پیشگویی‌های ترسناک بابا وانگا برای سال ۲۰۲۲: پاندمی جدید و حمله موجودات فضایی!

پیشگویی‌های ترسناک بابا وانگا برای سال ۲۰۲۲: پاندمی جدید و حمله موجودات فضایی!

بابا وانگا، پیشگویی مشهور بلغارستانی و ملقب به نوستراداموس بالکان که سالها قبل از دنیا رفته همچنان با پیشگویی ترسناک خود مردم جهان را به وحشت می اندازد. پیشگویی های او برای سال ۲۰۲۲ شامل یک همه گیری جدید و حمله موجودات فضایی به زمین می شود.

بابا وانگا، زنی اهل کشور بلغارستان بود که از ۱۲ سالگی به طور کامل بینایی خود را از دست داده بود. این عارف و روشن بین بلغاری برای سال ۲۰۲۲ پیش بینی های ترسناکی داشته است. بنا به ادعای او در این سال بلایای طبیعی همچون بحران آب و همینطور شاهد حمله موجودات فضایی به زمین خواهیم بود. بابا ونگا ملقب به «نوستراداموس بالکان» در زمان حیات خود ادعا می کرد پس از نابینایی خداوند به او موهبتی گرانبها هدیه داده و به این ترتیب او قادر به خبر آوردن از آینده شده است. گفته می شود ۸۵ درصد از پیشگویی های بابا ونگا به حقیقت تبدیل می شوند. همچنین بسیاری وقایعی همچون چرنوبیل، مرگ شاهدخت دایانا و فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی را از جمله پیشگویی های درست بابا ونگا به حساب می آورند.

بابا ونگا وقوع یک همه گیری جدید را در سال ۲۰۲۲ پیش بینی کرده است
بابا ونگا وقوع یک همه گیری جدید را در سال ۲۰۲۲ پیش بینی کرده است

با وجودی که سال ۲۰۲۱ یکی از پرمشقت ترین سال های تاریخ معاصر بود، اما  نوستراداموس بالکان همچنان عذاب ها و سیاهی های بیشتری را برای سال میلادی آینده پیش بینی کرده است. یکی از باورپذیرترین پیش بینی های او مربوط به تسخیر واقعیت مجازی بر جهان است که باعث می شود مردم هر چه بیشتر وقت خود را با با نمایشگرهای الکترونیکی بگذرانند. بابا ونگا همچنین پیش بینی کرده که یک همه گیری مهلک زمین را فرا می گیرد که منشأ آن از سیبری آغاز می شود. ظاهرا بر اثر تغییرات آب و هوای و گرم شدن کره زمین برخی ویروس های منجمد بار دیگر از بند رها می شوند.

در همین حال، بنا به پیشگویی های نوستراداموس بالکان، شهرهای بیشتری در جهان دچار بحران آب می شوند و همین نیز با تلاش دولت ها برای جبران کم آبی به بحران های سیاسی می انجامد. در سال ۲۰۲۲ موجودات  فضایی هم که گروهی را برای جستجوی حیات به زمین می فرستند با زمینی ها وارد جنگ می شوند.

بنا به پیشگویی های عارف و روشن بین بلغاری، موجودات فضایی در سال ۲۰۲۲ به زمین حمله خواهند کرد
بنا به پیشگویی های عارف و روشن بین بلغاری، موجودات فضایی در سال ۲۰۲۲ به زمین حمله خواهند کرد

بابا وانگا که نام اصلی او ونجلیا گوشترووا بود، قطحی و گرسنگی ترسناکی را در کشور هند پیش بینی کرده و گفته است که دمای هوا در این منطقه به بالای ۵۰ درجه سانتیگراد می رسد و ملخ ها نیز با حمله به مزارع و زمین های کشاورزی محصولات را نابود می کنند. به گفته ی این عارف سیل های مهیبی استرالیا و بخش هایی از آسیا را فرا خواهند گرفت. همینطور در سال ۲۰۲۲ شاهد زلزله ها و سونامی های بیشتری نسبت به سال های قبل خواهیم بود.

بسیاری از مردم بر این باورند که پیش ‌بینی ‌های بابا وانگا همچنان پس از مرگ او در سال ۱۹۹۶ به واقعیت بد ل می شوند. از دیگر پیش گویی های بابا ونگا برای سال های آینده می توان به تغییر مدار زمین در سال ۲۰۲۳، سفر فضانوردان به کره زهره در سال ۲۰۲۸، حکمرانی بی چون و چرای مسلمانان بر اروپا در سال ۲۰۴۳، و پایان جهان در ۵۰۷۹ اشاره کرد. در همین حال، بنا به ادعای بابا ونگا در سال ۲۰۴۶ با به تقویت فناوری های مربوط به پیوند اعضا بسیاری از مردم کره زمین بیش از یک صد سال زندگی می کنند. او همچنین مدعی بود که در سال ۲۱۰۰ شب کاملا از سیاره ما رخت بر می بندد و نور مصنوعی به جای خورشید زمین را روشن نگه خواهد داشت.

منبع: mirror ،
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۶ نظر

ورود