زنی انگلیسی برای لاغر کردن گربه ۱۳ کیلویی‌اش مجبور شد به در یخچال قفل بزند

زنی انگلیسی برای لاغر کردن گربه ۱۳ کیلویی‌اش مجبور شد به در یخچال قفل بزند

رژیم گرفتن هیچ وقت آسان نیست، به خصوص وقتی که یک گربه باشید. به همین خاطر است که زنی مجبور شده برای لاغر کردن گربه اش هر چه در توان دارد بگذارد. او تمام تلاشش را می‌کند تا گربه‌ی چاقش بین وعده‌های غذایی اصلی چیزی نخورد تا شاید به وزن متناسب برسد.

به گزارش Mirror، سارا متیوزِ ۴۷ ساله گربه‌اش کیت را برای تولد ۱۰ سالگی دخترش چارلی گرفت و اگرچه می‌دانست که گربه‌ی ۱۱ کیلویی برایش چالش‌آفرین خواهد بود، نمی‌توانست تصور کند که لاغر کردن گربه تا این اندازه دشوار باشد.

با وجود تمام تلاش‌های سارا نظیر رژیم‌های غذایی مختلف و آزمایش‌های متعدد نزد دامپزشک‌های گوناگون، کیت حدود ۱۳ کیلو وزن دارد و جثه‌اش اندازه‌ی یک سگ متوسط است. سارا در سال ۲۰۲۰ حدود ۲۵۰۰ پوند خرج کرد و حتی روی در یخچال خانه‌اش قفل کودک کار گذاشت تا اطمینان حاصل کند که کیت نمی‌تواند از یخچال غذا بدزدد.

لاغر کردن گربه

سارا می‌گوید: «از همان وقتی که کیت را گرفتیم، در یخچال قفل کودک داشت. اوایل وقتی یخچال را باز می‌کردم، از لای پایمان خودش را به داخل یخچال می‌رساند و نگران این بودیم که موقع بستن یخچال لای در بماند. هر چقدر که زمان گذشت، قفل‌های کودک بیشتری در همه جای خانه کار گذاشتیم. مهم نیست که دستگیره از چه نوعی باشد، چون کیت هر طور شده راهی برای داخل شدن پیدا می‌کند.»

لاغر کردن گربه

سارا توضیح می‌دهد که از همان وقتی که کیت را به خانه آورده بودند، وزنش شروع کرده بود به بالا رفتن و در نهایت مجبور شده بود نگذارد دیگر کیت به بیرون از خانه برود چرا که مردم به او زیاده از حد غذا می‌دادند.

سارا می‌گوید تا به حال هر کاری که می‌شده برای کیت انجام داده‌اند اما هیچ کدام اثربخش نبوده است. او می‌گوید که علیرغم این که کیت دو برابر یک گربه‌ی بالغ معمولی وزن دارد، اما حیوان شادی است.

لاغر کردن گربه

«فکر می‌کنم کیت وزنش را به عنوان یک مشکل نمی‌بیند. او زندگی عادی‌ای دارد و از دو گربه‌ی دیگرم پرانرژی‌تر است. عالی می‌شد اگر می‌توانستیم وزنش را به ۷ کیلو برسانیم، اما حالا که ۹ سالش شده، حتی یک کیلو هم اگر سبک‌تر بشود ما خوشحال می‌شویم. الآن او هیچ نوع مشکل پزشکی ندارد اما ما نگران آینده هستیم و دوست نداریم که دچار دیابت یا چیزی شبیه آن بشود.»

بیشتر بخوانید:

«لاتانزیو»، زنی که سالانه ۱.۶ میلیون دلار برای نگهداری از ۱۰۰۰ گربه اش خرج می کند [تماشا کنید]

منبع: Mirror
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۳ نظر

ورود

 • امیر شهریور ۲۵, ۱۴۰۰

  به نظرم با بچه اش اشتباه گرفته !!!والا اگر اونقدری که به این خرج کردی واس بچه ات خرج میکردی الان مقام اول ریاضی رو می‌گرفت.. مسخره ها

  • مهمان شهریور ۲۶, ۱۴۰۰

   تو برای بچه ات خرج بکن با زندگی شخصی دیگران هم کار نداشته باش.

 • parinaz شهریور ۲۶, ۱۴۰۰

  والااااااااا تو برو سالمندان رو ببین بد دهنتو باز کن و بخند شناخت حیوانا بیشتره تا انسان‌ هاااااااااااااااااااااااااااا