بازگشت فردوسی پور به تلویزیون با فصل جدید برنامه فوتبال ۱۲۰

بازگشت فردوسی پور به تلویزیون با فصل جدید برنامه فوتبال ۱۲۰
یک نظر

عادل فردوسی پور با فصل دهم برنامه فوتبال ۱۲۰ بار دیگر به تلویزیون بازمی گردد.

پس از پایان پخش فصل نهم برنامه فوتبال ۱۲۰ در خرداد ماه سال جاری، فصل دهم این برنامه به زودی پخش خواهد شد.

با توجه به آغاز فصل جدید رقابت‌ های فوتبال در لیگ‌های معتبر اروپایی و البته مسابقات لیگ قهرمانان اروپا، قرار است اولین قسمت از فصل دهم برنامه فوتبال ۱۲۰، پنجشنبه هفته جاری (۱ مهرماه) به صورت زنده از طریق شبکه ورزش سیما پخش شود.

به مانند فصول گذشته، اجرای برنامه برعهده حمید محمدی خواهد بود و عادل فردوسی‌ پور مسئولیت تهیه‌ کنندگی برنامه را برعهده دارد.

۱۶ فروردین ۱۳۹۲ آغاز مسیر یک برنامه تلویزیونی جدید در حوزه فوتبال خارجی بود؛ این برنامه با نام «فوتبال ۱۲۰» با تهیه‌ کنندگی عادل فردوسی‌ پور و اجرای حمید محمدی، پنجشنبه‌ شب‌ها به صورت زنده از طریق شبکه ورزش پخش شد و حالا با گذشت بیش از ۸ سال، تاکنون ۹ فصل از برنامه فوتبال ۱۲۰ تولید شده است. این برنامه به بررسی اتفاقات و حواشی پیرامون فوتبال به‌خصوص فوتبال اروپا می‌ پردازد.

در ابتدا قرار بود که خود فردوسی‌پور مجری برنامه باشد که با مخالفت مدیران شبکه سه روبرو شد، محمدحسین میثاقی نیز به‌ همین دلیل نتوانست مجری این برنامه شود تا در نهایت حمید محمدی اجرای برنامه را به‌عهده بگیرد. هرچند خود فردوسی‌ پور می‌ گوید به علت مشغله ی زیاد کاری مجری این برنامه نشده‌ است. از سال ۹۴، محمدحسین میثاقی مجری این برنامه شد. اما از سال ۱۳۹۸ حمید محمدی دوباره اجرای این برنامه را بر عهده گرفت.

برنامه فوتبال ۱۲۰ هر هفته به مرور و تحلیل رویدادهای مرتبط با فوتبال اروپا می‌ پردازد. به‌ طور معمول، این برنامه خلاصه‌ ای از بازی‌ های لیگ‌های معتبر اروپایی را پخش می‌ کند.

فوتبال ۱۲۰ در سال‌ های اخیر با چهره‌ های شاخص دنیای فوتبال مصاحبه‌ های اختصاصی داشته‌ است که از جمله آن‌ ها می‌توان به مصاحبه ی عادل فردوسی‌ پور با ژاوی هرناندز، کلارنس سیدورف و لوییس گارسیا اشاره کرد. همچین چهره‌ های شاخص دیگری چون دیگو فورلان، وسلی اسنایدر، گایزکا مندیتا، فرناندو مورینتس، امره جان، کریستین کارمبئو، مارتین تایلر و کارشناسان مطرحی چون سید لو و گیلم بالاگ با این برنامه مصاحبه اختصاصی داشته‌ اند.

مطلب برای شما مفید بود؟

به مطلب امتیاز دهید

میانگین امتیازها 3.5 / 5. تعداد رای: 2

تاکنون رأی داده نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می‌دهد.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • مهمان شهریور 29, 1400

    عادل قبلا هم تهیه کننده فوتبال ۱۲۰ در شبکه ورزش بود. چیزی عوض نشده که اینطور تیتر زدین! هنوز هم اجازه نمیدن مجری گری و گزارش کنه.