پست عکس های برهنه بریتنی اسپیرز در فضای مجازی و نگرانی‌ها درباره سلامت روانی‌اش

پست عکس های برهنه بریتنی اسپیرز در فضای مجازی و نگرانی‌ها درباره سلامت روانی‌اش
یک نظر

با پست عکس های برهنه بریتنی اسپیرز در فضای مجازی، نگرانی طرفداران و کاربران شبکه های اجتماعی درباره سلامت روانی وی دوباره به اوج رسیده. سام اصغری در پاسخ به درخواست یکی از هواداران بریتنی اسپیرز در اینستاگرام که از او خواسته بود مراقب بریتنی باشد، به او و سایر هواداران این خواننده پاپ اطمینان داد که نمی گذارد گزندی به نامزدش برسد.

بریتنی اسپیرز و سام اصغری

بریتنی اسپیرز و سام اصغری

قول اصغری به هواداران در پی انتشار عکس های برهنه بریتنی اسپیرز در اینستاگرام رخ می دهد. این در حالی است که چند روزی از پیروزی بریتنی اسپیرز در جنگ با پدرش بر سر سرپرستی و مدیریت امور مالی اش می گذرد. پدر اسپیرز در ۱۳ سال گذشته زندگی مالی و شخصی وی را تحت کنترل خود داشته است.

بریتنی و پدرش

بریتنی و پدرش

در حالی که بعضی از طرفداران و دوستان مشهور بریتنی، مثل پاریس هیلتون، از عکس های برهنه بریتنی اسپیرز استقبال کردند، برخی دیگر از انتشارشان ابراز نگرانی نمودند. یکی از طرفداران نوشت: «آیا این قیافه ی کسی است که از لحاظ روانی سالم است؟»

یکی از کاربران توئیتر نوشت: «همین رفتارها بود که باعث شد پای او به دادگاه باز بشود و پدرش سرپرستی او را به عهده بگیرد. بزرگ شو بریتنی!» بریتنی اسپیرز ماه گذشته نامزدی خود را با سام اصغری اعلام و ویدیویی از خودش و نامزدش را در حالی که حلقه ی نامزدی به انگشت داشت منتشر کرد.

بریتنی و نامزدش سام اصغری

بریتنی و نامزدش سام اصغری

در روز چهارشنبه، دادگاه عالی لس آنجلس قیمومیت جِیمی اسپیرز، پدر بریتنی را بر زندگی شخصی و اموال ۶۰ میلیون دلاری وی تعلیق کرد. قاضی، جان زِیبل حسابدار را به عنوان قیم موقت او منسوب کرد. این تا وقتی است که دادگاه تصمیم بگیرد که آیا اسپیرز توانایی مراقبت از خود را دارد یا نه و اگر چنین چیزی محقق شود، سرپرستی پدر به طور کل خاتمه خواهد یافت. این رای دادگاه بزرگترین پیروزی بریتنی اسپیرز در مسئله ی قیمومیت و سرپرستی وی بوده است.

بیشتر بخوانید:

بریتنی اسپیرز رسماً نامزدی خود با سام اصغری را اعلام کرد

صحبت های آتشین بریتنی اسپیرز در دادگاه و جزییات پرونده عجیب قیومیت او

مطلب برای شما مفید بود؟

به مطلب امتیاز دهید

میانگین امتیازها 4 / 5. تعداد رای: 6

تاکنون رأی داده نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می‌دهد.

یک نظر

ورود

  • محسن مهر 13, 1400

    خب حالا که شما این خبر را نوشتید ما عکسهای برهنه بریتنی رو نمی تونیم ببینیم تا نظر بدیم که آیا سلامت روحی وروانی داشته یا نه البه اگر نظر ما مداخله در زندگی او نباشد