انیمیشن سریالی کم و لئون را در آپارات کیدز تماشا کنید!

انیمیشن سریالی کم و لئون را در آپارات کیدز تماشا کنید!
بدون نظر

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

کم و لئون، دو آفتاب پرست دوست داشتنی و کوچک هستند که در گذشته به عنوان حیوان های خانگی زندگی کرده اند، به تازگی پارکی که در همسایگی شان وجود دارد را خانه ی جدید خود نموده و در آن جا به زندگی می پردازند. این دو موجود ساده و دوست داشتنی و در عین حال احمق، مدت هاست که از خانه ی اصلی شان که طبیعت است دور بوده اند و به تبع آن غریزه های حیوانی خود را از دست داده و تغییر یافته اند. آن ها در جست و جوی غذا هستند و با تجربیات متنوع و جدیدی مواجهه پیدا می کنند. اکثر این تجربیات احمقانه و خنده دار است و عواقب این تجربیات نیز از خود آن ها جالب تر و سرگرم کننده تر است. کارتون کم و لئون در Aparatkids از سرگرم کننده ترین و سالم ترین کارتون ها برای کودکان کم سن و سال است.

درباره ی انیمیشن سریالی کم و لئون

این انیمیشن سریالی بامزه و سرگرم کننده برای گروه سنی ۴ تا ۶ سال مناسب است و یک کارتون شاداب با رنگ های متنوع و جذاب است. دو آفتاب پرست ساده لوح کودک را به خنده می اندازند و از دیدن این سریال لذت خواهد برد. این انیمیشن سریالی از فصل ها و قسمت های مختلفی تشکیل شده است که هر قسمت به طور معمول ۷ تا ۸ دقیقه (و یا بیشتر و کمتر) طول می کشد. در هر قسمت، کم و لئون با یک شی جدید (مثلا یک نمک دان) مواجه می شوند و تجربیات آنان با اشیائی که دیده اند به تصویر کشیده می شود که اغلب جذاب و دوست داشتنی است. این کارتون محصول کشور مالزی است که توسط یکی از بهترین کمپانی های آن ساخته و منتشر شده است. در هیچ کجای این انیمیشن کم و لئون با یک دیگر صحبت نمی کنند و صرفا آواهای خنده داری به گوش کودک می رسد. فضایی که تجربیات این دو آفتاب پرست در آن اتفاق می افتد، در پارکی معمولی با چند درخت، نیمکت، فواره ی آب و زمین بازی کودکان است. با وجود این که طول قسمت ها کوتاه است، هر قسمت سیر داستانی خود با با موفقیت طی می کند و به انتها می رساند و کودک آن را به خوبی دنبال می کند.

چرا انیمیشن سریالی کم و لئون برای کودکم مناسب است؟

در وهله ی اول اگر فرزند شما ۴ تا ۶ ساله است، بدون شک این کارتون برای او مناسب و سرگرم کننده است. می توانید مطمئن باشید که هنگام دیدن یکی از قسمت های کارتون کم و لئون aparatkids که زمانی نسبتا کوتاهی هم دارد، حواس کودک شما از اسکرین پرت نخواهد شد و از این مشاهده لذت کافی را خواهد برد. در مرحله ی بعد سادگی و شادابی این کارتون است. دو کاراکتر این کارتون که آفتاب پرست های آبی و نارنجی و دفرمه شده ای هستند، بسیار دوست داشتنی اند و کودک شما از تجربیات احمقانه ی آن ها خوشش خواهد آمد، بالاخص که این تجربیات مرتبط با ابزار و وسایلی است که آن ها تا این جای زندگی خود با آنان برخورد داشته اند.

مثلا در یکی از قسمت های این انیمیشن، کم و لئون با صابون مواجه می شوند و کودک  در این سن می داند که خصوصیات صابون چیست و احتمالا از حباب ساختن توسط صابون آگاهی دارد. یا در یکی دیگر از قسمت ها، کم شکلات در دست دارد و با لذت در حال خوردن آن است و لئون می خواهد در خوردن آن با اون شریک شود. کودک می داند شکلات یک خوراکی خوشمزه است.

این دو کاراکتر با هم رقابت می کنند اما در عین حال یک دیگر را دوست دارند و در برخی صحنه ها برای نجات یک دیگر اقدامات جالب توجه و خنده داری انجام می دهند. در سیر داستان انیمیشن سریالی کم و لئون هیچ صحنه ی خشونت آمیزی وجود ندارد و این کارتون از هر نظر برای فرزند شما مناسب است و با خیال راحت می توانید آن را در آپارات کیدز تماشا کنید.

از دیگر ویژگی های مثبت این سریال کارتونی این است که می توانید آن را در کنار فرزند خود تماشا کنید زیرا قسمت آن کوتاه است و زمان زیادی را از شما صرف نخواهد کرد. توجه داشته باشید که کارتون تماشا کردن در کنار کودک خود به او احساس امنیت و اعتماد به نفس خواهد داد.

کم و لئون، از انیمیشن های مناسب برای کودکان در سنین پیش از دبستان

کودکانی که به مدرسه می روند همچنان با کارتون ها سرگرم می شوند و به آن ها نیاز دارند اما علاقمند به کارتون هایی با پیچیدگی های بیشتر و احساسات گیج کننده تر هستند. بر عکس آن، برای کودکانی که هنوز مدرسه نرفته اند (زیر ۷ سال) کارتون هایی که عنصر اصلی ها زبان نباشد و بیشتر با اکسپرسیون های صورت و میمیک احساسات را به کودک منتقل کنند و حوادث و اتفاقات ساده تر و خالی از اهمیت در آن باشد، مناسب تر و سرگرم کننده تر است. کم و لئون از این دسته کارتون هاست که زبان در آن نقشی ندارد و کاراکترها با رفتارهای خود و نشان دادن عواطف و احساسات با اکشن های مبالغه گرانه با کودک صحبت می کنند و ارتباط برقرار می کنند. انیمیشن کم و لئون کارتونی مناسب برای کودک پیش از دبستان شماست زیرا از این ویژگی ها برخوردار است. احساسات واضح و ابتدایی هم چون شادی، غم، گرسنگی و تشنگی و ترس از احساسات اصلی هستند که در این انیمیشن به آن ها پرداخته شده و ذهن کودک را هدف می گیرند. یک رقابت غذایی کودکانه برای داشتن گیلاس خوشمزه ای که روی فواره ی وسط پارک قرار دارد با آمیزه ای از ترس و هیجان برای نفر اول بودن کودک را به وجود می آورد و باعث می شود با هیجان آن را تماشا کند. منتظر نمانید و هر چه سریع تر یکی از قسمت های کارتون کم و لئون را در آپارا ت کیدز تماشا کنید و بدون شک به یکی از انیمیشن های مورد علاقه ی فرزند شما تبدیل خواهد شد.

مطلب برای شما مفید بود؟

به مطلب امتیاز دهید

میانگین امتیازها 0 / 5. تعداد رای: 0

تاکنون رأی داده نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می‌دهد.

بدون نظر

ورود