حمله گرازهای وحشی به شکیرا و پسرانش در شهر بارسلون + ویدیو

حمله گرازهای وحشی به شکیرا و پسرانش در شهر بارسلون + ویدیو

اغلب سلبریتی ها داستان هایی از هجوم طرفدارانشان در مکان های عمومی برای عکس و امضا گرفتن دارند اما همه سلبریتی ها مانند شکیرا نیستند و تمام طرفدارانشان نیز در واقع گروهی گراز وحشی نخواهند بود. روز چهارشنبه گذشته، این خواننده مشهور ویدیویی در اینستاگرام خود در شهر بارسلون منتشر کرد که یک کیف خاک آلود نسبتاً پاره شده را نشان می داد و در قسمت توضیح نوشته شده بود: «نگاه کنید دو گراز وحشی که در پارک به من حمله کردند چه بلایی سر کیفم آوردند. آن ها می خواستند کیف مرا به داخل جنگل ببرند در حالی که تلفن همراهم داخل آن بود. آن ها همه چیز را نابود کرده اند!».

شکیرا خواننده مشهور و همسر جرارد پیکه از حمله گرازهای وحشی به خود و پسرانش در پارکی در شهر بارسلون خبر داد

به وضوح، شکیرا توانسته بود بعد از دیگری با گرازهای وحشی، کیف را از دست آن ها دربیاورد و به گفته خودش یک شاهد عینی برای تایید این مسئله نیز دارد و آن پسر هشت ساله اش است. شکیرا در ویدیو خود خطاب به پسرش میلان می گوید: «میلان، واقعیت را بگو، بگو که چطور مامانی مقابل گراز وحشی ایستاد». میلان چیزی نمی گوید اما با توجه به ظاهر این پسربچه می توانید با اطمینان بگویید این ظاهر بچه ای است که مادرش با یک گراز وحشی چشم به چشم شده است. گرازهای وحشی به معضلی در شهرها تبدیل شده اند در شرایطی که فضاهای شهری به شکلی بی سابقه و بدون محدودیت در حال گسترش هستند. در شهرهای اروپایی نیز حضور حیوانات وحشی هر سال در حال افزایش است. در یک حمله بزرگ گرازهای وحشی، یک گراز لپ تاپ مردی که در برلین در حال آفتاب گرفتن بود را دزدید. این مرد در نهایت موفق شد لپ تاپ خود را از گراز و دو توله اش بازپس بگیرد.

شکیرا خواننده مشهور و همسر جرارد پیکه از حمله گرازهای وحشی به خود و پسرانش در پارکی در شهر بارسلون خبر داد

در ماه می گذشته نیز گرازهای گرسنه به یک زن اهل رم حمله کرده و غذاهایی که خریده بود را از وی دزدیدند. هفته گذشته نیز ویدیویی توسط برخی از شهروندان شهر رم منتشر شده که گروهی بزرگ از گرازهای وحشی را نشن می داد که باعث ترافیک شده بودند. پلیس بارسلون نیز در سال های اخیر با مزاحمت های گرازهای وحشی دست و پنجه نرم کرده که باعث تخریب خودروها و منازل و همچنین ایجاد ترافیک و بهم ریختن زباله ها شده اند.

منبع: vulture
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود