محبوب ترین اسباب بازی های دخترانه در سال ۲۰۲۱

محبوب ترین اسباب بازی های دخترانه در سال ۲۰۲۱

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

اسباب بازی ها شخصیت آینده کودکان ما را می سازند. هرچه کودک در دوران کودکی شادتر باشد و بیشتر بازی کند، در بزرگسالی هم فرد سالم تری برای جامعه خواهد بود. اگر دختر بچه دارید، حتما می دانید که دخترها از همان دوران کودکی سلیقه خاصی در انتخاب اسباب بازی دارند. اسباب بازی های بسیار متنوعی برای دختربچه ها در بازار وجود دارند. این اسباب بازی ها هم از نظر آموزشی و هم از نظر سرگرمی می توانند کودک شما را رشد بدهند. در این مطلب ما سعی کردیم براساس گروه سنی اسباب بازی های مناسب برای دختربچه ها را معرفی کنیم. در ادامه با محبوب ترین اسباب بازی های دخترانه در سال ۲۰۲۱ با ما همراه باشید.

اسباب بازی دخترانه برای گروه سنی ۰ تا ۱ سال

در این سن کودک باید اولین تماس های خودش را با جهان تجربه کند. ابزارها و اسباب بازی های مختلفی برای این سن طراحی شده است که برخی از آن ها مختص نوزادان دختر است. انواع جغجغه های عروسکی دخترانه و اسباب بازی هایی مثل حلقه هوش موزیکال، حلقه هوش تعادلی، جغجغه هولی تویز و واکرهای طرح دخترانه می توانند بهترین گزینه برای نوزادان دختر باشند. نوزادان در همین سنین ابتدایی به عروسک هم علاقه خاصی دارند. پیشنهاد می کنیم از عروسک های حیوانات با مزه ای مثل کوالای خروپف کن استفاده کنید. ست پوپت حیوانات هم می تواند برای دختر بچه ها جذاب باشد. در کنار این اسباب بازی ها اکسسوری های دخترانه اتاق کودک و ست های نوزادی هم گزینه هایی هستند که برای آسایش بیشتر کودک می توانید بخرید.

اسباب بازی دخترانه برای گروه سنی ۱ تا ۳ سال

کودک در این سن درک بیشتری از بازی پیدا کرده است. اسباب بازی های دخترانه مناسب این سن ترکیبی از وسایل بازی آموزشی و سرگرم کننده است. انواع راکر با طرح ها و رنگ های دخترانه و استخر توپ و پارک بادی می تواند برای دختربچه ها در این سن جذاب باشد. یک اسباب بازی جذاب دیگر برای دختر بچه ها میکروفون موزیکال است. انواع عروسک نوزاد، وسایل بازی دیزنی با طرح های دخترانه، قلک های قلبی، انواع عروسک های دخترانه و بسیاری از اسباب بازی های دیگر برای دختر بچه ها انتخاب بسیار مناسبی است. دختربچه ها در این سن رنگهای شاد و مفرح را بیشتر می پسندند و از طرفی می توانند بازی با عروسک های بزرگتر را شروع کنند. شما می توانید در اسباب بازی دخترانه دنیای اسباب بازی و یا فروشگاه دیجی کالا تعداد بیشتری وسایل بازی پیدا کنید.

اسباب بازی ها شخصیت آینده کودکان ما را می سازند. . در ادامه با محبوب ترین اسباب بازی های دخترانه در سال 2021 با ما همراه باشید.

اسباب بازی دخترانه برای گروه سنی ۳ تا ۷ سال

این سن برای دختربچه ها یعنی زمانی که دیگر باید با اسباب بازی آموزش ببینند و شخصیتی متناسب با جنسیت خود بسازند. این شخصیت در بازی به خوبی ساخته می شود. انواع عروسک های زیباتر و ظریف تر را می توان در این سن برای دختربچه ها تهیه کرد. دختربچه ها در این بازه سنی کمتر وسایل بازی خود را خراب می کنند و به همین دلیل می توان سراغ وسایلی رفت که ظریف تر و گران تر هستند. یکی از عروسک هایی که بین دختربچه ها خیلی محبوب است، عروسک Defa Lucy است این سری عروسک ها که جلوه ای واقعی دارند، به دلیل زیبایی لباس ها و زرق و برق آن ها برای دختر بچه ها جذاب ترند. از این سن می توان اسباب بازی های خاص تر مثل ست لوازم آرایش، لوازم آشپزخانه و انواع بازی های فکری را برای دختربچه ها تهیه کرد. خرید خرس های تد و انواع عروسک های حیوانات بامزه هم برای دختربچه های ۳ تا ۷ سال جذابیت بسیار زیادی دارد.

اسباب بازی دخترانه برای گروه سنی ۷ تا ۱۴ سال

کودک در این بازه زمانی به مدرسه می رود و حالا وقت آن است که اوقات فراغت و سرگرمی خود را با وسایل بازی اموزشی پر کند. انواع تخته های آموزشی مگنتی و وایت بردی برای این سن می تواند هم جنبه آموزشی داشته باشد و هم سرگرمی. کودکان در این سن از روبیک و سایر وسایل بازی آموزشی هم می توانند استفاده کنند. از طرفی با خرید انواع فیگور، دخترها در این سن می توانند با شخصیت های کارتونی و فیلمی مورد علاقه خود ارتباط بهتری برقرار کنند. در این سن کودکان و نوجوانان دختر هنوز هم به عروسک علاقه دارند و بسیاری از عروسک های پولیشی برای این دسته محبوب و دوست داشتنی است.

اسباب بازی دخترانه برای گروه سنی ۱۴سال به بالا

برای این سن اسباب بازی های آموزشی، خاطره انگیز و انواع فیگور پیشنهاد می شود. عروسک های بامزه مثل عروسک گوسفند، خرس بچه دار یا داماد موش و… برای این سن جذابیت خاصی دارند. بازی هایی مثل ایر هاکی، انواع تلسکوپ و میکروسکوپ، روبیک و انواع پازل برای دختران ۱۴ سال به بالا جذابیت دارند.

بدون نظر

ورود