چطور در دوره های زبان آنلاین ثبت نام کنیم؟

چطور در دوره های زبان آنلاین ثبت نام کنیم؟

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

از زمان شیوع بیماری کووید ۱۹ در ایران به صورت گسترده، آموزش زبان آنلاین به صورت فراگیر و جدی توسط آموزشگاه های مختلف برگزار می شود. اما، مدل آموزش و پلتفرم آموزشی آموزشگاه ها و موسسات در بسیاری از مواقع با یکدیگر متفاوت بوده و بر این اساس نوع و کیفیت آموزش در موسسات و آموزشگاه های زبان با یکدیگر یکسان نمی باشد. در نتیجه زبان آموزان به دنبال بهترین موسسه برای دریافت آموزش می باشند تا بتوانند بهترین آموزش را با بالاترین کیفیت و بازده دریافت نمایند از این رو در این مطلب می خواهیم به این موضوع بپردازیم و شما را در انتخاب بهترین موسسه آموزش آنلاین زبان انگلیسی یاری نماییم.

ویژگی آموزش آنلاین زبان انگلیسی

بسیاری از افراد به دلایل گوناگون ممکن است قادر به حضور در کلاس های حضوری زبان انگلیسی نباشند در نتیجه به جای اینکه دست از یادگیری بکشند بهتر است آموزش زبان انگلیسی را به صورت آنلاین داشته باشند تا بتوانند به این هدف خود که یادگیری زبان انگلیسی است برسند.

در آموزش زبان انگلیسی آنلاین شما در هر مکانی که حضور داشته باشید که دارای یک اینترنت مناسب است می توانید در کلاس زبان حضور پیدا کنید و هیچ کلاسی را از دست ندهید.

در آموزش آنلاین شما می توانید با هر استادی که مورد نظرتان است در هر شهری یا کشوری کلاس داشته باشید و بدون هیچ مشکلی در کلاس دلخواه تان شرکت کنید.

استفاده بهینه تر از زمان یکی دیگر از ویژگی های کلاس آنلاین زبان انگلیسی است که به شما کمک می کند تا راحت تر به کارهای دیگر خود نیز بپردازید.

در بالا مهم ترین ویژگی های آموزش آنلاین بیان شد هر چند ویژگی های دیگری نیز وجود دارد که این نوع آموزش را بسیار محبوب کرده است که می تواند برای افراد مختلف متفاوت باشد.

کلاس زبان انگلیسی آنلاین باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

اما، آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای اینکه بتواند همچون کلاس های حضوری بازده ای خوبی را ارائه نماید باید یک سری ویژگی ها را داشته باشد.

۱. مدرس مجرب و خلاق آنلاین زبان انگلیسی

یکی از مهم ترین رکن های آموزش، مدرس زبان انگلیسی که در بحث آموزش آنلاین زبان انگلیسی این موضوع نیز بسیار با اهمیت می باشد. مدرسین آنلاین زبان انگلیسی باید با متدهای آموزشی زبان انگلیسی آنلاین آشنا باشند و با استفاده از ابزارهای کمک آموزشی و روش های تدریس آنلاین و مدیریت صحیح کلاس به برگزاری کلاس زبان انگلیسی آنلاین بپردازند.

۲. پلتفرم آموزشی آنلاین

مکان برگزاری کلاس در حالت آنلاین نیز بسیار مهم می باشد. برخورداری از پشتیبانی ۲۴ ساعته و پاسخو و متعهد، دارا بودن امکانات آموزشی مورد نیاز، توانایی برقراری ارتباط صوتی و تصویری و برخورداری از پهنای باند مناسب و فضای ذخیره آنلاین برای فایل ها و پخش فایل ها به میزان مناسب که این موارد می تواند نشان دهنده یک بستر مناسب برای برگزاری کلاس آنلاین باشد.

