انیمیشن مبارزه دانی ین و بروس لی در اینستاگرام رزمی کار هنگ کنگی + ویدیو

انیمیشن مبارزه دانی ین و بروس لی در اینستاگرام رزمی کار هنگ کنگی + ویدیو

دانی ین بازیگر و ستاره رزمی مشهور هنگ کنگی از یک ویدیو انیمیشنی کامپیوتری رونمایی کرده که در آن با بروس لی مبارزه می کند. این ستاره سینما در حساب اینستاگرامی خود ویدیویی انیمیشنی را منتشر کرده که او را در حال تمرین در باشگاه ورزشی نشان داده و در ادامه با بروس لی مبارزه می کند. علاه بر اینکه این انیمیشن مبارزه فانتزی و غیرممکن دو ستاره بزرگ دنیای هنرهای رزمی شرقی را به تصویر می کشد، ادای احترامی به چهره های افسانه ای دنیای هنرهای رزمی است که ستاره های اکشن کنونی سینما را مدیون آن ها هستیم. این ویدیو کوتاه ۳ دقیقه ای با نام A Warrior’s Dream در سال ۲۰۱۴ و توسط جین لی که استاد انیمیشن سازی است خلق شده است.

انیمیشن مبارزه دانی ین و بروس لی در حساب اینستاگرامی این بازیگر هنگ کنگی

این بازیگر رزمی کار هنگ کنگی با سه گانه Ip Man به شهرت رسید که اولین قسمت آن در سال ۲۰۰۸ منتشر شد هر چند تا پیش از آن نیز در سینمای هنگ کنگ و آسیا به عنوان یک چهره شناخته شده فعالیت می کرد. او علاوه بر حضور در فیلم های رزمی در کشورش، در برخی از بلاک باسترهای هالیوودی مانند Rogue One: A Star Wars Story و xXx: The Return of Xander Cage نیز نقش آفرینی کرده است. در طرف مقابل، بروس لی نیز مشهورترین و محبوب ترین ستاره رزمی تاریخ سینماست اگر چه دوران فعالیت او در هالیوود به شکلی تراژیک، کوتاه به پایان رسید. لی در سان فرانسیسکو به دنیا آمده اما در هنگ کنگ بزرگ شد و مکتب رزمی جیت کان دو را پایه گذاری کرده و همزمان از کودکی به بازی در سینما و تلویزیون پرداخت.

انیمیشن مبارزه دانی ین و بروس لی در حساب اینستاگرامی این بازیگر هنگ کنگی

او نقش مهمی در شکل گیری روایت ورزش های رزمی در سینمای کنوی داشت و در سال ۱۹۷۳ در سن ۳۲ سالگی درگذشت در حالی که تنها در ۵ فیلم بزرگ و شناخته شده بازی کرده بود. علاوه بر این فیلم ها، او پیش تر در سریال شناخته شده The Green Hornet نیز در نقش کاتو نقش آفرینی کرده بود. تازه ترین فیلم دانی ین نیز فیلم John Wick: Chapter 4 خواهد بود که تازه ترین فیلم در فرانچایز اکشن به رهبری کیانو ریوز در مورد دنیای زیرزمینی آدمکش هاست. ین و ریوز در این فیلم با لارنس فیشبرن، یان مک شین، لنس ردیک، بیل اسکارشگارد، اسکات ادکینز و کلنزی براوان همبازی خواهند بود. فیلمبرداری ها در ماه اکتبر به پایان رسیده است.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود