اولین تریلر سریال House of the Dragon منتشر شد + ویدیو

اولین تریلر سریال House of the Dragon منتشر شد + ویدیو

شبکه HBO یک تیزر-تریلر حاوی اولین تصاویر واقعی از سریال House of the Dragon منتشر کرده است که اولین پیش درآمد بر سریال Game of Thrones است. ساخت این سریال بر اساس کتاب Fire and Blood نوشته جورج آر آر مارتین، دو سال پیش به طور رسمی اعلام شد، کتابی که داستان آن در مورد تاریخ خاندان تارگرین بوده و دو قرن پیش از اتفاقات کتاب های A Song of Ice and Fire که منبع اصلی ساخت سریال Game of Thrones بود را روایت می کند. در تریلر House of the Dragon چیز زیادی در مورد داستان این سریال مورد انتظار فاش نمی شود اما می توان بازیگران شناخته شده آن را دید؛ بازیگرانی مانند پدی کانسیداین، مت اسمیت، سونویا میزونو، استیو توسانت، ریس ایفانز و الیویا کوک.

همانطور که می توان انتظار داشت، در این تریلر نبردهای تن به تن بسیار دیده شده و اشارات متعددی به اژدها نیز وجود دارد. سوال اما این است که چه تعداد از طرفداران سریال Game of Thrones برای تماشای House of the Dragon باز خواهند گشت، با توجه به اینکه پایان این سریال بسیار جنجالی بود و باعث دودستگی در میان طرفداران انبوه سریال شد. در فصل پایانی سریال Game of Thrones، سرنوشت نوشته شده برای شخصیت دنریس تارگرین بیش از همه جنجالی شد و داستان سریال جدید نیز تماماً در مورد خاندان تارگرین است. سریال House of the Dragon در مورد شروع پایان خاندان تارگرین در روزگاری خواهد بود که این خاندان بر هفت قلمرو حکمرانی می کنند. خاندان تارگرین که به خاطر رام کردن و استفاده از اژدها برای فتح قلمروهای دیگر شناخته می شوند به خاطر موهای نقره ای و چشم های خاص و ارغوانی شان از دیگران متمایز بودند.

شبکه HBO یک تیزر-تریلر حاوی اولین تصاویر واقعی از سریال House of the Dragon منتشر کرده است که اولین پیش درآمد بر سریال Game of Thrones است.

شبکه HBO تاکنون تاریخ دقیقی برای انتشار House of the Dragon اعلام نکرده اما به طور کلی قرار است این سریال از طریق سرویس استریمینگ HBO Max و در سال ۲۰۲۲ منتشر شود. در خبری دیگر مربوط به سریال House of the Dragon، جرج آر آر مارتین اعلام کرد که این سریال ۱۷ اژدها خواهد داشت. وقتی از مارتین پرسیده شد که آیا چیزی در مورد این سریال جدید وجود دارد که به طور خاص او را شگفت زده کرده باشد، مارتین گفت که داستان این سریال همیشه از داستان های محبوب او بوده و او در صدد به تصویر کشیدن آن به بهترین نحو در قالب یک سریال است.

بیشتر بخوانید: سرنخ‌ها و اطلاعات مهمی که اولین تصاویر سریال House of the Dragon فاش می‌کنند

منبع: theverge
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود