چگونه تصمیم بگیرید که کدام جواهرات را با لباس خود ست کنید؟

چگونه تصمیم بگیرید که کدام جواهرات را با لباس خود ست کنید؟

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

بعضی از خانم ها فکر می­کنند هنوز هم استفاده بیش از حد از جواهرات نشانه خوش پوش بودن است. داشتن استایل هایی تجملاتی با جواهرات بسیار زیاد و چندین انگشتر و النگو با گردنبند های پهن این روزها طرفداری ندارد و بیشتر برای دیگران این استایل ها خنده دار هستند. سعی کنید تا از جواهرات به اندازه نیاز هر استایل استفاده کنید و زیاده روی در استفاده از این المان یک استایل از مد افتاده برایتان خواهد بود. استفاده بیش از حد از طلا و جواهر شما را فردی ثروتمند نشان نمی­دهد. در استفاده از این مورد کمی بیشتر دقت و حوصله به خرج دهید تا هرچه بیشتر خوش استایل به نظر برسید. اما این که کدام جواهرات برای چه مراسم و موقعیتی مناسب تر هستند هم نکته مهمی است که در اینجا می­خواهیم به باید ها و نباید های استفاده از جواهرات بپردازیم. در واقع بسیار مهم است که شما بدانید که چه چیزی را کجا باید استفاده کنید و چه مکان هایی برای استفاده از جواهراتی خاص مناسب نیست. اینجا ما به شما یاد می­دهیم که چگونه در هر موقعیتی بهترین باشید.

لباس های شب مهمانی با جواهراتی مانند الماس و برلیان

لباس های شب با پارچه های گرانقیمت و زیبا و طرح های خاص مناسب مهمانی ها و مجالس هستند و پوشیدن یک لباس شب گرانقیمت و زیبا به تنهایی استایلتان را منحصر به فرد نمی­کند. این که از چه جواهراتی به همراه لباستان استفاده می­کنید می­تواند شما را به ستاره یک جشن تبدیل کند.

اگر لباس شما یک دامن بلند دنباله دار ماهی دارد و یقه لباستان فرم دلبری دارد گردنبند های کوتاه که تا پایین استخان ترقوه باشد و فرمی جمع و جور و v شکل داشته باشد به همراه نگین های الماس استایل­تان به استایل زیبایی تبدیل خواهد شد که همه را متحیر خواهد کرد. می­توانید از یک دستبند خاص و متفاوت هم استفاده کنید.

استایل دیگری که می‌توانید از لباس های شب به همراه جواهرات استفاده کنید لباس های کوتاه و گشادی هستند که به تازگی ترند شده اند. پیراهن هایی که از زیر بغل تا زیر باسن فون شده و آستین های پفی دارند و مچ این آستین ها حالتی کلوش دارد. این لباس ها به همراه گردنبند استفاده نمی­شوند. دلیل همین است که یقه این لباس ها عموماً یقه های عروسکی یا یقه سه سانت هستند و امکان استفاده از گردنبند روی این لباس ها وجود ندارد. بنابراین بهتر است از یک النگوی ظریف و یک انگشتر تک نگین استفاده کنید و دقت داشته باشید که کفشی که به همراه این لباس ها استفاده می­کنید بهتر است کفش های پاشنه دار جلو باز باشند.

لباس دیگری که به عنوان لباس شب می‌توانید بپوشید تاپ ساده از جنس ساتن با یک دامن تمام کلوش میدی است. این استایل را هم میتوانید با کفش های جلوباز پاشنه دار و هم با کفش های جلو بسته پاشنه دار ست کنید جواهراتی که می‌توانید با این استایل استفاده کنید شامل یک دستبند به پهنای یک سانت به همراه انگشتر و گوشواره های نگین دار و گردنبند دور نگین است. استایل ساده با تاپ و دامن برای آنکه از حالت یکنواختی و خسته کننده بودن خارج شود بهتر است تا کمی با جواهرات تزیین شود. بنابراین استفاده از جواهرات درخشانی و ظریفی مانند الماس و برلیان با این ترکیب بسیار دلنواز خواهد بود.

استایل اسپرت با ساعت های قیمتی

به همراه استایل های اسپرت و کتانی ها و شلوار های گشاد استفاده از جواهرات و گردنبند و گوشواره چندان مناسب نمی‌باشد و بهتر است استایل خود را با یک ساعت زیبا ترکیب کنید. می‌توانید از برند معتبری مانند سواروسکی، تام فورد، هابلوت و بسیاری دیگر از برند های معروف دیگر استفاده کنید.

داشتن ساعت به عنوان یک اکسسوری جذاب و زیبا استایل­تان را خاص و به روز می‌کند. اگر از کسانی هستید که به ساعت های گرانقیمت علاقه دارند می‌توانید ساعت هایی که درون آنها جواهراتی مانند الماس و طلا کار شده خریداری و استفاده کنید و استایل خودتان را بیش از پیش متفاوت کنید.

