پاسخ‌ بازیگر نقش سائه بیوک به تئوری‌ها در مورد فصل دوم سریال Squid Game + ویدیو

پاسخ‌ بازیگر نقش سائه بیوک به تئوری‌ها در مورد فصل دوم سریال Squid Game + ویدیو

جونگ هو یئون بازیگر سریال Squid Game به گمانه زنی های کاربران Reddit در مورد بازگشت شخصیت کانگ سائه بیوک در فصل دوم این سریال محبوب کره ای پاسخ داده است. جونگ در این سریال نقش بازیکن شماره ۹۶۷ با نام سائه بیوک را بازی می کند که یکی از شخصیت های اصلی و معدود شخصیت های دوست داشتنی سریال است. سائه بیوک یک فراری اهل کره شمالی است که یک برادر کوچکتر داشته و برای آوردن مادرش از کره شمالی به بخش جنوبی و فراهم کردن زندگی بهتری برای خانواده اش، وارد بازی مرکب می شود اما به شکلی تراژیک در اپیزودهای پایانی فصل اول سریال Squid Game کشته می شود. در یک ویدیو یوتیوبی که Vanity Fair آن را منتشر کرده، جونگ به برخی از مهم ترین تئوری های طرفداران سریال پاسخ می دهد.

جونگ هو یئون بازیگر سریال Squid Game به گمانه زنی های کاربران Reddit در مورد بازگشت شخصیت کانگ سائه بیوک در فصل دوم این سریال محبوب کره ای پاسخ داده است.

در حالی که بسیاری از بازگشت سائه بیوک به فصل دوم سریال Squid Game خبر می دهند، جونگ هو یئون با این تئوری مخالف بوده و می گوید که از سرنوشت شخصیت بازیکن شماره ۰۶۷ راضی بوده و از اینکه دیگر لازم نیست در این نقش بازی کند خوشحال است. جونگ پیش از این گفته بود که در هنگام بازی در نقش سائه بیوک بسیار احساسی بوده و فشار زیادی را تحمل کرده است به طوری که قطع ارتباط با سرنوشت تراژیک این شخصیت برایش دشوار بوده است. از زمان انتشار سریال Squid Game، تعداد دنبال کنندگان جونگ هو یئون در اینستاگرام به بیش از ۲۰ میلیون نفر رسیده است. اخیراً هوانگ (کارگردان سریال) و جونگ در مراسم Gotham Awards شرکت کرده و سریال Squid Game به اولین درام کره ای تبدیل شد که یک جایزه مهم تلویزیونی در ایالات متحده را از آنِ خود می کند.

جونگ هو یئون بازیگر سریال Squid Game به گمانه زنی های کاربران Reddit در مورد بازگشت شخصیت کانگ سائه بیوک در فصل دوم این سریال محبوب کره ای پاسخ داده است.

در این مراسم بود که هوانگ و جونگ با شوخی در مورد بازگرداندن شخصیت سائه بیوک به فصل دوم سریال Squid Game در قالب یک خواهر دوقلو یا بازگشت به زندگی سائه بیوک سخن گفتند. با این وجود به نظر می رسد که مرگ بازیکن شماره ۰۶۷ قطعی بوده و هنوز هم به طور رسمی ساخت فصل دوم این سریال کره ای از سوی نتفلیکس تایید نشده است. در حالی که بسیاری از طرفداران این سریال از بازی جونگ در نقش سائه بیوک استقبال کرده اند، جای تعجب ندارد که تئوری هایی برای بازگرداندن این شخصیت به فصل دوم سریال Squid Game منتشر شود. علیرغم اینکه جونگ اکثر تئوری های مطرح شده توسط کاربران را رد کرده اما طرفداران را خلاق دانسته و اظهار امیدواری کرده است که کارگردان در ساخت فصل دوم از این ایده ها استفاده کند.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۴ نظر

ورود

 • zeinab play بهمن ۱, ۱۴۰۰

  خخینفمفنفدحبنبنییممقمفخغتلنلنلحغخفننفنبنعرررر. عررررررررررررررررررررر یا جد اسکوئید گیم اگه سه بیوک تو فصل دوم هم باشه من سکته میکنم????

 • ... بهمن ۲, ۱۴۰۰

  امیدوارم‌ دوباره بازی کنه خیلی دوستش دارم

 • امیرسالار بهمن ۳, ۱۴۰۰

  اصلا با عقل جور در نمیاد چون با چاقو زدن تو گردنش

 • Kepoper بهمن ۴, ۱۴۰۰

  سائه بیوک نه سه بیوک
  امیدوارم بیاد تو فصل دو