مینی‌کالا؛ پلتفرم خرید و فروش غیرمتمرکز

مینی‌کالا؛ پلتفرم خرید و فروش غیرمتمرکز

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

چند سالی می‌شود که بازار خرید و فروش آنلاین داغ شده است. در این مدت پلتفرم‌های مختلفی ایجاد شدند تا بتوانند خدمات گوناگونی را در اختیار مشتریان و صاحبان کسب‌وکار قرار دهند و از این طریق به سوددهی برسند. مینی‌کالا یکی از پلتفرم‌های نو ظهور این بازار است که با ایده‌های نوآورانه و خلاقانه خود توانسته نظر بسیاری از افراد را به سمت خود جلب کند. مینی‌کالا که یک بازار اجتماعی آنلاین است و در آن هرنوع محصولی را می‌توانید پیدا کنید.

مزایای مینی‌کالا برای خریداران

در مینی‌کالا انواع و اقسام محصولات وجود دارند که با یک جستجوی ساده به راحتی می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید. پرداخت امن و مطمئن، بهره‌مندی از کیف پول آنلاین، کیفیت خوب محصولات از ویژگی‌هایی است که برای خریداران درنظر گرفته شده است تا از محصولات متنوع مینی‌کالا بهره‌مند شوند. همچنین در کنار این موارد، افراد بعد از انجام هر خرید، درصدی را به عنوان هدیه دریافت می‌کنند که در میان سایر پلتفرم‌ها کم‌نظیر است.

مزایای مینی‌کالا برای فروشندگان

همانطور که می‌دانید، پلتفرم‌ها دو نوع مخاطب دارند. یعنی به غیر از اینکه هوای مشتریان و کاربرانی که قصد خرید دارند را باید داشته باشند، باید به فروشگاه‌ها یا به عبارتی فروشندگان هم توجه کنند و به نیازها و دغدغه‌های هر دو گروه به خوبی پاسخ دهند.

مینی‌کالا، پلتفرمی است که به خوبی از عهده این مسئولیت بر آمده است. شما اگر فروشگاهی داشته باشید و بخواهید محصولات خود را در مینی‌کالا ثبت و برای فروش به نمایش بگذارید، با چند کلیک ساده می‌توانید از این امکان بهره‌مند شوید. مینی‌کالا کمترین کمیسیون و هزینه لجستیک را در میان رقبای خود از شما دریافت می‌کند و با امکاناتی که در اختیار شما قرار می‌دهد، به افزایش میزان فروش شما کمک خواهد کرد.دیگر مزایای مینی‌کالا

در مینی‌کالا نوآوری‌های بسیاری را می‌توان مشاهده کرد. یکی از اتفاقات جالب و جذابی که می‌توان به آن اشاره کرد، همکاری در فروش است. در مینی‌کالا فروشگاه‌هایی که صفحه اختصاصی خود را می‌سازند، می‌توانند برای خود بودجه‌ای را برای بحث بازاریابی درنظر بگیرند. محصولاتی که برای آن‌ها بودجه بازاریابی تعریف شده از سایر محصولات متفاوت هستند.

از سوی دیگر کاربران می‌توانند با تبلیغ محصولات نشان شده در کانال‌های اجتماعی خود یا گروه‌هایی که عضو هستند، افراد را برای خرید این کالاها دعوت کنند. اگر خریدی که صورت می‌گیرد از طریق آن لینکی باشد که کاربر در شبکه‌های اجتماعی خود منتشر کرده است، درصدی از بودجه بازاریابی به آن فرد تعلق می‌گیرد.

با این کار هم افراد زیادی می‌توانند کسب درآمد کنند و هم در هزینه‌های بازاریابی کسب‌وکارهای کوچک صرفه‌جویی می‌شود. برای استفاده از این امکانات و سایر قابلیت‌هایی که مینی‌کالا در اختیار شما قرار می‌دهد، می‌توانید علاوه بر سایت مینی‌کالا، از اپلیکیشن آن استفاده کنید. برای دانلود اپلیکیشن مینی‌کالا کافیست روی مینی کالا را از گوگل پلی یا کافه بازار دانلود و نصب کنید

دیجیاتو
بدون نظر

ورود