حکم دادگاه به نفع جانی دپ؛ صحت کمک ۷ میلیون دلاری امبر هرد به خیریه مشخص شود

حکم دادگاه به نفع جانی دپ؛ صحت کمک ۷ میلیون دلاری امبر هرد به خیریه مشخص شود

جانی دپ به تازگی در جدال حقوقی ادامه‌دار خود در مقابل امبر هرد، همسر سابقش، به یک پیروزی دست یافت. بازیگر «دزدان دریایی کارائیب» با تنظیم دادخواستی نزد یک قاضی نیویورکی درخواست کرده بود تا قاضی «اتحادیه آزادی‌های مدنی امریکا» و «بیمارستان کودکان لس آنجلس» را مجبور به انتشار مدارکی کند که نشان می‌دهد امبر هرد حقیقتاً همان طور که ادعا می‌کند تمام ۷ میلیون دلار حاصل از توافقنامه مالی طلاقش از جانی دپ را به این دو خیریه اهدا کرده.

جانی دپ از طریق وکلایش امبر هرد را متهم به دروغ در خصوص اهدای پول دریافتی حاصل از طلاقش به این دو جا کرده است. دپ اعتقاد دارد که ادعای این کمک به امور خیریه باعث شد که او در نوامبر ۲۰۲۰ در دعوی مقابل یک روزنامه بریتانیایی که به او افترا زده بود، بازنده باشد. USA Today می‌نویسد که استدلال جانی دپ در خصوص تهمت روزنامه The Sun این بود که این روزنامه نباید صرفا با توجه به ادعاهای هرد، به او برچسب «همسر آزار» می‌زد. دپ و وکلایش مدعی شده‌اند که ادعای کمک به خیریه اقدامی فریبکارانه و در جهت همسو کردن دادگاه با هرد بوده است.

پیروزی جانی دپ علیه امبر هرد در یک دعوی قانونی

پس از هفته‌ها تهمت و دشنام و لجن‌پراکنی دوجانبه که شامل اتهام در خصوص خشونت خانگی هم می‌شد، دپ درباره رای دادگاهش با روزنامه Sun اقدام به فرجام‌خواهی کرد. هرچند که در آن هم شکست خورد. پس از حکم دادگاه، کمپانی برادران وارنر  جانی دپ را از ایفای نقش در سومین فیلم از سری «جانوران شگفت انگیز» محروم کرد و او را کنار گذاشت و به جای او از مدس میکلسن در نقش جادوگر سیاه، گریندلوالد، استفاده کرد. اگرچه به خاطر این دعوی‌های قانونی و لجن‌پراکنی‌ها، از لحاظ حرفه‌ای، پیامدهایی منفی متوجه جانی دپ شد، ولیکن در آن طرف امبر هرد به راحتی به پروژه‌هایش ادامه می‌داد.

پیروزی جانی دپ علیه امبر هرد در یک دعوی قانونی

همین مطلب طرفداران دپ را واداشته تا علیه هرد شکایت‌نامه‌ای تنظیم کنند تا نقش او در فیلم «آکوامن» از وی گرفته و به بازیگر دیگری داده شود. امبر هرد در اولین فیلم از سری «آکوامن» که در سال ۲۰۱۸ روی پرده رفت، نقش «مِرا» را بازی می‌کرد. جیمز وان، کارگردان سری فیلم‌های «آکوامن» چندی قبل در اینستاگرام اعلام کرد که فیلمبرداری «آکوامن ۲» از سر گرفته شده است.

در گفتگو با پادکست «Hero Nation» پایگاه اینترنتی Deadline، پیتر سفرن، تهیه کننده «آکوامن» توضیح داد که استودیو حالا حالاها هرد را از پروژه کنار نخواهد گذاشت؛ به‌ویژه برای خشنود کردن هواداران دپ. وی گفت که فیلم‌های «جهان توسعه یافته دی سی» کاری را صرفا برای خوش‌آمد طرفداران یک شخص انجام نخواهد داد.

بیشتر بخوانید:

ختم دادرسی پرونده جانی دپ و امبر هرد؛ مروری بر عجیب ترین ادعاهای طرفین در دادگاه

ابعاد تازه دعوای جانی دپ و امبر هرد؛ انگشت قطع شده و جای سیگار روی گونه جک اسپارو

منبع: Giantfreakinrobot
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود