قتل روحانی قلابی که ادمین صفحه هواداری بهنوش بختیاری بود

قتل روحانی قلابی که ادمین صفحه هواداری بهنوش بختیاری بود

روحانی قلابی ای که ادمین صفحه هواداری بهنوش بختیاری بود به قتل رسید.

روز گذشته بهنوش بختیاری در چند استوری اینستاگرامی خبر از قتل ادمین یکی از صفحات هواداری خود در اینستاگرام داد. بختیاری ضمن اظهار تأسف از این اتفاق، درگذشت وی را تسلیت گفت. این فرد خود را به بهنوش بختیاری، روحانی ای به نام همتی معرفی کرده بود.

بهنوش بختیاری در استوری های خود گفت شنیده روحانی همتی توسط منشی شرکتش و همسر وی به خاطر پول به قتل رسیده و جسدش سه روز بعد در چیتگر پیدا شده اما قاتلین با تلاش های پلیس دستگیر شده اند.

بختیاری همچنین گفت صفحه ای که روحانی همتی ادمین آن بود یکی از بهترین و فعال ترین صفحات هواداری او بود و همیشه برای خودش مایه ی تعجب بود که چطور این فرد با این همه اختلاف سلیقه طرفدار او شده اما روحانی همتی به او می گفت کاری به حجاب آدم ها ندارد چون امری اختیاری است و او قلب آن ها را می بیند.

بهنوش بختیاری عکسی هم از خود در کنار روحانی همتی منتشر کرد.

اما این همه ی ماجرا نبود و هنوز چند ساعتی از استوری های خانم بازیگر نگذشته بود که خبر رسید مقتول فردی روحانی نما بوده است.

جسد این فرد روز شنبه ۱۹ تیر ماه امسال در محله چیتگر تهران کشف شده بود. بررسی های اولیه حاکی از آن بود که این جسد متعلق به روحانی ای به نام همتی بوده و مقتول با ضربات چاقو به قتل رسیده است.

کاراگاهان در تحقیقات خود به زنی متأهل برخوردند که پس از بازداشت خیلی زود اقرار کرد با همدستی شوهرش دست به این قتل زده است و در حالی که فرضیه هایی مانند سرقت در انگیزه ی این زن و شوهر مطرح است، آن ها رفتارهای نادرست مقتول را انگیزه ی خود از قتل او بیان کرده اند.

در حالی که تحقیقات نشان می داد مقتول، ادمین یکی از صفحات هواداری بهنوش بختیاری ، بازیگر مشهور، بوده اقدامات اطلاعاتی فاش کرد این فرد به هیچ عنوان روحانی و سید نبوده و با پوشیدن لباس روحانیت بسیاری از جمله بهنوش بختیاری را فریب داده است.

تحقیقات همزمان پلیس با بازجویی از قاتلان روحانی قلابی بر روی اقدامات متقلبانه ی مقتول و فریبکاری هایش با سوء استفاده از لباس روحانیت متمرکز است.

همچنین پس از انتشار خبر روحانی نما بودن مقتول، بهنوش بختیاری در یک استوری اینستاگرامی تأکید کرد از روحانی نبودن وی بی خبر بوده چون این فرد در همه جا با لباس روحانیت ظاهر می شده.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • یونا تیر ۲۳, ۱۴۰۰

    قبل انقلاب بهشون میگفتن آخوند یا ملا یا شیخ
    این اسم روحانی رو براخودشون زدن اما غافل از اینکه…….