ماجرای گم شدن حلقه ازدواج و کفش های اندی ماری در دور اول تورنمنت تنیس ایندین ولز

ماجرای گم شدن حلقه ازدواج و کفش های اندی ماری در دور اول تورنمنت تنیس ایندین ولز

اندی ماری گفته که حلقه ی ازدواجش نهایتاً از قسمت «اشیاء گم شده» هتلش سر در آورده است. و این در حالی است که او قصد داشته پلیس را خبر کند. اندی ماری ۳۴ ساله که ۳ بار موفق به بردن گرند اسلم شده الآن در کالیفرنیا و در حال رقابت در تورنمنت Indian Wells به سر می برد.

به گزارش دیلی میل، بلا وقتی نازل شد که در سفر اخیرش به ایالات متحده حلقه ی ازدواجش که آن را به بند کفشش گره زده بود و کفش را زیر ماشینش گذاشته بود تا خشک شود، به یکباره ناپدید شد.

اما پس از درخواست عمومی در شبکه های اجتماعی و تلاش هواداران، حالا وسایلش بار دیگر به دستش رسیده. ماری در پاسخ به فالوورهایش در اینستاگرام گفت که قبل از این هم چندین بار حلقه اش گم شده و همسرش کیم زیاد در این باره حساسیت به خرج نمی دهد.

اندی ماری

پس از این جریان، ماری یکی از بازی های خوب خود را در مقابل آدریان مانارینو به نمایش گذاشت و در دو دست پیاپی با نتایج ۳-۶ و ۲-۶ مقابل او به برتری رسید.

اندی ماری در این بازی، کیفیتی را که پیش از این و در بازی های منجر به پیروزی در گرند اسلم های مختلف از او شاهد بودیم، به نمایش گذاشت. بازی بعدی او در دور دوم، مقابل کارلوس آلکاراس، تنیس باز جوان اسپانیایی خواهد بود.

اندی ماری

خود ماری چندان از عملکردش در این مسابقه راضی نبود اما از وضع روحی و روانی خود در این بازی رضایت نسبی داشت و گفت که در تورنمت های اخیر سطح تمرکزش به اندازه ی کافی بالا نبوده است.

ماری می گوید: «دارم تلاش می کنم که کمی بیشتر در حال باشم و بر روی تک تک امتیازها متمرکز بشوم. فکر می کنم امروز تا حد زیادی موفق به انجام این کار شدم.»

بیشتر بخوانید:

در ستایش «اندی ماری» اسکاتلندی؛ از نجات از کشتار در مدرسه ابتدایی تا محبوب قلب بریتانیایی ها

منبع: Daily Mail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود