تایسون فیوری برای بار سوم دیونتای وایلدر را ناک اوت کرد + ویدیو

تایسون فیوری برای بار سوم دیونتای وایلدر را ناک اوت کرد + ویدیو

تایسون فیوری در تلاش برای نگه داشتن کمربند قهرمانی جهان خود در سومین مسابقه خود با دیونتای وایلدر توانست حریف خود را به شکل بی رحمانه ای ناک اوت کند. هر دو بوکسور بارها روی طناب افتادند و در حالی که وایلدر در راند سوم و دهم و در کل پنج بار روی زمین افتاد، فیوری در راند چهارم دو بار در اثر ضربات حریف خود را ناتوان روی طناب دید. اما این فیوری بود که بازگشت و در راند ماقبل پایانی حریف همیشگی خود را به شکلی بی رحمانه شکست داد.

تایسون فیوری در تلاش برای بازپس گیری مقام قهرمانی جهان خود در سومین مسابقه خود با دیونتای وایلدر توانست حریف خود را ناک اوت کرد.

فیوری در پایان مسابقه تصریح کرد که مبارزه جالبی داشته و این رقابت شایستگی یک سه گانه را داشته است: « همانطور که جان وین بزرگ گفته است، من از خوک، آهن و فولاد ساخته شده ام. من چند بار روی زمین افتادم و آسیب دیدم و وایلدر نیز مرد سرسختی است بعد از اینکه چند بار از روی زمین بلند شد…. همیشه گفته ام که من اولین و بهترین هستم و او دوم است. او مرا دوست ندارد زیرا سه بار شکستش داده ام. من یک ورزشکارم. من به سمت او رفتم تا علاقه و احترامم را نشان بدهم و او نخواست که واکنش مشابهی نشان دهد. به همین خاطر برایش دعا می کنم».

تایسون فیوری در تلاش برای بازپس گیری مقام قهرمانی جهان خود در سومین مسابقه خود با دیونتای وایلدر توانست حریف خود را ناک اوت کرد.

این سومین مبارزه تایسون فیوری و دیونتای وایلدر در طی سه سال و بعد از مساوی بحث برانگیز و توقف مسابقه بود. این دو قرار بود تابستان گذشته مقابل هم قرار گیرند اما این مسابقه بارها به تعویق افتاد تا اینکه بعد از موافقت فیوری برای مبارزه با آنتونی جاشوا، نزدیک بود به طور کامل از برنامه خارج شود. اما وایلدر به منظور انجام این مسابقه به شکایت قانونی دست زد چون می خواست کمربند قهرمانی خود را از بوکسور بریتانیایی پس بگیرد. سال گذشته، وایلدر آمریکایی شکست خود را به لباس های خاص ۲۰ کیلوگرمی اش نسبت داده و به همین خاطر امسال از وزن لباس مخصوص خود کاسته بود. بعد از یک تاخیر کوتاه به خاطر مشکل دستکش هایش، وایلدر با یک ردای خزدار قرمز و سیاه وارد رینگ شد. فیوری نیز با دو پرچم اتحادیه آمریکا و به نشانه اعتراض به ممانعت از ورود طرفدارانش به سین سیتی وارد زمین شد و با واکنش های متفاوتی از جانب تماشاگران روبرو گردید.

این دو در همان لحظات ورود به رینگ با هم درگیر شدند اما تیم امنیتی آن ها را از هم جدا کرد. در دقیقه اول مسابقه این وایلدر بود که حمله را شروع کرد و این کار با ضربات مشت به بدن فیوری همراه بود. فیوری اما کند بود هر چند بهترین ضربه مشت راند اول را با یک ضربه دست راست در ثانیه های پایانی به حریف وارد کرد. علیرغم برتری نسبی وایلدر، این فیوری بود که با یک ضربه قدرتمند دست راست، حریف خود را در ثانیه های پایانی راند سوم به زمین دوخت. در حالی که فیوری می رفت تا کار وایلدر را تمام کند، زنگ به صدا در آمد و راند سوم به پایان رسید. در راند چهارم اما ورق برگشت و این وایلدر بود که در یک دقیقه پایانی، با ضربه خود فیوری را روی زمین انداخت و در ۱۰ ثانیه پایانی نیز یکبار دیگر موفق به این کار شد.

راند پنجم راند دشواری برای وایلدر بود و در راند ششم هر دو خسته به نظر می رسیدند. در راند هفتم بار دیگر فیوری به تمام کردن کار وایلدر نزدیک شده بود اما موفق به انجام این کار نشد. در راند هشتم فیوری بار دیگر برتری نسبی خود را به رخ کشید اما وایلدر در حالی که به وضوح درمانده شده و صورتش خونی شده بود توانست پزشک مسابقه را متقاعد کند به نبرد ادامه دهد. در راند دهم وایلدر بار دیگر به زمین افتاد. در نهایت در راند یازدهم بود که تایسون فیوری کار دیونتای وایلدر را تمام کرد. بدین ترتیب تایسون فیوری موفق شد هر سه مسابقه خود با دیونتای وایلدر را با پیروزی به پایان برساند. برای تماشای لحظاتی از مسابقه تایسون فیوری و دیونتای وایلدر می توانید از این لینک استفاده کنید.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود