خانه متحرک ۲ میلیون دلاری ملقب به «اولین قایق تفریحی زمینی» با پارکینیگ برای فراری

خانه متحرک ۲ میلیون دلاری ملقب به «اولین قایق تفریحی زمینی» با پارکینیگ برای فراری

یک کمپانی خودروسازی جدید در آلمان در حال کمک به تولید یک خودرو کاروان است که برای افراد بازنشسته طراحی شده و از بهترین و لوکس ترین تجهیزات برخوردار بوده در  حالی که تختخوابی پادشاهی و گاراژی بزرگ برای جای دادن به یک خودرو اسپرت را نیز در خود دارد. تازه ترین مدل Dembell Motorhomes روی یک شاسی سه اکسلی مرسدس قرار خواهد داشت که توسط Azimut Yachts طراحی شده است. اجاق گاز، ماشین ظرفشویی، مایکروویو و یخچال بزرگ به گنجایش ۶۰ گالن موجود در این اتوبوس کاروانی از برند Miele بوده و سیستم صوتی تصویری آن نیز توسط برند Bose تامین شده است.

یک کمپانی خودروسازی آلمانی در حال کمک به تولید یک خودرو کاروان است که برای افراد ثروتمند طراحی شده و از لوکس ترین تجهیزات برخوردار است

یک کمپانی خودروسازی آلمانی در حال کمک به تولید یک خودرو کاروان است که برای افراد ثروتمند طراحی شده و از لوکس ترین تجهیزات برخوردار است

این خودرو کاروان کاملاً با طبیعت سازگار بوده و روی سقف آن پنل های خورشیدی، یک تانکر با گنجایش ۲۷۰ گالن آب شیرین نصب شده و یک ژنراتور داخلی برای تامین برق نیز در داخل بدنه آن جای گذاری شده است. برند Dembell این خودرو کاروان خود را که «ابرقایق تفریحی زمینی» نام داده در نمایشگاه کاروان دوسلدورف در ۲۷ آگوست رونمایی خواهد کرد. کمپانی سازنده این خودرو تاکنون قیمت این خودرو بسیار لوکس و مجهز را اعلام نکرده اما قیمت آن در حدود دو میلیون دلار تخمین زده شده است. کابین جلو این کاروان دارای صندلی های لوکس برای چهار نفر همگی دارای قابلیت ماساژ و یک تختخواب اضافی ملکه است که قابلیت بالا رفتن و کنار رفتن از میدان دید را نیز داراست. سوییت لوکس این خودرو دارای یک ماژول باز شدنی کشویی است که یک تختخواب بزرگ و یک تلویزیون ۵۵ اینچی را در خود جای داده است.

سرویس بهداشتی با نمایی از سنگ تزیین شده و از بهترین شیرآلات در آن استفاده شده است. بسته به مدل، پارکینگ این خودرو کاروانی اتوبوسی شکل می تواند یک دوچرخه، اسکوتر، خودرو هوشمند یا حتی یک کوپه اسپرت را در خود جای دهد. در سال های اخیر سفارش کاروان های لوکس در میان ثروتمندان جهان بسیار رواج یافته و اخیراً نیز کمپانی خودروسازی چینی Maxus از یک کاروان دو طبقه دارای آسانسور و بالکن رونمایی کرده بود.

منبع: dailymail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود