درآمد از یوتیوب تا چقدر ممکن است؟

درآمد از یوتیوب تا چقدر ممکن است؟

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

این روزها گسترش شبکه‌های اجتماعی و لزوم راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی سبب شده تا کاربران این بستر ساعات زیادی از فراغت خود را در شبکه‌های مختلف اینترنتی سپری کرده و حتی نیازهای خود را نیز در این بستر جست و جو کنند. این شبکه‌ها با هدف رفع نیاز کاربران طراحی شده اند و کسب و کارهای بسیار متنوعی پیرو همین هدف در این حوزه به کسب درآمد می‌پردازند. البته که کسب درآمد در شبکه‌های اینترنتی چالش‌ها و سختی‌های بسیاری دارد اما بازگشت سرمایه در این نوع کسب و کارها در صورت داشتن آگاهی و دانش و همچنین شناخت مسیرهای درآمدزایی حتمی خواهد بود، چه بسا می‌توان در این نوع کسب و کارهای آنلاین به درآمد دلاری رسید.

شاید تا کنون از یوتیوب برای جستجوی ویدیو و تفریح استفاده می‌کردید اما آیا میدانید میتوانید از یوتیوب نیز کسب درآمد کنید؟ تا به حال به کسب درآمد از یوتیوب فکر کرده‌اید؟ در ادامه این مقاله میخواهیم شما را با یکی از راه‌های کسب درآمد دلاری آشنا کنیم.

یوتیوبر کیست؟

یوتیوب با دو میلیارد کاربر از سراسر دنیا بزرگترین پلتفورم پخش و اشتراک ویدو و همچنین یکی از بهترین بسترها برای کسب درآمد ارزی است. تنها کافیست یک یوتیوبر حرفه‌ای شوید. یوتیوبر در واقع کسی است که با ایجاد کانال در شبکه جهانی یوتیوب و ساخت کلیپ‌ با موضوعات متنوع به درآمدزایی می‌پردازد. نکته اینجا است که درآمد از یوتیوب به این شیوه چگونه امکان‌پذیر است. یوتیوب به واسطه ویدئوهای مختلف که از تنوع موضوعی بسیار زیادی برخوردار است یکی از جذاب‌ترین زیر مجموعه‌های کمپانی گوگل است. این پلتفرم به قدری جذابیت و محبوبیت دارد که با وجود فیلتر بودن برای کاربران ایرانی، مخاطبان ایرانی خود را از دست نداده و ایرانیان با استفاده از فیلترشکن از این شبکه استفاده می‌کنند.

اگر تابحال از یوتیوب استفاده کرده باشید احتمالا در ابتدای هر ویدیو با تبلیغات روبرو شدید که خب اساس درآمد زایی یوتیوب در پایه همین تبلیغات است. از آنجایی که بازاریابی در بستر گسترده اینترنت لازمه رشد کسب و کارهای این حوزه است، کارفرمایان کسب و کارهای مختلف برای برندسازی از ابزارهای متنوع سوشال مدیا برای تبلیغات استفاده می‌کنند و یوتیوب با وجود دو میلیارد کاربر بهترین ابزار تبلیغاتی شناخته شده است. اگر یک یوتیوبر حرفه‌ای باشید مخاطبین بیشتری شما را می‌بینند و گوگل بابت تبلیغاتی که بر روی ویدیو‌های شما نمایش می‌دهد پول بیشتری به شما می‌دهد. به این ترتیب درآمد از یوتیوب امکان‌پذیر خواهد بود. نمی‌توان به طور قطع گفت که درآمدزایی در یوتیوب تا چه حد ممکن است اما می‌توان با اطمینان گفت که هر چقدر کاربران کانال‌های یوتیوب بیشتر باشند و از ویدئوهای منتشر شده استقبال بیشتری شود، هزینه تبلیغات افزایش یافته و به طبع، درآمد یوتیوبر نیز بیشتر خواهد شد تا جایی که می‌توان به درآمد دلاری از یوتیوب رسید و این هدف اصلاً دور از انتظار نیست.

دوره یوتیوبر هوشمند

برای این که بتوانید یک یوتیوبر هوشمند شوید باید در این رابطه آموزش ببینید  تا تکنیک‌های یوتیوبری و تولید محتوا در یوتیوب را بیاموزید. به این نکته توجه کنید که انتشار ویدئوهای ساخته شده در یوتیوب هیچ هزینه‌ای برایتان نخواهد داشت، چون گوگل خود از انتشار آن‌ها استقبال می‌کند، بنابراین بهتر است هزینه خود را بر روی ویدئوهایتان سرمایه گذاری کنید. در ضمن اگر شما صاحب سایت اینترنتی نیز باشید، حضور فعال در این شبکه به سئو سایت شما کمک می‌کند چون هر گونه فعالیت بازاریابی از دید ماشین هوشمند گوگل پنهان نخواهد ماند.  دوره آموزشی یوتیوبر هوشمند  یک دوره آموزشی جامع است که می‌توانید در آن صفر تا صد تولید محتوای ویدئویی و انتشار آن را بیاموزید.

برای کسب درآمد از یوتیوب لزومی ندارد حتماً تخصص و حرفه خاصی داشته باشید، تنها با کمی خلاقیت و ایده پردازی و ضمناً حضور در دوره آموزشی یوتیوبر می‌توانید در این بستر درآمدزایی کنید. در دوره یوتیوبر هوشمند پروسه ساخت کانال و تولید محتوای ویدئویی، آشنایی با استراتژی‌های تولید محتوا و جذب کاربر، تقویت فن بیان، نحوه ضبط ویدئو و ویرایش آن با موبایل و تمام نکات  کسب درآمد از یوتیوب به صورت گام به گام و طی جلسات مختلف به شما آموزش داده می‌شود.

مسترتیوب

مسترتیوب بهترین آکادمی آموزش کسب درآمد از یوتیوب می‌باشد که علاقمندان به یوتیوبر شدن می‌توانند در دوره‌های آموزش جامع این آکادمی شرکت کنند. بنیان گذار این آکادمی جناب آقای محمد میکائیلی از متخصصان ابزارهای سوشال مدیا و بازاریابی است و تمام خدماتی که در این آکادمی ارائه می‌شود بر پایه دانش فنی و تجربه چند ساله ایشان است. ضمن این که تمام مربیان آموزشی مسترتیوب در حوزه یوتیوب و درآمدزایی در آن تخصص کافی دارند. بنابراین می‌توانید با هر تخصصی که دارید با شرکت در دوره آموزشی یوتیوبر هوشمند نحوه کسب درآمد از یوتیوب را آموخته و به درآمدهای دلاری فکر کنید. جهت کسب اطلاعات از زمان برگذاری دوره از طریق لینک زیر وارد سایت مسترتیوب شوید.

 https://master.tube/

بدون نظر

ورود