۳. نظارت بر نحوه برگزاری کلاس

در کلاس های آنلاین براساس ویژگی که دارد برخی از زبان آموزان نگران این موضوع هستند که هیچ گونه نظارتی از سمت آموزشگاه صورت نمی گیرد و نحوه برگزاری ممکن است دچار مشکل شود که این می تواند یکی از جنبه های مهم کلاس آنلاین باشد که در موسسه زبان دهخدا این موضوع به صورت کامل رعایت می شود و کلاس های زبان انگلیسی آنلاین توسط سوپروایزرهای زبان انگلیسی نظارت می شود و تمامی موارد لازم مورد بررسی قرار خواهد گرفت

کلاس های آنلاین در بسیاری از موارد وجه مشترک زیادی با کلاس های حضوری دارند در نتیجه مواردی چون منابع آموزشی معتبر، روش های تدریس، کار در کلاس و فعالیت های گروهی، نحوه برگزاری امتحانات ارزشیابی و دیگر موارد نیز باید به صورت دقیق و جدی مورد توجه باشد در نتیجه این کلاس ها باید تقریبا شبیه سازی مناسب از کلاس حضوری بوده و حس و حال کلاس های حضوری زبان را به زبان آموزان زبان انگلیسی منتقل نمایند.

آموزش زبان آنلاین در موسسه زبان دهخدا

از جمله بهترین موسسه آموزش زبان انگلیسی آنلاین، آموزشگاه زبان دهخدا می باشد که از پیشگامان آموزش زبان انگلیسی آنلاین بوده و بسیاری از کلاس های گروهی و خصوصی زبان انگلیسی را به صورت آنلاین با بهترین بازده ای و با فراهم کردن بالاترین امکانات آموزشی برای زبان آموزان برگزار می کند.

در این موسسه به دلیل شرایط موجود تمامی کلاس های گروهی به صورت آنلاین برگزار می شود و نیز کلاس های خصوصی نیز از این موضوع مستثنی نمی باشند البته به صورت محدود و با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برخی از کلاس های خصوصی به صورت حضوری نیز برگزار می شوند.

کلاس های زبان انگلیسی آنلاین موسسه در پلتفرم Skyroom برگزار می شوند که دارای بهترین امکانات آموزشی برای برگزاری یک کلاس آنلاین می باشد. امکاناتی چون تخته، قابلیت نوشتاری و کشیدن، قابلیت برقراری ارتباط صوتی و تصویری و اشتراک گذاری فایل های صوتی و تصویری و صفحات کامپیوتر، داشتن چت باکس و امکان دانلود فایل های مورد نیاز و همچنین نظارت سوپروایزرهای دپارتمان زبان انگلیسی موسسه برای بهبود شرایط کلاس در صورت نیاز در این پلتفرم قابل اجراست. در نتیجه کلاس های زبان انگلیسی آنلاین موسسه زبان دهخدا بسیار شبیه به کلاس های حضوری زبان انگلیسی می باشند.

استفاده از اساتید مجرب و خلاق در بحث آموزش آنلاین و همچنین استفاده از منابع آموزشی بروز و معتبر در کنار منابع کمک آموزشی، کلاس های زبان انگلیسی این آموزشگاه را از جمله بهترین کلاس های زبان انگلیسی آنلاین مطرح کرده است.

موسسه زبان دهخدا آموزش زبان انگلیسی آنلاین را برای تمامی افراد و سنین در هر سطحی از زبان انگلیسی در سراسر کشور و حتی خارج از کشور برگزار می کند و همواره با بررسی کلاس ها و روش های نوین آموزشی و برگزاری ورکشاپ های متعدد به بهبود سطح کیفی این کلاس های می پردازد تا همواره بهترین آموزش را به زبان آموزان خود ارائه نماید.

در این موسسه تعیین سطح زبان انگلیسی به صورت آنلاین و رایگان برگزار می شود که شما بدون هیچ مشکلی بتوانید در کلاس زبان انگلیسی آنلاین شرکت نمایید.

برای شروع یادگیری زبان انگلیسی آنلاین در موسسه زبان دهخدا با برقراری تماس با این موسسه و دریافت وقت مشاوره و تعیین سطح براحتی می توانید در کلاس های زبان انگلیسی این موسسه شرکت نمایید.

بدون نظر

ورود