پاسخ علی دایی به شایعه پنت هاوس داشتنش: «زندگی مرفه حق من است»

پاسخ علی دایی به شایعه پنت هاوس داشتنش: «زندگی مرفه حق من است»

علی دایی در مصاحبه ای به شایعه ی پنت هاوس داشتنش و انتظاراتی که از او برای حل مشکلات مالی افراد نیازمند وجود دارد، پاسخ داد.

چندی قبل ویدئویی از مادر علی دایی، منتشر شد که در آن از کارهای خیرخواهانه ی این فوتبالیست سابق گفته بود.

مادر علی دایی گفت پسرش تا به حال به بیماران و زندانیان زیادی که دچار مشکل مالی بودند کمک کرده است. او گفت علی دایی به بیمارستان ها گفته هر کسی پول نداشت به او زنگ بزنند و افراد زیادی از نقاط مختلف کشور برای حل مشکلات مالی خود به او مراجعه کرده اند.

حالا علی دایی خود در مصاحبه ی جدیدی به شایعاتی که درباره ی وضعیت مالی اش و همینطور انتظاراتی که از او وجود دارد، پرداخته است.

علی دایی درباره ی ویدئویی که از مادرش منتشر شده، گفت: «مادر یک چیزی گفتند که بار مسـئولیت من را خیلی سنگین کرد. من از همه ی مردم ایران عذرخواهی می‌ کنم. من یک نفر آدم هستم با دارایی محدود. درخواسـت‌ ها از من آنقدر زیاد اسـت که اگر تمام زندگی‌ ام را بفروشــم بیش از دو روز نمی‌ توانم به درخواست‌ ها جواب بدهم و این درد بزرگی اسـت که همیشه در سینه ی من است چون همیشه از خدا خواسته‌ ام تمام مردم کشورم در رفاه باشند. اندازه ی خودم برای رفع گرفتاری مردم کار می‌ کنم و توانم همین است.»

علی دایی در ادامه گفت: «دلم می‌ سوزد که این قضاوت‌ ها درباره ی من می‌ شود. یکی نوشته بود علی دایی در پنت هاوس ۱۴۰۰ متری و ۲ هزار متری زندگی می‌ کند. اول باید بگویم با این همه زحمتی که کشـیدم، باید از یک زندگی مرفه برخوردار باشم چون فکر می‌ کنم حق من است اما در پنت هاوس زندگی نمی‌ کنم. خانه ی من ۴۱۸ متر اسـت.»

کاپیتان اسبق پرسپولیس و تیم ملی گفت: «اگر می‌ خواستم جور دیگری زندگی کنم شاید ۲۰ تا برج ۲۰ طبقه داشتم اما همیشه دوست دارم سالم زندگی کنم. چون ســالم زندگی کردن من، آینده ی بچه ام را تضمین می‌ کند. من به چیزهایی اعتقاد دارم که شاید بعضی‌ ها به من بخندند. نانی که ما سـر سفره ی خانواده می‌ بریم مشخص می‌ کند که راه بچه‌ ها در چه مسیری است. خدا را شکر می‌ کنم که تـا الان یک ریال مال حرام سـر سـفره‌ ام نیامده. دنبال سوء استفاده نبوده‌ ام و دوست ندارم در این سن اشتباه کنم.»

علی دایی به عنوان یکی از چهره‌ های اصلی و جهانی فوتبال ایران از اعتبار بالایی در عرصه ی بین‌ المللی برخوردار است. رکورد گلزنی او در عرصه ملی، پس از سال‌ ها به تازگی توسط کریستیانو رونالدو، شکسته شد.

این اسطوره ی فوتبال ایران سابقه ی ۵ حضور سال در عرصه ی فوتبال بوندس‌ لیگای آلمان با پیراهن تیم‌ های آرمینیا بیله‌ فلد، بایرن‌ مونیخ و هرتا برلین را میان سال‌ های ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۲ میلادی دارد. دایی همچنین سابقه ی فعالیت‌ های متفاوت اجتماعی و کمک‌ رسانی‌ها به مردم نیازمند در ایران را در کارنامه ی خود دارد.

تلاش علی دایی برای جمع‌ آوری کمک مالی به شهروندان بحران‌ زده برای جبران خسارت‌های وارد شده به آن ها در پی وقوع زلزله در کرمانشاه در سال ۹۶، او را به یک چهره ی مردمی تبدیل کرد.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود

  • علي آبان ۴, ۱۴۰۰

    سیستم گدا پروری و دست نیاز به بردن به سمت افراد مشهور از برکات ۴۰ ساله است
    طبیعتا علی دایی استوره یک ملت است و حق دارد از حداقل های یک زندگی نرمال که در ایران زندگی مرفه نامیده میشود بهره مند باشد

  • دانیال آبان ۸, ۱۴۰۰

    از تیتر زرد زدن دست بردارید …