واکنش شقایق دهقان به بدل اسپانیایی اش + ویدئو

واکنش شقایق دهقان به بدل اسپانیایی اش + ویدئو

شقایق دهقان به ویدئوی منتشر شده از یک زن اسپانیایی که شباهت زیادی به او دارد، واکنش نشان داد.

چند روزی است ویدئویی از یک فروشنده ی زن اسپانیایی در فضای مجازی دست به دست می شود که شباهت عجیبی به شقایق دهقان، بازیگر مشهور دارد. شباهت زیاد این زن به شقایق دهقان تعجب کاربران را برانگیخته است.

اما شقایق دهقان خود نیز به این ویدئو واکنش نشان داد.

او در پستی اینستاگرامی دراینباره نوشت:

خب دوستان بنده هم با اجازه اتون رفتم اسپانیا زندگى جدیدى رو آغاز کردم.

این کفش هام خیلى خوبه جون شما ببرى مشترى میشى براى خواهر خودمم از اینا بردم راضى بوده.

من با کمک دوره هاى فشرده و تخصصى تغذیه

و لاغرى در کوتاهترین مدت هم درد مفاصل و کم کارى تیروئید و کبد چرب و آرتروز گردن و مشکلات شدید گوارشی و پوکى استخوان و امراض روحیم یهو برطرف شد، هم در کمتر از یک هفته موفق شدم به زبان سلیس اسپانیایى صحبت کنم.

شرکت در این دوره ها رو به همه ى شما عزیزان پیشنهاد میکنم.

Hasta la vista rofagha

شقایق دهقان متولد سال ۱۳۵۷ در آلمان است. چند ماه پس از تولد دهقان، همزمان با اتمام تحصیلات پدرش، به همراه خانواده به ایران بازگشت.

دهقان فعالیت هنری خود را از دوران نوجوانی با شرکت در کلاس های عروسک گردانی برای گذراندن اوقات فراغت در تابستان آغاز کرد. پس از آن در دوران دبیرستان به یک گروه تئاتر عروسکی معرفی شد. سپس به گلچهره سجادیه معرفی شد و برای نخستین بار کار در یک نمایش جدی را تجربه کرد. در همان دوران به نویسندگی برای برنامه های کودک تلویزیون هم مشغول بود. پس از آن با پیشنهاد یکی از کارگردان های گروه کودک تلویزیون برای بازی در یک مجموعه تلویزیونی، رسماً فعالیت بازیگری خود را در تلویزیون آغاز کرد.

اولین تجربه ی بازیگری دهقان در عرصه ی سینما در سال ۷۹ با بازی در فیلم سینمایی «زیر نور ماه» به کارگردانی رضا میرکریمی رقم خورد.

شقایق دهقان از آن زمان در فیلم ها و سریال های زیادی نقش آفرینی کرده و به یکی از شناخته شده ترین بازیگران عرصه ی طنز بدل شده است. او تجربه ی نویسندگی در برخی مجموعه های تلویزیونی از جمله سریال هایی که خود بازیگر آن ها بود را هم داشته است.

دهقان در چند سریال شبکه نمایش خانگی هم نقش آفرینی کرده است.

شقایق دهقان در سال ۸۱ در جریان بازی در مجموعه ی طنز «پاورچین» به کارگردانی مهران مدیری، با مهراب قاسم‌خانی، نویسنده و طراح صحنه این مجموعه، آشنا شد و با او ازدواج کرد. حاصل این ازدواج یک پسر به نام نویان است. نخستین تجربه ی بازیگری شقایق دهقان به همراه مهراب قاسم خانی در فیلم «ناگهان درخت» ساخته ی صفی یزدانیان در سال ۹۷ به وقوع پیوست و این زوج هنرمند برای نخستین بار در کسوت بازیگر در کنار هم قرار گرفتند.

شقایق دهقان در سال ۱۴۰۰ در گفتگویی با یک برنامه ی اینترنتی اعلام کرد دو سال و نیم از جدایی وی از مهراب قاسم خانی می گذرد.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود