شوک به فوتبال ایران؛ ادعای یک زن روس درباره بچه دار شدنش از سردار آزمون!

شوک به فوتبال ایران؛ ادعای یک زن روس درباره بچه دار شدنش از سردار آزمون!

سردار آزمون، مهاجم ایرانی تیم زنیت سنت پترزبورگ که عملکرد خوبش در ترکیب این تیم در هفته‌های اخیر باعث شده مورد تمجید و توجه رسانه‌های داخلی و خارجی قرار بگیرد، در زندگی شخصی خودش درگیر یک چالش و دردسر بزرگ شده است و باید برای رسیدگی به آن در دادگاه حاضر شود.

سایت اسپورت اکسپرس روسیه در خبری عجیب مدعی شد سردار آزمون دچار دردسر بزرگی در این کشور شده است و باید روز ۸ دسامبر (۱۷ آذر) در دادگاه حاضر شود.

هنوز مشخص نیست این گزارش چه میزان صحت داشته باشد. حتی ممکن است ماجرا به یک اخاذی مربوط شود. در نگاه اول این گونه به نظر می رسد دختری در کازان قصد دارد از سردار آزمون مبلغی معادل ۷۵۰ هزار یورو به بهانه نفقه، دریافت کند.

به گفته ی اسپورت اکسپرس روسیه یکی از دلایل اصلی که سردار آزمون می خواهد از روسیه برود، فاصله گرفتن از ماجرای رسوایی مربوط به حضانت فرزند است.

طبق گزارش این سایت روسی، دختری به نام آلیا در شهر کازان در ماه می (اردیبهشت) دختری به دنیا آورد که مدعی است پدر این بچه سردار آزمون است اما مهاجم تیم ملی ایران چنین چیزی را نمی پذیرد.

مادر بچه دادخواستی را علیه سردار آزمون تنظیم کرده تا بتواند از او نفقه بگیرد. سردار آزمون با وجود فرستادن ماهانه ۱۲ هزار روبل (این مبلغ که خرج زندگی یک ماه یک بچه است) برای مادر بچه، مسئولیت فرزند متولد شده را نمی پذیرد. آلیا با استخدام وکلا در تلاش است تا سردار آزمون با پذیرفتن مسئولیت بچه، بتواند یک نفقه قابل توجه که معادل ۲۵% دستمزد این مهاجم ایرانی است را دریافت کند. سردار آزمون در زنیت سالیانه ۳ میلیون یورو دریافت می کند و آلیا می خواهد ۷۵۰ هزار یورو از آزمون بگیرد.

هویت این دختر مخفی است و فقط مشخص است او در کازان زندگی می کند و در ماه می، یک دختر به دنیا آورده است. به خاطر جلوگیری از توجهات و نفرت پراکنی ها، این دختر که نامش آلیا است تصمیم گرفته اطلاعات خصوصی اش را مخفی کند.

فقط آندری دیمیترف، وکیل او حاضر است به صورت عمومی درباره پرونده آزمون صحبت کند: «آلیا نمی خواهد هویتش فاش شود و توجهات را جلب کند. موکل من در کازان زندگی می کند. از سال ۲۰۱۹، آن ها در رابطه بوده اند و مکاتباتی موجود است که این مسئله را تایید می کند.»

یکی از منابع نزدیک به سردار آزمون نیز این مسئله را تایید کرده است: «او شریک عاطفی داشت و درباره اش نگران بود. احتمالا او رنج عشق را تحمل می کرد. این احتمال وجود دارد که سردار آزمون قبل از انتقالش به زنیت در ژانویه ۲۰۱۹، با این دختر ملاقات کرد و رابطه آن ها تا بهار ۲۰۲۱ ادامه داشت. این زوج معمولا از طریق اینستاگرام و واتس اپ با یکدیگر در ارتباط بودند.»

سردار آزمون وقتی در کازان بود، رابطه ای داشت که معمولا آن را مخفی می کرد. این مهاجم ایرانی هیچ گاه به صورت عمومی همراه با دختران دیده نشده بود و با زنانی غیر از اعضای خانواده اش در شبکه های اجتماعی عکسی منتشر نمی کرد.

