شام خوردن اَدل و معشوق جدیدش با ستارگان بسکتبال ان بی ای در بورلی هیلز

شام خوردن اَدل و معشوق جدیدش با ستارگان بسکتبال ان بی ای در بورلی هیلز

ادل و نامزد جدیدش، ریچ پل، پس از تایید خبر رابطه‌ی عاشقانه‌شان، در قرار ملاقاتی با لبرون جیمز و همسرش، ساوانا و راسل وستبروک و همسرش، نینا در لس آنجلس دیده شدند. ادل ۳۳ ساله و خالق ترانه‌های پرفروشی همچون «یکی مثل تو» و نامزد ۳۹ ساله‌اش در رستوران ایتالیایی جورجیو بالدی در بورلی هیلز دیده شدند. پس از مدت کمی راسل وستبروکِ بسکتبالیست و همسرش نینا اِرل، هر دو ۳۲ ساله، به آن‌ها پیوستند.

ریچ یک ایجنت ورزشی است که سابقه‌ی کار با بسیاری از بسکتبالیست‌های شاخص همچون لبرون جیمز، آنتونی دیویس، بن سیمونز و جان وال را در کارنامه دارد.

دیده شدن ادل و معشوق جدیدش

ادل در حالی که لباس تیره‌ی غیر رسمی و کت بلند چرمی به تن و یک کیف ساخت لویی ویتون در دست داشت، از ماشین پیاده شد. شاخه‌های موی بلوندش بر روی شانه‌ها رها شده بود و برای رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی ماسک بر صورت داشت. در آن سمت ریچ هم با پیراهن مشکی و جلیقه بر تن و ماسک بر صورت حسابی شیک به نظر می‌رسید.

تصاویر منتشر شده ریچ را نشان می‌داد که در حالی که با هم به سمت این رستوران گران‌قیمت می‌رفتند، بازوانش را دور این خواننده مطرح حلقه کرده بود. در یکی از این عکس‌ها حتی این طور به نظر می‌رسید که این ایجنت ورزشی امریکایی در حال نوازش شانه‌های ادل است.

دیده شدن ادل و معشوق جدیدش

پیش از این قرار ملاقات، این زوج در ماه جولای در بازی پنجم فینال بسکتبال NBA در فینیکسِ آریزونا در سالن دیده شده بودند. عکس‌هایی که حضور این دو در انظار عمومی را نشان می‌داد، در حین بازی تیم فینیکس سانز و میلواکی باکس که میلیون‌ها نفر در سراسر امریکا آن را تماشا می‌کردند، ثبت شده بودند. در این عکس‌ها ریچ و ادل هر دو در حال خنده رو به هم خم شده بودند.

ریچ ارزشی حدود ۴۶ میلیون دلار دارد و در طول زندگی ورزشی‌اش معاملات بسیاری به ارزش حدودی یک میلیارد دلار را برای ورزشکاران مختلف به فرجام رسانده. در سال ۲۰۲۰ ریچ در جایگاه نهم فهرست ده تایی موفق‌ترین ایجنت‌های ورزشی قرار گرفت.

دیده شدن ادل و معشوق جدیدش

در آن سو نیز، ادل که حالا در لس آنجلس زندگی می‌کند، یکی از ثروتمندترین خواننده‌های دنیا با ارزش خالص ۱۳۰ میلیون دلار است. ادل در ماه مارس طلاقش از سایمون کونکی همسر سابقش را نهایی کرد و این دو حضانت مشترک پسر ۸ ساله‌شان، آنجلو، را به عهده دارند.

بیشتر بخوانید:

پایان عشق بانوی متفاوت؛ جدایی بی سروصدای «اَدل» از همسرش پس از ۸ سال زندگی مشترک

درگذشت پدر ادل بر اثر سرطان؛ خواننده مشهور با پدرش قهر بود

منبع: Dailymail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود