شروع فیلمبرداری سریال Interview With the Vampire از دسامبر در نیواورلئانز

شروع فیلمبرداری سریال Interview With the Vampire از دسامبر در نیواورلئانز

آلن تیلور، کارگردان، می گوید که فیلمبرداری سریال تلویزیونی جدید AMC که اقتباسی از فیلم مشهور Interview With the Vampire است از ماه دسامبر آغاز خواهد شد. داستان Interview With the Vampire از رمانی پرفروش نوشته آن رایس در سال ۱۹۷۶ اقتباس شده که اولین کتاب در سری داستان های Vampire Chronicles است. در سال ۱۹۹۴، نیک جوردن کارگردان فیلم The Crying Game، مسئولیت ساخت یک اقتباس سینمایی از این داستان را بر عهده گرفت که تام کروز، برد پیت و کریستن دانست در آن ایفای نقش کردند. هشت سال بعد، دومین فیلم بر اساس یکی دیگر از رمان های رایس به نام Queen of the Damned ساخته شد که در آن نقش لستات که در فیلم قبلی توسط تام کروز بازی شده بود به استوارت تاونزند رسید، در حالی که عالیه، ستاره موسیقی آر اند بی آن زمان، نقش ملکه خون آشام ها، آکاشا، را بر عهده داشت.

شبکه AMC از شروع فیلمبرداری سریال Interview With the Vampire از ماه دسامبر در نیواورلئانز و به کارگردانی آلن تیلور خبر می دهد

اوایل سال جاری، شبکه AMC اعلام کرد که دستور ساخت یک سریال تلویزیونی ۸ اپیزودی اقتباسی از کتاب اورجینال رایس را داده اند که سم رید، بازیگر استرالیایی، نقش لستات را در آن بازی خواهد کرد، در حالی که نقش لویی که پیت آن را بازی کرده بود به جیکوب اندرسون، بازیگر نقش کرم خاکستری در سریال Game of Thrones خواهد رسید. اخیراً نیز تیلور که سابقه کارگردانی اپیزودهایی از Game of Thrones و فیلم The Many Saints of Newark را بر عهده داشته است، به عنوان کارگردان اپیزود اول این سریال انتخاب شده است. تیلور مدعی شد که فیلمبرداری سریال Interview With the Vampire به طور رسمی در دسامبر جاری در نیواورلئانز آغاز خواهد شد. او همچنین از هیجان خود برای این پروژه گفته است به این خاطر که به گفته خودش «ارتباط شخصی» با کتاب رایس دارد.

شبکه AMC از شروع فیلمبرداری سریال Interview With the Vampire از ماه دسامبر در نیواورلئانز و به کارگردانی آلن تیلور خبر می دهد

از زمان خریداری شدن حق استفاده از سری کتاب های The Vampire Chronicles و Mayfair Witches توسط شبکه AMC، طرفداران آثار رایس مشتاقانه انتظار خبرهایی در مورد ساخت نسخه های سریالی را می کشیدند. خبر شروع فیلمبرداری نسخه سریالی این اقتباس سینمایی خبری خوشحال کننده برای طرفداران خواهد بود. همانطور که طرفداران پروپاقرص کتاب های رایس می دانند، شهر نیواورلئانز هم خانه خود رایس است و هم نقش مهمی در آثار او بازی کرده است، از جمله در داستان Interview With the Vampire. با توجه به اعلام رسمی فیلمبرداری این سریال، به نظر می رسد در آینده ای نزدیک باید منتظر اعلام تاریخ انتشار این سریال از جانب شبکه AMC باشیم.

منبع: screenrant
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود