بدنبال کشته شدن تراژیک فیلمبردار، ساخت فیلم Rust هیچگاه به پایان نخواهد رسید

بدنبال کشته شدن تراژیک فیلمبردار، ساخت فیلم Rust هیچگاه به پایان نخواهد رسید

یکی از عوامل ساخت فیلم Rust با بازی الک بالدوین فاش کرده است که شاید این فیلم هیچگاه ساخته نشود، پس از آنکه این ستاره مشهور هالیوودی به شکل تصادفی باعث مرگ فیلمبردار جوان، هالینا هاچینسون، شد. این عضو تیم ساخت فیلم وسترن Rust به روزنامه سان گفته است: «هیچ کدام از ما انتظار نداریم این فیلم به پایان برسد. متاسفانه ما می دانیم که این پایان راه فیلم Rust است. شاید در نهایت ساخت آن دنبال شود اما در حال حاضر هیچ راهی وجود ندارد که ساخت آن ادامه پیدا کند. حتی اگر این اتفاق به شکلی معجزه آسا صورت بگیرد نیز فیلم قطعاً به هالینا تقدیم خواهد شد».

یکی از عوامل ساخت فیلم Rust با بازی الک بالدوین فاش کرده است که پس از حادثه ناگوار کشته شدن فیلمردار شاید این فیلم هیچگاه ساخته نشود،
هالینا هاچینسون

این منبع خبری گفته است که ادامه ساخت این فیلم بدون حضور کارگردان فیلم، جوئل سوزا، ۴۸ ساله، غیرممکن خواهد بود، کسی که در جریان این حادثه تراژیک زخمی شده و هنوز در حال ریکاوری است. این منبع گفته است: «نه تنها کارگردان ما هنوز در حال ریکاوری است بلکه مطمئنم پرونده ها و شکایاتی وجود خواهد داشت و فاکتورهای بسیار دیگری که از به پایان رسیدن فیلم جلوگیری خواهند کرد». فیلم Rust با بودجه ای تنها ۷ میلیون دلاری ساخته شده که بر اساس استانداردهای هالیوود بودجه ای بسیار اندک است در حالی که ساخت یک فیلم ابرقهرمانی می تواند تا ۳۰۰ میلیون دلار هزینه داشته باشد. پیش از کشته شدن هاچینسون، بدرفتاری با عوامل ساخت فیلم و کمبود امکانات حتی باعث شده بود که برخی از عوامل محل فیلمبرداری را ترک کنند و بعد از کشته شدن تراژیک فیلمبردار فیلم نیز به نظر نمی رسد تماشاگران علاقه ای به تماشای این فیلم در سینماها داشته باشند.

الک بالدوین ستاره این فیلم است و این ماجرای ناخوشایند نیز کمتر کسی را متمایل به تماشای بازی او می سازد. برخی کارشناسان بر این باورند که بیمه کنندگان این فیلم ممکن است به دلیل رعایت نشدن پروتکل های ایمنی توسط سازندگان فیلم، از پرداخت خسارات و هزینه ها خودداری کرده و این موضوع بیش از پیش شرایط را برای تهیه کنندگان فیلم دشوار سازد. اگر چه الک بالدوین شلیک کننده این گلوله مرگبار بوده اما به احتمال فراوان کسی که گلوله را در اسلحه قرار داده به عنوان متهم اصلی باید در دادگاه حضور یابد. روز گذشته خبر رسید که این کلت قدیمی توسط عوامل ساخت فیلم برای تیراندازی تفریحی مورد استفاده قرار گرفته بود و این افراد از گلوله های واقعی استفاده می کرده اند و بدین ترتیب بوده که گلوله واقعی در اسلحه قرار گرفته و به سمت فیلمبردار شلیک شده است.

یکی از عوامل ساخت فیلم Rust با بازی الک بالدوین فاش کرده است که پس از حادثه ناگوار کشته شدن فیلمردار شاید این فیلم هیچگاه ساخته نشود،
هانا گوتیرز-رید

برخی دیگر نیز مدعی شده اند که گلوله های مشقی و واقعی در سر صحنه در یک محل نگهداری شده و همین موضوع باعث شده که به جای گلوله مشقی، گلوله واقعی درون اسلحه قرار گیرد. بر اساس اسناد منتشر شده توسط پلیس، هانا گوتیرز-رید ۲۴ ساله به عنوان کارشناس اسلحه فیلم، سه تپانچه را روی یک گاری در سر صحنه فیلم قرار داده و دیو هالز دستیار اول کارگردان یکی از آن ها را برداشته و بدست بالدوین داده و مدعی شده که اسلحه ایمن است.

بیشتر بخوانید: جزییاتی جدید از حادثه تراژیک کشته شدن فیلمبردار فیلم Rust توسط الک بالدوین

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود