اعترافات منشی روحانی قلابی و ادمین صفحه اینستاگرامی طرفداران بهنوش بختیاری

اعترافات منشی روحانی قلابی و ادمین صفحه اینستاگرامی طرفداران بهنوش بختیاری

هفته گذشته بود که خبر رسید یک روحانی قلابی که از مدیران یک صفحه اینستاگرامی طرفداران بهنوش بختیاری بوده به قتل رسیده است. بلافاصله بهنوش بختیاری در یک پست اینستاگرامی به این موضوع واکنش نشان داده و با تایید این خبر مدعی شد که این مرد که همتی نام داشته ظاهراً توسط منشی شرکت همتی و همسر او به قتل رسیده است. اکنون اما خبر می رسد که منشی مذکور دستگیر شده و به مشارکت در قتل اعتراف کرده هر چند قاتل اصلی که ظاهراً شوهر اوست همچنان متواری است. در گزارش پلیس آمده است که جنازه این روحانی قلابی در ۱۵ گاردریل بزرگراه خرازی توسط زوجی که برای کوهنوردی به منطقه رفته بودند پیدا شد.

منشی روحانی قلابی که ادمین اینستاگرامی طرفداران بهنوش بختیاری معرفی شده بود به دخالت در قتل او اعتراف کرده است

در ادامه با توجه به این که هیچ مدرک هویتی در جیب مقتول یافت نشد، بررسی اثر انگشت وی مشخص کرد که مردی ۲۸ ساله به نام فردین و رییس شرکتی در خیابان ستارخان است.  معاینه جنازه نشان می‌داد مقتول با ضربات چاقو به قتل رسیده است و کارآگاهان با ردیابی مشخصات مقتول خیلی زود با یک زن متاهل برخوردند که می‌توانست کلید اسرار این قتل باشد. همچنین مشخص گردید که خانواده فردین در شهرستان زندگی کرده و وی به تنهایی در تهران کار و زندگی می کند. ظاهراً وی یکی از اتاق‌ های شرکت را تبدیل به محل استراحت نموده و همانجا زندگی می‌کرد. اوبعد از تحقیقات بیشتر، کارآگاهان دریافتند که فردین مدتی است با منشی شرکت خود اختلاف داشته و شاهدان عینی نیز از حضور یک خودرو پژو ۴۰۵ در محل پیدا شدن جسد فردین گفته بودند.

منشی روحانی قلابی که ادمین اینستاگرامی طرفداران بهنوش بختیاری معرفی شده بود به دخالت در قتل او اعتراف کرده است

عکس منتسب به فردین، روحانی قلابی که ادمین یکی از فن پیج های بهنوش بختیاری معرفی شده است

تحقیقات بیشتر نشان داد که همسر منشی شرکت فردین مالک یک خودرو پژو ۴۰۵ بوده و چند روزی است مفقود شده است. مینو که منشی شرکت فردین است در این باره گفته است: «مدتی قبل با مردی به نام محسن ازدواج کردم. اما او مردی شکاک و بدبین بود. به من سوء‌ظن داشت و مدام مرا زیرنظر می‌گرفت. مدتی است که در شرکت فردین مشغول به‌کار هستم و به‌خاطر مسائل کاری مدتی قبل یک شب با فردین به رستوران رفتم. همسرم از این ماجرا با خبر شد و بین آنها اختلاف به‌وجود آمد و در نهایت بهنام، همسرم از من خواست که با فردین قرار بگذارم تا آنها باهم صحبت کنند و اختلافاتشان را حل کنند». وی در بخشی دیگر از اعترافات خود گفته است: «من منشی شرکتی بودم که مقتول مدیرعامل آن بود. برای انجام کارهای شرکت با او مراوداتی داشتم اما همین مسئله باعث شده بود که شوهرم به من مشکوک شود. هرچه برایش توضیح می‌دادم که رابطه ما کاری است باورش نمی‌شد. ناچار شدم موضوع را به مدیرعامل بگویم و او خیلی از این ماجرا عصبانی شد. می‌گفت همسرم حق ندارد به او تهمت بزند».

منشی روحانی قلابی که ادمین اینستاگرامی طرفداران بهنوش بختیاری معرفی شده بود به دخالت در قتل او اعتراف کرده است

منشی روحانی قلابی در ادامه افزوده است: «اختلاف آنها ادامه داشت تا این که یک روز برای انجام کارهای شرکت با مقتول قرار گذاشتم. شوهرم وقتی متوجه این موضوع شد جنجالی به پا کرد و می‌گفت حق ندارم دیگر به سر کار بروم. من از مقتول خواستم تا با شوهرم قراری بگذارد و با او صحبت کند و بگوید که رابطه ما کاملا کاری است و شک همسرم را برطرف کند. درواقع می‌خواستم شوهرم از نزدیک با مقتول حرف بزند و قانع شود که اشتباه می‌کرده است تا من هم راحت‌تر بتوانم به کارم ادامه دهم. به این ترتیب روز حادثه شوهرم و مدیرعامل شرکت حوالی غرب تهران قرار گذاشتند تا با صحبت اختلافات‌شان را کنار بگذارند اما پس از قرار آنها دیگر شوهرم را ندیدم و از مخفیگاه او بی‌اطلاع هستم. از سوی دیگر شنیدم که مدیرعامل به قتل رسیده است و قاتل او شوهرم بوده اما من نقشی در این جنایت ندارم».

بهنوش بختیاری در واکنش به قتل روحانی قلابی که ادمین یک کانال اینستاگرامی طرفداران وی بوده است، نوشته بود:

حاج آقا همتی روحت شاد… تو فقط فن‌پیج نبودی یک انسان بودی که روزی بهت گفتم بچه آخوند شما که ما رو قبول نداری… گفتی من حجاب قلب شما رو دیدم و حجاب ظاهر در این دوره امری اختیاری است.خدای من، باورم نمی‌شه به خاطر دزدی، شما رو به قتل رسوندن. شکر که شنیدم دستگیر شدن وگرنه قلبم تا ابد می‌سوخت… روحت شاد…».

ظاهراً انگیزه قاتلان این روحانی قلابی رفتارهای نادرست وی و شک قاتل نسبت به رابطه بین او و همسرش بوده و مقتول با روحانی جا زدن خود بهنوش بختیاری و بسیاری دیگر را فریب داده بود. بعد از افشا شدن هویت واقعی مقتول، بهنوش بختیاری در پستی اینستاگرامی مدعی شد که این فرد نه ادمین صفحه اینستاگرامی طرفداران وی بلکه یکی از طرفداران او بوده و همیشه او را با لباس روحانیت دیده به همین دلیل تصور داشته که وی روحانی است.

 

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • بنده خدا مرداد ۱۵, ۱۴۰۰

    کجا زدگی میکنیم… فساد بیداد میکنه ،کلاهبداری امری عادی شده ،رواابط خارج از قاعده طبیعی شده و تازه مدعی هستیم کشوری اسلامی ومذهبی هستیم .یادمه سالها پیش مدتها طول میکشید تا در صفحه حوادث خبری از قتل یا اتفاقات اینچنینی را بخوانیم اما این روزها هربار اخبار حوادثو میوانیم پر است از ایندست خبرها قتل فرزند توسط والدین قتل شوهر توسط همسر ودوستش وووو

  • بینام تیر ۶, ۱۴۰۱

    قاتل گوشی مقتول وازش میگیره وفیلم سکس زنش توی گوشی آخوندقلابی میبینه ودچارجنون میشه وبه قتل میرسونش من اطلاع دقیق دارم چون ازنزدیکانشونم ظاهراباهرکس رابطه داشته ازشون فیلم می گرفته