عذرخواهی بیوک میرزایی بخاطر استفاده از لفظ نامناسب درباره رئیس قوه قضاییه + ویدئو

عذرخواهی بیوک میرزایی بخاطر استفاده از لفظ نامناسب درباره رئیس قوه قضاییه + ویدئو

بیوک میرزایی، بازیگر سینما و تلویزیون به خاطر استفاده از کلمه ای نامناسب درباره ی رئیس قوه قضاییه مجبور به عذرخواهی شد.

این بازیگر پیشکسوت چند روز قبل به همراه مهران رجبی مهمان یک برنامه ی زنده ی تلویزیونی در شبکه پنج سیما شده بود. در بخشی از این برنامه از بیوک میرزایی خواسته شد در وصف هر یک از چهره هایی که تصویر آن ها برای او به نمایش درمی آید چیزی بگوید.

وقتی نوبت به محسنی اژه ای، رئیس قوه قضاییه، رسید، بیوک میرزایی از کلمه ی نامناسبی استفاده کرد. البته میرزایی به تصویر علی لاریجانی، رئیس پیشین مجلس شورای اسلامی هم واکنش چندان مناسبی نداشت.

این ماجرا بازتاب زیادی در شبکه های اجتماعی داشت.

پس از این اتفاق بیوک میرزایی بار دیگر اما این بار در تماسی تلفنی در برنامه ی مذکور حضور پیدا کرد و به توضیح درباره ی صحبت های خود پرداخت.

بیوک میرزایی گفت به خاطر شوخی هایش با مهران رجبی این اتفاق رخ داد و این حرف اصلاً در کلام او نیست و چرا باید به کسی که کوچک ترین خدشه ای به زندگی او وارد نکرده چنین حرفی بزند. میرزایی در پایان عذرخواهی کرد و گفت همه ی این افراد برای او عزیز و محترم هستند.

بیوک میرزایی متولد  ۱۳۳۴ در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون است .

وی فارغ‌ التحصیل رشته علوم سیاسی از دانشگاه آزاد است.

بیوک میرزایی در سال ۱۳۴۹ در سن ۱۵ سالگی، به یادگیری رشته بازیگری در «هنرکده هنرپیشگی آناهیتا» پرداخت. سپس از سال ۱۳۶۲ و با حضور در نمایش تلویزیونی «آینه خیال» به کارگردانی داود میرباقری، کارش را در تلویزیون آغاز نمود و از سال ۱۳۶۳ نیز با برنامه صبح جمعه با شما، حضور در رادیو را تجربه نمود.وی در ۶۸ در سریال «آقای دلار» به کارگردانی «مجید بهشتی» بازی کرد.

آغاز فعالیت بیوک میرزایی در سینما، در سال ۱۳۶۷ و با فیلم «نار و نی» به کارگردانی «سعید ابراهیمی‌فر» بود.

دیجیاتو
بدون نظر

ورود