استایل مناسب محل های اداری با جواهراتی سبک و به دور از تجملات

محل دیگری که برای استفاده از تجملات سنگین گردنبندهای الماس و النگوهای طلا مناسب نیست محل های اداری هستند. شما می‌توانید برای آنکه استایل تان زیبایی خود را حفظ کند تنها از یک ساعت بند فلزی به رنگ نقره‌ای یا رزگلد و یک آویز ساعت طلا و همچنین این یک دستبند بسیار ظریف و ساده طلایی استفاده کنید. میتوانید از این اکسسوری ها به همراه یک کت فیت تنتان و یک شلوار پارچه‌ای گشاد و کیف و کفش چرمی استفاده کنید. بی شک همه از استایل شما لذت خواهند برد. برای آشنایی با قوانین بیشتر لباس پوشیدن متناسب با محل کار این مطلب را نیز مطالعه کنید.

استایل هایی که در آنها از کت و شلوار استفاده می‌شود علاوه بر محل های اداری مناسب برخی مهمانی های خاص هم می‌باشد و شما می‌توانید از استایلی که گفته شد برای مهمانی های خاص هم استفاده کنید و تنها با این تفاوت که از شلوار فیت به جای شلوار گشاد استفاده کنید. میتوانید از یک کفش پاشنه دار پاشنه سه سانتی هم استفاده کنید.

استایل های چرمی پاییزه با گوشواره

با نزدیک شدن به پاییز استایل های پاییزه بیش از هر چیزی جلب توجه میکند و کسانی که به جواهرات و اکسسوری ها علاقه­مند هستند می‌توانند از استایل هایی با کیف و کفش چرمی و یک کلاه انگلیسی به همراه گوشواره های طلا سوارسکی و کت‌های موهر چهارخانه با یک شلوار جین تنگ استفاده کنند. تنها نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که گوشواره های آویز مناسب جشن و میهمانی ها می‌باشند و برای استفاده روزانه مناسب نیستند بنابراین از یک گوشواره کوچک و راحت میخی استفاده کنید. میتوانید از یک ساعت بند چرمی هم برای تکمیل استایل­تان استفاده کنید. برای تهیه کیف و کفش چرمی میتوانید به نمایندگی فروش اینترنتی محصولات درسا مراجعه کنید و از محصولات باکیفیت این برند استفاده کنید.

 باید ها و نباید های استفاده از جواهرات

  1. از گردنبند های چند تکه استفاده کنید

اگر یقه لباس شما باز و هفتی است به جای این که از چندین گردنبند مختلف استفاده کنید بهتر است تا از یک گردنبند قسمتی استفاده کنید. این گردنبندها که اخیراً مد شده‌اند برای لباسهایی با یقه های خیلی باز پوشش بسیار زیبایی هستند. اما بهتر است این گردنبندها را در روی لباس های یقه دار استفاده نکنید و بهترین نوع استفاده از این گردنبند ها روی خود بدن می‌باشد.

  1. استفاده از چندین النگوی پهن

چندین النگویی پهن و بزرگ چیزی است که تعداد بسیار کمی از افراد به آن علاقه مند هستند و اون خانم هایی که بیش از ۷۰ سال سن دارند از این ترکیب ها استفاده می‌کنند بنابراین خرید و استفاده از این مدل النگو ها امروز دیگر معقول به نظر نمی‌رسد و زیبایی چندانی ندارد و شما را مسن نشان خواهد داد. اگر به النگو علاقه دارید بهتر است از النگو های ظریف و به تعداد بسیار کم استفاده کنید.

  1. استفاده از تک پوش های قدیمی

تک پوش ها طلاهای بسیار بزرگی هستند که بیشتر افراد سنتی به آنها علاقه دارند و این مدل طلاها به هیچ عنوان مورد پسند افراد کم سن و سال نیست و استفاده از آن برای کودکان به هیچ عنوان زیبایی ندارد.

  1. در خرید جواهرات ظرافت زنانه به خرج دهید

به طور کلی استفاده از طلا و جواهرات ظریف چیزی است که هرگز قدیمی نمی­شود و هرگز دلتان را نخواهد زد. خانم‌ها بهتر است از جواهراتی استفاده کنند که هر چه بیشتر ظرافت و زیبایی آنها را نشان دهد و استفاده از طلاهای بزرگ برای خانم ها مناسب و زیبا نیست. انگشتر های ظریف و تک نگین گوشواره های میخی کوچک و گردنبندهای ساده و کوتاه از آن دسته جواهراتی هستند که در بسیاری از مکان ها می توانید از آن ها استفاده کنید و همیشه احساس کنید زیبا و آراسته هستید.

امیدواریم توانسته باشیم تا در این مقاله نیز به شما در یافتن بهترین استایل با جواهرات مختلف کمک کرده باشیم.

نویسنده: سارااقبالی

بدون نظر

ورود