزار و اذیت کسی نداشته. حالا جالبه گزارش دادگاه و صحبتاشون که پخش شده بود امبر علناً می‌گفت تو چرا بعد از دعواهامون خونه رو ول می‌کردی می‌رفتی درحالی که جانی می‌گفت من فقط می‌خواستم دعواهای لفظی‌مون به برخورد فیزیکی نکشه. آسیب‌هایی هم که صورت و دست جانی دید کاملا مشخصه، درحالی که اخیرا ثابت شد ادعای آسیب فیزیکی جانی به امبر دروغ بوده. این همهههههه سند و مدرک مثل روز روشنه، اما بازم جانی دپ از کل پروژه‌هاش داره حذف میشه!!! واقعا امیدوارم به زودی چهره واقعی امبر و همه اون آدمای صاحب قدرتی که دارن ازش حمایت می‌کنن و به جانی تهمت می‌زنن رو بشه. بیچاره همچین هنرمند حرفه‌ای و بااخلاق و محبوبی که اینطور باید حذف بشه. هرچقدرم بخشی از تقصیرها گردن خودش باشه ولی این حقش نبود.