ناتمام ماندن فصل هفتم خندوانه به دلیل کرونا؛ رامبد جوان بستری شد

ناتمام ماندن فصل هفتم خندوانه به دلیل کرونا؛ رامبد جوان بستری شد

تهیه کننده ی خندوانه از پایان ناگهانی فصل هفتم این برنامه به دلیل ابتلای رامبد جوان و جمعی از عوامل آن به کرونا خبر داد.

سیدعلی احمدی، تهیه کننده ی خندوانه درباره ی وضعیت تولید و پخش این برنامه پس از ابتلای رامبد جوان به کرونا، توضیح داد: «با وجود ابتلای هفده نفر از دوستان و همکاران‌مان و نیز بستری شدن رامبد جوان عزیز، تمام تلاش‌مان را کردیم تا شب‌های عید بزرگ و مهم غدیر کنار هم‌ باشیم اما متأسفانه با هیچ تدبیری مقدور نشد.»

او همچنین از شروع فصل جدید «خندوانه» پس از ایام عزاداری محرم و صفر خبر داده است.

احمدی در بخشی از این یادداشت که خطاب به مخاطبان «خندوانه» نوشته، همچنین آورده است:

«این سه شب با تکرار برنامه‌های عید غدیر در فصل‌های گذشته خندوانه، همراهتان هستیم.»

هفته ی گذشته بود که علی صبوری، از کمدین های برنامه خندوانه خبر ابتلای رامبد جوان به کرونا را اعلام کرد.

به دنبال انتشار این خبر، تهیه کننده ی خندوانه در یادداشتی توضیحانی درباره ی ادامه ی ساخت و پخش این برنامه ارائه کرد.

علی احمدی در یادداشت خود در اینباره گفت:

«امروز دقیقاً ۷ ماه است که بیش از ۱۵۰ نفر از بر و بچه‌های «خندوانه» و «حالا برعکس»، در حال تولید این دو مجموعه تلویزیونی هستند.

از واکسن‌های اختصاص یافته برای پروژه‌های در حال تصویربرداری، تنها ۱۰ سهمیه به این دو برنامه تعلق گرفت که آن هم چهار نفر از عوامل اصلی راضی به تزریق آن نشدند و زدن واکسن را موکول به بعد از تزریق واکسن به همه عوامل کردند.

متأسفانه در روزهای اخیر، ۱۷ نفر از عوامل این دو پروژه به کرونا مبتلا شده‌اند؛ چند بازیگر سریال، عروسک‌گردان‌های خندوانه و رامبد جوان!»

علی احمدی همچنین در این یادداشت ابراز امیدواری کرده بود با بهبودی عوامل برنامه امکان ساخت شش قسمت پایانی فصل هفتم خندوانه هم فراهم شود، اتفاقی که در نهایت با بستری شدن رامبد جوان و تداوم بیماری باقی عوامل میسر نشد.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود