بازیگران جدیدی که به فصل پنجم سریال Money Heist اضافه شدند

بازیگران جدیدی که به فصل پنجم سریال Money Heist اضافه شدند

در حالی که همه طرفداران سریال Money Heist بی صبرانه انتظار انتشار فصل پنجم و پایانی آن را می کشند، اسامی برخی از بازیگران جدید این سریال در فصل پنجم منتشر شده است. به گزارش ورایتی، میگل آنخل سیلوستره، پاتریک کریادو و خوزه مانوئل سدار از بازیگران اصلی فصل پنجم سریال Money Heist خواهند بود که در فصل پنجم حضور دارند. دو نفر از این بازیگران نقش افرادی را بازی می کنند که نقش مهمی در زندگی شخصی شخصیت های کنونی سریال دارند. کریادو نقش رافائل را بازی می کند که سر شخصیت برلین است و سیلوستره نقش نقش رنه را بر عهده دارد که قبلاً رابطه ای عاشقانه با شخصیت توکیو داشته و در جریان یک سرقت کشته شده است. سدار نیز نقش ساگاستا، فرمانده نیروهای ویژه را بر عهده دارد.

در حالی که طرفداران سریال Money Heist بی صبرانه انتظار انتشار فصل پنجم آن را می کشند، اسامی برخی از بازیگران جدید این سریال منتشر شده است.

به نظر می رسد که افزایش شخصیت های سریال Money Heist در حالی که این سریال برای فصل پایانی خود آماده می شود ضروری باشد. فصل پنجم سریال Money Heist در دو بخش منتشر شده و شامل نبرد پایانی بین سارقان و ارتش اسپانیا خواهد بود. علاوه بر اکشن پرتنش، به نظر می رسد که در فصل پنجم شاهد سکانس های پرتنش عاطفی نیز خواهیم بود در حالی که برلین و توکیو با شخصیت ها و ارواحی از گذشته خود مواجه خواند شد. هم رافائل و هم رنه به احتمال فراوان چیزهای بیشتری در مورد سرگذشت توکیو و برلین فاش خواهند کرده و شاید به همین دلیل باشد که توکیو گفته بود در جریان فیلمبرداری فصل پنجم سریال به شدت گریه کرده است. با سکانس های اکشن و نقبی عمیق به گذشته این شخصیت های اصلی، به نظر می رسد فصل پنجم سریال Money Heist بزرگ ترین و هیجان انگیزترین فصل این سریال در کلیت آن باشد.

در حالی که طرفداران سریال Money Heist بی صبرانه انتظار انتشار فصل پنجم آن را می کشند، اسامی برخی از بازیگران جدید این سریال منتشر شده است. در حالی که طرفداران سریال Money Heist بی صبرانه انتظار انتشار فصل پنجم آن را می کشند، اسامی برخی از بازیگران جدید این سریال منتشر شده است.

سریال Money Heist که با عنوان La Casa De Papel نیز شناخته می شود یک سریال درام جنایی است که در ابتدا به شکل یک سریال کوتاه در یک شبکه اسپانیایی پخش شد. بعدها نتفلیکس حقوق استریمینگ این سریال را در سال ۲۰۱۷ خریداری کرده و آن را در سراسر جهان منتشر کرد. این سریال در مورد یک مغز متفکر خلافکار به نام پروفسور و تیم هشت نفره اوست که تلاش دارند بزرگ ترین سرقت تاریخ را انجام دهند. اولین بخش از فصل پنجم سریال در تاریخ ۳ سپتامبر منتشر خواهد شد.

منبع: screenrant
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود