رونالدو با دادن پیراهنش به دخترک گریان ایرلندی او را به آرزویش رساند + ویدیو

رونالدو با دادن پیراهنش به دخترک گریان ایرلندی او را به آرزویش رساند + ویدیو

شب قبل کریستیانو رونالدو پیراهنش را به دخترک طرفدارش داد و او را در آغوش کشید تا این هوادار گریان را به خواسته اش برساند. به گزارش دیلی میل، رونالدوی ۳۶ ساله که در طول بازی نیز مجبور شده بود از دست یک هوادار دیگر در برود، دخترک را نوازش کرد و چیزی به او گفت تا آرامش کند و اشک هایش را بند بیاورد.

رونالدو

دختربچه که انگار دنیا را به او داده بودند، توسط ماموران به جایگاه تماشاگران برگردانده شد و آن جا با پیراهن در دستش برای دوربین ها ژست گرفت.

طبق گفته ی «انجمن فوتبال ایرلند» (FAI) این دختر ایرلندی که در بازی پنجشنبه به داخل زمین دوید، جریمه نخواهد شد. بعد از پایان مسابقه ادیسون ویلان ۱۱ ساله گفته بود که به خاطر کاری که انجام داده بود، حدود ۲۵۰۰ پوند جریمه خواهد شد. ادیسون گفته بود به خاطر ورود به زمین فوتبال جریمه ی سنگینی را باید بپردازد که پدرش آن را خواهد داد.

رونالدو

با این وجود انجمن فوتبال ایرلند طی بیانیه ای اعلام کرد که ادیسون ویلان جریمه نخواهد شد. ادیسون در گفتگو با برنامه ای در رادیو ایرلند گفت: «من از روی مانع ها پریدم و داخل زمین شدم. پشت سرم مامورها داشتند می دویدند و من فقط اسم رونالدو را فریاد می زدم. او برگشت و من را دید و به ماموران گفت به من کاری نداشته باشند. من داشتم گریه می کردم. گفتم: “می شه پیراهنت را به من بدهی؟ خواهش می کنم. من یکی از بزرگ ترین طرفدارانت هستم.”» که البته رونالدو همین کار را هم کرد.

این اتفاق در پی تساوی صفر صفر پرتغال در برابر جمهوری ایرلند در استادیوم آویوا روی می داد. در این مسابقه رونالدو نتوانست موقعیت های زیادی را در برابر تیم سراپا دفاعی ایرلند پیدا کند و در کل مسابقه موقعیت های معدودی نصیبش شد که آن ها هم به ثمر ننشست.

اگرچه در این بازی پرتغال موفق نشد ایرلند را در دوبلین شکست دهد، اما همین مساوی کافی بود تا پرتغال با تفاضل گل بهتر نسبت به صربستان به صدر جدول گروه A برود. پرتغال در روز یکشنبه در لیسبون میزبان صربستان خواهد بود و تنها با یک مساوی به مرحله ی نهایی انتخابیه جام جهانی قطر پا خواهد گذاشت.

بیشتر بخوانید:

کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز صاحب دوقلو خواهند شد

پردرآمدترین بازیکنان دنیای فوتبال در فصل ۲۲-۲۰۲۱؛ کریستیانو رونالدو باز هم در صدر

مصدومیت یک نیروی امنیتی کنار زمین در اثر شوت بی هدف کریستیانو رونالدو + ویدیو

منبع: Dailymail
۲ نظر

ورود

  • Amir آبان ۲۲, ۱۴۰۰

    این بشر خود عشق و مردونگیه

  • صفی الله هاشم پور آبان ۲۳, ۱۴۰۰

    درس مردانگی و انسانیت را نشون داد با انکه دختر طرفدار ایرلند و ایرلندی وتیم رقیب .