نفیسه روشن از ازدواج مجدد خود خبر داد

نفیسه روشن از ازدواج مجدد خود خبر داد

نفیسه روشن، بازیگر تلویزیون، از ازدواج مجدد خود خبر داد.

روشن که در ایام اربعین ۱۴۰۰ به کربلا سفر کرده بود، پس از بازگشت به کشور، با انتشار تصاویری از جمله عکسی از حلقه ی ازدواج خود از ازدواج دوباره اش خبر داد.

روشن این تصاویر را در استوری اینستاگرام خود منتشر کرد.

از سال گذشته شایعاتی مبنی بر جدایی نفیسه روشن از همسر خلبان خود مطرح شده بود که خانم بازیگر هرگز پاسخی روشنی به آن ها نداد.

پس از بالا گرفتن شایعات، نفیسه روشن سال گذشته به مناسبت نهمین سالگرد ازدواج خود کلیپی از رقص خود و همسرش در شب عروسی شان منتشر کرد که جنجال برانگیز شد و به دلیل اعتراض کاربران به پخش این کلیپ در ایام ماه صفر، روشن پس از چند ساعت آن را از صفحه ی خود حذف کرد.

در حالی که بسیاری این اقدام نفیسه روشن را رد شایعه ی طلاق خود می دانستند چند ماه بعد روشن در لایوی اینستاگرامی صحبت های مبهمی را مطرح کرد که برخی آن را اشاره ای به پایان زندگی مشترک خود تعبیر کردند.

ازدواج اول نفیسه روشن در سال ۹۱ بود. همسر او خلبان هواپیمای مسافربری بود و روشن در مصاحبه های خود از او با اسم بهنام نام می برد.

در مدت زندگی مشترک نفیسه روشن با همسر سابق خود چند باری شایعه ی جدایی آن ها مطرح شد که روشن واکنش تندی به این شایعات داشت و حتی یک بار اعلام کرد از طریق مراجع قانونی این مسأله را به جد پیگیری خواهد کرد.

نفیسه روشن متولد ۱۳۶۱ در تهران و دارای مدرک کارشناسی فقه و حقوق اسلامی از دانشگاه آزاد اسلامی است. روشن فعالیت هنری خود را از دوران دبیرستان با بازی در تئاترهای دانش آموزی آغاز کرد. او در کلاس های بازیگری حمید سمندریان شرکت کرد و بازیگری را به طور حرفه ای در سال ۸۱ با نقش آفرینی در سریال روزهای به یادماندنی به کارگردانی همایون شهنواز آغاز کرد. نفیسه روشن با بازی در فیلم سینمایی مادر زن سلام ، ساخته ی خسرو ملکان در سال ۸۴ پا به عرصه ی سینما گذاشت. او در چندین تله فیلم نقش آفرینی کرده و شبکه نمایش خانگی را هم با بازی در چند فیلم و سریال تجربه کرده است. وی در سال های اخیر فعالیت کمتری در حوزه ی بازیگری داشته و شرکت در مسابقه ی نمایش خانگی شب های مافیا آخرین حضور او در قاب تصویر بوده است.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود