ملکه بریتانیا به خاطر اتهامات مکرر مگان مارکل و شاهزاده هری از آن ها شکایت می کند

ملکه بریتانیا به خاطر اتهامات مکرر مگان مارکل و شاهزاده هری از آن ها شکایت می کند

ملکه بریتانیا در حال برنامه ریزی برای شکایت حقوقی است در حالی که به شدت از حملات دردناک دوک و دوشس ساسکس رنجیده است. ملکه الیزابت ۹۵ ساله ظاهراً به دستیاران ارشد خود در کاخ باکینگهام دستور داده است تا برای شکایت حقوقی آماده شوند، بعد از اینکه مگان مارکل و شاهزاده هری بارها به نقد و او خانواده سلطنتی پرداختند. ظاهراً تیم حقوقی ملکه به سراغ کارشناسان حوزه افترا و فضای خصوصی رفته اند بعد از اینکه حس کرده اند هری و مگان دیگر اتهام زدن و بی احترامی را از حد گذرانده اند. یک منبع نزدیک به خاندان سلطنتی بریتانیا به روزنامه سان گفته است: «این حس کاملاً از نقطه بالای خانواده آمده و می گوید که دیگر بس است. در اینکه تا چه اندازه اتهام زدن قابل تحمل است حد و مرزی وجود دارد و ملکه و خاندان سلطنتی تنها تا به این اندازه کنونی تحمل داشته اند. آن ها در حال آماده کردن وکلای خود هستند. هری و مگان در جریان قرار گرفته و خواهند فهمید که حملات مکرر تحمل نخواهد شد».

ملکه بریتانیا در حال برنامه ریزی برای شکایت حقوقی است در حالی که به شدت از حملات دردناک دوک و دوشس ساسکس رنجیده است.

این منبع خبری مدعی شده که تیم حقوقی ملکه در حال مذاکره با شرکت های حقوقی هستند که در زمینه اتهام زنی و حریم خصوصی تخصص دارند. آن ها مدعی شده اند که تیم حقوقی ملکه می توانند با ناشران کتاب آینده شاهزاده هری تماس گرفته و از آن ها بخواهند پیش از انتشار در مورد محتوا به آن ها هشدار داده شده و حق پاسخ داشته باشند. تاکنون کاخ باکینگهام در این مورد اعلامیه رسمی منتشر نکرده اما شاهزاه هری ماه گذشته اعلام کرد که با شرکت انتشاراتی پنگوئن قراردادی امضا کرده که کتاب او را منتشر کند، کتابی به گفته خودش خاطرات «دقیق و تماماً واقعیات» در آن منعکس شده و سال آینده منتشر خواهد شد. در بیانیه ای، هری اعلام کرد که وی در حال نوشتن این کتاب «نه به عنوان شاهزاده ای که با این عنوان بدنیا آمده بلکه به عنوان مردی که اکنون هستم» است. گفته می شود این خبر باعث ایجاد «سونامی وحشت» در میان خانواده سلطنتی بریتانیا شده است.

ملکه بریتانیا در حال برنامه ریزی برای شکایت حقوقی است در حالی که به شدت از حملات دردناک دوک و دوشس ساسکس رنجیده است.

یک منبع خبری دیگر به روزنامه میرور گفته است: «از زمان ترک خانواده سلطنتی، هری و مگان ادعاهای مکرری در زمینه رفتارهایی که با آن ها شده، داشته اند. آن ها گفته اند که این واقعیت است اما تنها یک واقعیت وجود دارد. از زمان مصاحبه شان با اپرا وینفری تنش ها بسیار شدید شده بسیار بالا گرفته و در بهترین حالت بسیاری از صحبت های آن ها غیرقابل اعتماد انگاشته شده است. اکنون سونامی وحشت در میان خاندان سلطنتی اتفاق افتاده در مورد چیزی که هری خواهند نوشت. بسیاری امیدوارند که او بعضی چیزها را تصحیح کند اما امید چندانی در این زمینه وجود ندارد».

منبع: mirror
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۳ نظر

ورود

 • amir شهریور ۱, ۱۴۰۰

  جناب حسین علی پناهی با عرض و سلام خسته نباشید ، میتونم بپرسم ازتون که ارزش افزوده ایی که اخبار از خاندان سلطنتی بریتانیا برای سایت شما داره چی هست ؟ و چه ارزش و افزوده ایی به اطلاعات منه کاربر قدیمی سایت اضافه میکنه ؟ من بارها گفتم به عنوان یه مخاطبی که دنبالتون میکنم اگر به نظر سنجی و امتیازاتی که کاربران بهتون ارزش قائل باشید از این دست مطالب کمتر میذارید مخصوصا خاندان سلطنتی ، با احترام به شما و تیم تحریریه روزیاتو

  • m.zarkoob شهریور ۱, ۱۴۰۰

   مگه رفتی بقالی دنبال ارزش افزوده جنسی ، خبره دیگه اتفاقا امثال من فقط این دسته خبرها رو میشینن تا تهش میخونن ، وگرنه وضع مملکت و حکومت خودمون که معلومه دیگه …!!!!! باز اگه دنبال ارزش افزوده و مالیات اینایی میتونی یه همچین درسی بگیری از این خبر که کبوتر با کبوتر باز با باز ، یه پلشت اومد با مظلوم نمایی و فیلم بازی کردن فاز فمنیست و … روابط خانواده رو کم رنگ کرد و پسر رو جون خانواده انداخت

   • . شهریور ۲, ۱۴۰۰

    من هم حرفت را قبول دارم