انتشار تصویر بدون ریش و موهای مجعد باب راس برای اولین بار در مستند نتفلیکس

انتشار تصویر بدون ریش و موهای مجعد باب راس برای اولین بار در مستند نتفلیکس

در اینجا می خواهیم در مورد عکسی صحبت کنیم که شاید باعث حیرت طرفداران باب راس شود. برای تبلیغ مستند جدید خود با عنوان Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed، سرویس نتفلکس تصویری قدیمی از این مجری دوست داشتنی برنامه «لذت نقاشی» (Joy of Painting) منتشر کرده است که در آن خبری از آن ریش و موهای مجعد مشهور نیست. در یک پست توییتری دو عکس از باب راس با فاصله زمانی قابل توجه، حساب توییتری نتفلیکس نوشته است: «دیدن باب راس بدون آن موهای مجعد و ریش مشهورش یکی از شوکه کننده ترین لحظات در مستند Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed است».

سرویس نتفلکیس در آستانه انتشار مستندی جدید در مورد باب راس نقاش مشهور، تصویری از او بدون ریش و موهای مجعد منتشر کرده است.

در تصویر اول باب راس را با ظاهری که برای همه طرفدارانش آشناست می بینیم، با آن هواهای مجعد بلند و ریشش. عکس دوم اما تصویری متفاوت از این ستاره دنیای تلویزیون و نقاشی در جوانی را ارائه می دهد. در این عکس سیاه و سفید، او با صورتی کاملاً اصلاح شده پشت میز نشسته است در حالی که یک تیشرت سفید و موهایی کوتاه و کاملاً صاف دارد. در این عکس باب راس به دوربین خیره شده در حالی که دست چپ و آرنج راستش روی میز قرار گرفته اند. موهای مجعد باب راس باعث شده بود که در نگاه اول برای همه مشخص و متمایز باشد اما واقعیت پشت موهای خاص این نقاش دوست داشتنی بیشتر به مسائل مالی باز می گشت تا مد و فشن. آنت کوالسکی همکار قدیمی باب راس در زمینه کسب و کار در سال ۲۰۱۶ در این باره گفته بود :«او این ایده هوشمندانه را داشت که با کوتاه نکردن موهایش می تواند صرفه جویی مالی داشته باشد. به همین خاطر اجازه داد موهایش بلند شوند و بدین ترتیب موهایش مجعد شد و بعد از آن بود که تصمیم گرفت دیگر هیچگاه به آرایشگاه رفتن نیاز ندارد».

سرویس نتفلکیس در آستانه انتشار مستندی جدید در مورد باب راس نقاش مشهور، تصویری از او بدون ریش و موهای مجعد منتشر کرده است. سرویس نتفلکیس در آستانه انتشار مستندی جدید در مورد باب راس نقاش مشهور، تصویری از او بدون ریش و موهای مجعد منتشر کرده است.

نتفلیکس در مستند جدید خود درباره این سلبریتی فقید گفته است: «باب راس به عنوان مشهورترین استاد هنری، شادی را به میلیون ها نفر در جهان منتقل کرد. اما نبرد برای امپراطوری کسب و کارش روی درخت های خوشحالش سایه افکند». راس که در سال ۱۹۹۵ در سن ۵۲ سالگی درگذشت، یک ستاره تلویزیونی متفاوت بود که بین سال های ۱۹۸۳ تا ۱۹۹۴ اجرای برنامه «لذت نقاشی» را بر عهده داشت. منش آرام و خونسرد و استفاده مکررش از عبارت هایی مانند «ابرهای کوچولوی خوشحال» باعث محبوبیت او در نزد مخاطبانی شد که نظاره گر نقاشی های آرامش بخش او بودند.

بیشتر بخوانید: ۱۵ حقیقت جالبی که در مورد «باب راس»، مجری و هنرمند محبوب برنامه «لذت نقاشی» نمی دانستید

منبع: today
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • سینا شهریور ۱۱, ۱۴۰۰

    آدم‌های موفق همیشه زنده‌هستن. بیست و خورده‌ای سال از مرگش گذشته، ولی همچنان حرفش هست.