سردار آزمون هم در این ماجرا اظهار نظری نداشته تا به شایعات دامن نزند.مدیر برنامه ستاره زنیت فقط این مسائل را شایعه خوانده است.

دیمیتریف، وکیل دختر روس در این خصوص گفته: «یک ایجنت گفته که همه این حرف ها شایعه است. پاسخ من به او این است: شایعه وقتی است که مکالماتی از سوی یک طرف تایید نشده باشد اما این قضیه در دادگاه جریان دارد. این چه شایعه ای است؟ این مسئله شایعه نیست.»

به گفته ی دیمیتریف، جلسه مربوط به این موضوع و پذیرفتن مسئولیت بچه در دادگاه پریمورسکی سن پترزبورگ در تاریخ ۸ دسامبر ۲۰۲۱ (حدود یک هفته دیگر) برگزار خواهد شد؛ روزی که زنیت در لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف چلسی برود و بعید است سردار آزمون در جلسه دادگاه حاضر شود.

دیمیتریف در پاسخ به این سؤال که آیا سردار آزمون ۱۲ هزار روبل به آلیا نفقه داده و مدرکی از این بابت دارید گفت: «پول نه از طرف شخص او بلکه از طرف اطرافیانش منتقل شده است. این حقیقت دارد و ما مدارک مان را در دادگاه ارائه می کنیم. اگر می گویند شایعه، پس چرا اول پول منتقل کرده اید؟

هیچ کس بدون دلیل پول نمی دهد. دختر آلیا در می ۲۰۲۱ به دنیا آمد و حتی سردار آزمون نام او را پیشنهاد کرده بود اما آلیا تصمیم گرفت نام دیگری روی او بگذارد.»

دیمیتریف همچنین در پاسخ به این سؤال که اگر سردار آزمون در جلسه دادگاه هفته آینده حضور نیابد، چه عواقبی گریبان گیر او می شود، گفت: «احتمالا او به خاطر بازی با چلسی به دادگاه نخواهد آمد. در این صورت ما با وکلای او ارتباط می گیریم. نیامدن او مسئله مهمی نیست. غیبت او بر روند کار تاثیری نمی گذارد و فقط کافی است نماینده اش حاضر باشد. امیدواریم بتوانیم توافق کنیم و هنوز فرصت باقی است؛ اگر او و وکلایش در دادگاه حاضر نشوند، قاضی به تنهایی می تواند مدارک ما را بررسی کند.»

این وکیل روس در پاسخ به این سؤال که درست است که آلیا درخواست ۷۵۰ هزار یورو از سردار آزمون را دارد، گفت: «بله، طبق قانون این مبلغ به او تعلق می گیرد؛ ۲۵ درصد از درآمد پدر.»

او در پاسخ به این سؤال که بنابراین با احتساب درآمد سالانه ۳ میلیون یورویی، ماهانه ۶۲ هزار یورو باید به آلیا برسد، گفت: «من هیچ مدرکی مبنی بر دستمزد خالص او ندارم اما طبق صحبت های انجام شده ظاهرا همین طور است و این احتمالا بیشترین نفقه تاریخ روسیه خواهد بود.»

دیمیتریفاین سؤال را که اگر سردار آزمون از روسیه برود، موضوع چطور بررسی می شود، اینگونه پاسخ داد: «دادگاه شروع شده و ما می توانیم پرونده را تکمیل کنیم، حتی اگر او روسیه را ترک کند.»

 

بیشتر بخوانید:

آناهیتا کریمی همسر سردار آزمون کیست؟

منبع: طرفداری
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • سعید آبان ۹, ۱۴۰۰

    اولش که خودشون رو می چسبونند و … می کنند ادای عاشقها رو در میارن ولی فکر و ذکرشون اینه که چطور می تونند پول مفت در بیارن. تا بوده همین بوده و خواهد بود. انگل شرف داره به اینها.