افزایش وزن ۳۰ کیلوگرمی بهنام بانی برای فیلم «گشت ارشاد ۳»

افزایش وزن ۳۰ کیلوگرمی بهنام بانی برای فیلم «گشت ارشاد ۳»

بهنام بانی، خواننده ی مشهور پاپ، اعلام کرد برای بازی در فیلم سینمایی «گشت ارشاد ۳» ۳۰ کیلوگرم وزن اضافه کرده بود.

بانی که هفته ی گذشته پس از وقفه ای دو ساله بالاخره به روی صحنه رفت و به اجرای زنده پرداخت، در حاشیه ی کنسرت خود در مصاحبه ای گفت برای بازی در این فیلم مجبور شد ۳۰ کیلوگرم وزن اضافه کند.

فیلم سینمایی گشت ارشاد ۳ که مدتی است در سینماهای کشور به نمایش درآمده، اولین تجربه ی رسمی بازیگری بهنام بانی محسوب می شود. گرچه او پیش از این یک بار هم حضور کوتاهی در سریال «پایتخت ۶» داشت. او در این سریال در نقش خودش ظاهر شده بود.

سال گذشته تصاویر گریم متفاوت بهنام بانی در گشت ارشاد ۳ مورد توجه قرار گرفت. این خواننده ی مشهور چند روز قبل نیز با حضور خود به همراه محافظین درشت هیکلش در مراسم اکران مردمی فیلم گشت ارشاد ۳ خبرساز شد.

فیلم سینمایی گشت ارشاد ۳ به تهیه‌ کنندگی و کارگردانی سعید سهیلی و نویسندگی حسام سامری زاده، سومین قسمت از مجموعه فیلم گشت ارشاد است.

داستان این فیلم در ادامه ی قسمت‌های قبلی فیلم‌ گشت ارشاد است و به آشنایی حسن و عطا، با بازی ساعد سهیلی و پولاد کیمیایی، با شخصی علاقمند به خوانندگی، با بازی بهنام بانی، می‌ پردازد.

در خلاصه ی داستان این فیلم آمده: «حسن و عطا پس از سال ها از آمریکا به ایران برمی گردند. آن ها به اجبار برای امرار معاش به نوازندگی در خیابان ‌ها می‌پردازند، پس از مدتی سودای خوانندگی آن ها را رها نمی ‌کند تا آنکه تصمیم به انتشار آلبوم موسیقی می ‌گیرند. اما به لحاظ مالی در تنگنا هستند پس تصمیم می‌ گیرند به سراغ یک زمین‌ دار بزرگ در لواسان که نقش او را بهنام بانی بازی می ‌کند بروند و او را بدزدند. اما پس از مدتی با او دوست می‌ شوند. این زمین ‌دار که خود به خوانندگی علاقه دارد اما به خاطر فالش بودن صدا قادر به خوانندگی نیست، تصمیم می‌ گیرد از حسن و عطا حمایت کرده و تمام هزینه ی تولید آلبوم موسیقی آن ها را تقبل کند، اما شرط می‌ گذارد که اولین کنسرت خود را در مشهد برگزار کنند. در این مسیر ناگهان اتفاقات عجیبی روی می‌ دهد که هر سه آن ها را دچار دردسرهای بزرگی می‌ کند.»

در فیلم گشت ارشاد ۳ که در سال ۹۹ در تهران فیلمبرداری شد، علاوه بر بهنام بانی، بازیگران دیگری همچون ساعد سهیلی، پولاد کیمیایی، میرطاهر مظلومی، نازنین کیوانی، مبینا رحمتی و امیر جعفری نقش آفرینی کرده اند.

فیلم سینمایی «گشت ارشاد ۱» در سال ۹۱ و «گشت ارشاد ۲» در سال ۹۵ ساخته شد.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود