بخشی از فیلم عروسی مهرداد میناوند که توسط آرش ظلی پور منتشر شد + ویدیو

بخشی از فیلم عروسی مهرداد میناوند که توسط آرش ظلی پور منتشر شد + ویدیو

امروز نهم آذرماه سال ۱۴۰۰ هجری شمسی برابر است با سالمرگ مهرداد میناوند، فوتبالیست محبوب کشورمان که براثر ابتلا به کرونا درگذشت. به همین بهانه آرش ظلی پور مجری پیشین شبکه سوم سیما بخشی کوتاه از ویدیوی عروسی این بازیکن را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

مهرداد میناوند و علی انصاریان که هر دو با فاصله اندکی از یکدیگر و براثر ابتلا به کرونا درگذشتند برای چندین سال پیاپی در تیم ملی فوتبال کشورمان توپ می زدند. این فوتبالیست های پیشکسوت ظاهرا میهمان یک برنامه اینترنتی بودند که به بهانه شهرآورد استقلال و پرسپولیس ضبط شد و بدنبال حضور در این برنامه به کرونا مبتلا شدند.

در همین رابطه نیز حمید خواجه‌نژاد مدیر روابط عمومی معاونت سیمای سازمان صداوسیما ضمن رد هرگونه گمانه زنی در مورد ابتلای احتمالی این دو در رسانه ملی اظهار داشت : «حضور آقایان میناوند و انصاریان مربوط به سیما و برنامه‌های رسانه ملی نبوده و ما میزبان این عزیزان در ویژه‌برنامه شهرآورد تهران نبوده‌ایم؛ این دو بزرگوار در یکی از برنامه‌های تلویزیون اینترنتی حضور داشتند و همان‌طور که قبلا هم تاکید کرده‌ایم، تولید برنامه‌های ضبطی و زنده در استودیوهای صداوسیما با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود».

این دو بازیکن پس از وخامت یافتن حال عمومی شان در بیمارستان بستری شدند و گرچه گمان نمی رفت که به خاطر آمادگی بدنی خوبشان و سابقه ورزش به صورت حرفه ای تسلیم کرونا شوند، پس از چند روز به دیار حق شتافتند.

فیلم عروسی مهرداد میناوند
از راست به چپ آرام جعفری، شبنم همسر مهرداد میناوند و مهرداد میناوند

مهرداد میناوند متولد ۱۳۵۴ بود و سابقه بازی برای تیم های مطرحی چون پرسپولیس، پاس تهران، الشباب و سپاهان اصفهان را داشت و حتی بیشتر از علی دایی، مهدوی کیا و علی کریمی سابقه حضور در لیگ اروپا را داشت. او در سال ۲۰۰۶ به همراه نیما نکیسا و پژمان جمشیدی موزیک ویدیویی را به مناسبت صعود تیم ملی کشورمان به جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان ساخت. او که قبلا ازدواج کرده بود و پسری به نام آریا از ازدواج سابقش داشت، چندماه قبل از ابتلا به کرونا مجددا تجدید فراش کرد و آنطور که خودش در این ویدیو می گوید قصد داشت با کنار گذاشتن اشتباهات جوانی زندگی تازه ای را با همسر دومش شبنم آغاز کند که اجل مهلتش نداد.

ویدیویی که در ادامه می بینید گوشه ای از کلیپ عروسی مهرداد میناوند است که توسط آرش ظلی پور ضبط شده.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود