اسنوبرد سواری خارق العاده کودک ۱۱ ماهه چینی + ویدیو

اسنوبرد سواری خارق العاده کودک ۱۱ ماهه چینی + ویدیو

کوچک ترین اسنوبرد سوار در اقامتگاه اسکی در نزدیکی پکن، که قرار است تا چند ماه دیگر میزبان بازی های المپیک زمستانی ۲۰۲۲ باشد، یوجی وانگ ۱۱ ماهه است. والدینش پاهای کوچکش را در چکمه ها فرو کرده و آن قدر به او لباس پوشانده اند که در صورت افتادن بلایی سرش نیاید. وقتی پدر و مادرش او را رها می کنند، در حالی که به آرامی در شیب پیست پایین می آید قهقهه می زند و دست های کوچکش را تکان می دهد.

برعکس خیلی از افراد آماتور که برای سرپا ماندن تقلا می کنند، او مثل یک اسنوبرد باز مادرزاد تعادلش را به راحتی حفظ می کند. والدینش می گویند که انگار اسنوبرد سواری از ابتدا در وجود دخترشان بوده است.

به گزارش Today Online، فان شویین، مادر یوجی می گوید: «ما کفش ها را پایش کردیم و دیدیم که او به راحتی می تواند تعادلش را حفظ کند. بعد او را بالای یک سراشیبی ملایم بردیم و او بدون کمک روی اسنوبردش به پایین سر خورد.»

او ادامه می دهد: «اگر او مقاومت کرده بود یا می ترسید، ما هرگز او را مجبور نمی کردیم. اما برعکس وقتی که او را روی اسنوبرد می گذاشتیم شروع می کرد به خندیدن و اسنوبرد سواری. به همین خاطر به این نتیجه رسیدیم که اصلا نمی ترسد و دارد لذت می برد.»

اسنوبرد سواری

از آن جایی که یوجی هنوز برای تغییر مسیر خیلی کوچک است، یکی از والدینش همیشه در نزدیکی او حرکت می کند تا در صورت نزدیک شدن به مانع، او را بگیرد.

در آستانه ی بازی های المپیک زمستانی پکن، دولت در حال تبلیغ و ترویج ورزش های زمستانی از طریق ساخت اقامتگاه های برفی برای میلیون ها طرفدار جدید بوده است. شو وانگ، پدر یوجی، یکی از همین افراد است که اخیراً به این ورزش روی آورده است.

او می گوید که دیدن استعداد عجیب دخترش، برایش انگیزه شده تا بعدتر به مربیگری اسنوبرد روی بیاورد تا وقتی دخترش بزرگ شد بتواند مربی اش باشد.

این کودک نابغه که هنوز نمی تواند راه برود، طرفداران زیادی در اینترنت پیدا کرده و ویدیوهایش در شبکه های اجتماعی چین بازدیدهای میلیونی داشته است و مردم هم در این اقامتگاه برفی او را می شناسند و با او عکس می گیرند.

بیشتر بخوانید:

داستان غول سازنده اسنوبرد در دل شهر دبی و بزرگ‌ترین پیست اسکی داخلی جهان

انجام حرکات دیدنی روی برف به وسیله اسنوبرد در حیاط خانه ای شخصی [تماشا کنید]

سربالایی ها را فراموش کنید؛ اسنوبردی که مجهز به یک موتور جت قدرتمند است [تماشا کنید]

منبع: Today Online
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود