شقایق دهقان: برای سومین بار کرونا گرفتم!

شقایق دهقان: برای سومین بار کرونا گرفتم!

با خیزش مجدد کرونا و آغاز موج پنجم این بیماری در کشور بار دیگر شاهد افزایش مبتلایان کووید-۱۹ هستیم و در حالی خبرها از پر شدن تخت های بیمارستان در سرتاسر کشور حکایت دارد که مسئولین درمانی می گویند هنوز حتی به قله ی موج پنجم هم نرسیده ایم.

این روند افزایشی مبتلایان کرونا در میان چهره های مشهور هم به وضوح قابل مشاهده است و مدتی است تقریباً روزی نیست که خبر ابتلای یکی از این چهره ها به کرونا منتشر نشود.

این بار نیز شقایق دهقان ، بازیگر مشهور اعلام کرده برای سومین بار به کرونا مبتلا شده است.

دهقان دیروز ویدئویی در اینستاگرام خود منتشر و در آن توضیحاتی درباره ی وضعیت خود ارائه کرد.

شقایق دهقان که ضعف و بی حالی در چهره و صدایش کاملاً مشهود بود در این ویدئو گفت سومین باری است که به کرونا مبتلا شده و این بار با شدت بیشتری گرفتار این بیماری شده است. او از کمبود داروهای بیماران کرونایی گله کرد و گفت برای پیدا کردن یک سرم هم دچار مشکل شده بود. دهقان گفت متأسفانه مسئولین در هیچ زمینه ای اقدام مناسبی نداشته اند و ضمن تسلیت به خانواده هایی که عزیزان خود را به دلیل کرونا از دست داده اند، برای کادر درمان در این روزهای سخت آرزوی سلامتی کرد.

رضا فیاضی هم در روزهای گذشته ویدئویی از خود در مراسم تشییع جنازه ی برادرزاده ی جوانش منتشر کرد که بر اثر کرونا جان خود را از دست داده است. او در این ویدئو گفت بهشت زهرا مملوء از قربانیان کرونا شده و از مردم خواست مراقب خود و عزیزان شان باشند.

مهران مدیری هم که اعلام شده بود بر اثر ابتلا به کرونای نوع دلتا در بیمارستان تحت درمان قرار گرفته است، روز گذشته با بهبود شرایط و با صلاحدید پزشکان از بیمارستان مرخص شد تا مابقی مراحل درمان خود را در منزل پی بگیرد.

امروز نیز خبر رسید فرشته طائرپور تهیه کننده مطرح سینما و مادر غزل شاکری که به دلیل ابتلا به کرونا در بخش آی‌سی‌یو یکی از بیمارستان‌ های تهران بستری بود، به بخش عمومی منتقل شد.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • علی مرداد ۱۱, ۱۴۰۰

    خب بشین خونه ت خواهر من مگه مجبوری بیرون باشی که کرونا بگیری؟؟