جنجال احمدی نژاد در نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰؛ آیا او از غرفه اسرائیل بازدید کرده است؟ + ویدیو

جنجال احمدی نژاد در نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰؛ آیا او از غرفه اسرائیل بازدید کرده است؟ + ویدیو

هیچ کس نمی تواند انکار کند که محمود احمدی نژاد رئیس جمهور اسبق ایران، چه زمانی که رئیس جمهور بود و چه بعد از آن، چهره ای جنجالی بوده است. از مصاحبه با شبکه های بیگانه فارسی زبان و هجمه به مسئولان تا ادعای تهدیدش به ترور، از دعوا و جنجال همراهان در روز ثبت نام برای کاندیداتوری در وزارت کشور تا تحریم انتخابات ریاست جمهوری و…

اما این بار جنجال احمدی نژاد بر سر چیست؟ بازدید احمدی نژاد از اکسپو ۲۰۲۰ در دبی. اولین چیزی که به ذهن می رسد این است که شایعاتی مبنی بر ممنوع الخروج بودن او به خاطر رویکردهای اخیرش به گوش می رسید اما وی بدون دردسر به امارات سفر کرده است.

جنجال احمدی نژاد در اکسپو 2020

دلیل بازدید احمدی نژاد که چهره ای سیاسی به حساب می آید از نمایشگاه اکسپو که رویدادی اقتصادی و تجاری است برای خیلی ها عجیب و نامشخص است و به همین علت رسانه ها به بحث و گمانه زنی در این رابطه پرداخته اند.

جنجال احمدی نژاد در دبی

برخی دیگر گفتند احمدی نژاد شاید قصد بازگشت به ایران را نداشته باشد و قرار است به امارات یا عربستان درخواست پناهندگی دهد و پس از آن به امریکا برود. احمد علیرضابیگی نماینده مجلس دهم و یازدهم که یکی از همراهان احمدی نژاد در این سفر نیز هست همه ی این ها را تکذیب کرده و می گوید که رئیس جمهور اسبق کشور اواخر هفته به کشور بازمی گردد.

جنجال احمدی نژاد در امارات

برخی گفتند بازدید احمدی نژاد از اکسپو ۳۰۰ هزار دلار هزینه داشته. اما علیرضابیگی، گفته که سفر شخصی و تمام هزینه ها بر عهده ی خود احمدی نژاد بوده است.

جنجال احمدی نژاد

یکی دیگر از موضوعاتی که بازتاب گسترده ای پیدا کرد توئیت حساب رسمی Terror Alarm، رسانه ی خبری اخبار نظامی در اسرائیل، در مورد بازدید محمود احمدی نژاد از غرفه ی اسرائیل بود.

 

البته وب‌سایت نزدیک به احمدی نژاد آن را به شدت تکذیب کرد و از «باندهای فاسد»ی گفت که به خاطر «استقبال بی نظیر جهان» از آقای احمدی نژاد شوکه شده و رو به اخبار کذب آورده اند.

محمود احمدی نژاد را در این سفر همسرش، هاشمی ثمره ـ دستیار ارشد احمدی نژاد از سال ۸۸ به بعد ـ و شیخ الاسلامی ـ وزیر تعاون که از سال ۸۸ تا ۹۱ این پست را داشت و نهایتا با استیضاح نمایندگان مجلس برکنار شد ـ همراهی می کنند.

بیشتر بخوانید:

توییت عجیب احمدی نژاد به آنجلینا جولی؛ برسد به دست آنجلینا!

مطالب مرتبط
دیجیاتو
۳ نظر

ورود

 • حمید مهر ۲۵, ۱۴۰۰

  ماشاله ظاهرا همش هم دنبال کیسهای خوب برای عکس دو نفره بوده. ببینم همسرشون هم از این عکسهای دو نفره داره یا هنوز فقط تو کار عکس دماغه؟
  نه از شخصیتش خوشم میاد نه کارهایی که کرد و نه کارهایی که الان میکنه فقط برام جالبه که چه آتو هایی از این و اون تو دستش داره که هر غلطی بکنه نهایت یکم پشت سرش قرقر بکنند. برای کمتر از اینهاش طرف رو سالها حبس خانگی کردن و کلا از صفحه روزگار محوش کردن (تازه برای خودیهاشون وگرنه غیر خودیها که زیر دو متر خاکند)

  پ.ن: لابد با خودتون گفتین خواننده با دیدن عکسها به آخر مطلب که میرسه دیگه چشم و دلش سیر شده برای همین عکس اول رو اینبار بدون سانسور گذاشتین!

  • حمید مهر ۲۵, ۱۴۰۰

   پس چرا عکس رو عوض کردید؟ درسته که ما به اندازه احمدی نژاد ایمان و تقوای قوی ای نداریم و هاله نوری دور سرمون نیست ولی دیگه اینقدرها هم سست تنبان نیستیم.

 • علی مهر ۲۵, ۱۴۰۰

  رییس جمهور دل ها دکتر احمدی نژاد