شهرزاد کمال زاده در بیمارستان بستری شد: برایم دعا کنید

شهرزاد کمال زاده در بیمارستان بستری شد: برایم دعا کنید

شهرزاد کمال زاده بازیگر سینما و تلویزیون به دلیل بیماری ناشناخته ای در بیمارستان بستری شده است.

کمال زاده که چند روزی است در بیمارستان بستری شده و دوران نقاهت را سپری می کند، گفت بیماری اش کرونا نیست و به دلیل اینکه هنوز ریشه ی بیماری اش توسط تیم پزشکی مشخص نشده نمی‌ تواند درباره ی آن صحبت کند.

او همچنین گفت: «باید تشکر کنم از تمام کسانی که در این مدت جویای احوال من شدند. این چند روزه بیماری سختی گرفتم که منجر به بستری شدن من در بیمارستان شده است. فعلا تحت درمان هستم.»

این بازیگر پیرامون وضعیت کنونی خود خاطرنشان کرد: «از روزهای اولیه ی بستری شدنم خیلی بهترم. همچنین روحیه و حال خوبی دارم اما لازم است از همه ی مردم خوب بخواهم که برای من دعا کنند تا بتوانم زودتر سلامتی خودم را به دست بیاورم و امیدوارم همه در سلامتی کامل باشند.»

کمال‌ زاده چندی قبل در صفحه ی اینستاگرام خود نوشته بود: «بیشتر از یک هفته است که دارم زجر می‌ کشم و امروز بدترین حال ممکنه را دارم. لطفا برای من دعا کنید. دیگر نمی‌ توانم تحمل کنم.»

او همچنین دیروز در پستی اینستاگرامی از حال خود گفت و از کسانی که جویای حالش بودند تشکر کرد:

یه روزایی تو زندگی خیلی کم میارم یه وقتایی درد جوری به روح و جسمم رخنه می کنه که فکر می کنم دیگه‌ علاجی براش نیست اما دقیقا تو تاریک ترین لحظات به لطف خدا و انرژی و دعای خیرتون که از قلب های خالص و پر مهرتون روانه میشه برام معجزه می کنه تازه می فهم که اونقدرام‌ تنها نیستم که هستین که هستن هنوز آدمهایی که بوی معرفت و رفاقت میدن….. از همه عزیزانی که جویای احوالم‌بودن بسیار متشکرم امروز خیلی بهترم امیدوارم تو‌شادی هاتون جبران کنم بدونید که خیلی دوستون دارم و همیشه از خدای مهربون‌براتون‌بهترین‌ ها رو آرزو می کنم.

شهرزاد کمال زاده متولد سال ۱۳۶۴ در تهران است. او بازیگری را در سال ۸۱ با بازی در سریال هزاران چشم ساخته ی کیانوش عیاری آغاز کرد. اولین تجربه ی سینمایی کمال زاده در سال ۸۳ با نقشی کوتاه در فیلم دیشب باباتو دیدم آیدا ساخته ی رسول صدر عاملی رقم خورد. با این حال بازی در سریال راه طولانی به کارگردانی رضا کریمی بود که شهرزاد کمال زاده را به شهرت رساند. او از سال ۸۱ تاکنون در فیلم ها و سریال های زیادی نقش آفرینی کرده است.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود

  • بهزاد تیر ۹, ۱۴۰۰

    دوست داشتنی و بدون حاشیه. امیدوارم زودتر بهبود پیدا کنه

  • Az دی ۴, ۱۴۰۰

    میگن به خاطر ایست قلبی بیمارستان رفته.
    تو روند احیای قلبی به مشکل خوردن بستریشون کردن.
    درست گفتن؟