بی اعصابی مریم امیرجلالی در آموزش آشپزی سوژه کاربران شد + ویدئو

بی اعصابی مریم امیرجلالی در آموزش آشپزی سوژه کاربران شد + ویدئو

مریم امیرجلالی، بازیگر مشهور، که مدتی است یک صفحه ی آموزش آشپزی در اینستاگرام به راه انداخته، شیوه ی خاصش در آموزش و برخورد با کاربران، در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است.

امیرجلالی که بیشتر با بازی هایش در سریال های رضا عطاران در نقش یک مادر بی اعصاب شناخته می شود، حالا با راه اندازی این صفحه ی آموزش آشپزی نشان داده آن مادرهای بی اعصاب بی شباهت به خود او نبودند!

آموزش های آشپزی امیرجلالی بی حوصله و عصبی پیش می رود و او همین برخورد را با کامنت های کاربران هم دارد.

مثلاً چند روزی است ویدئویی از یکی از لایوهای اینستاگرامی صفحه ی آشپزی مریم امیرجلالی در فضای مجازی دست به دست می شود. در این ویدئو امیر جلالی که در حال آموزش آشپزی است می گوید اندازه ی مواد را نمی گوید و ادویه ها را چشمی اضافه می کند و وقت ندارد همه چیز را کامل توضیح دهد!

برخی کاربران در پاسخ این سؤال را از خانم بازیگر پرسیده اند که اگر وقت ندارد پس چرا صفحه ی آموزش آشپزی به راه انداخته.

مریم امیرجلالی این برخورد بی اعصاب را با کامنت های کاربران در صفحه اش هم دارد. طی روزهای گذشته، پاسخ های او به سؤالات آشپزی برخی کاربران هم مورد توجه قرار گرفته است.

مریم امیرجلالی متولد سال ۱۳۲۶ در تهران و دارای مدرک فوق دیپلم حسابداری است.

او به عنوان حسابدار مشغول به کار بود تا آنکه آشنایی اش با مینا جعفرزاده، بازیگر پیشکسوت و همسرش، بهمن زرین پور، کارگردان قدیمی، زمینه ساز ورودش به دنیای هنر شد.

امیرجلالی فعالیت بازیگری خود را در سال ۷۳ با بازی در سریال تلویزیونی «زیر گنبد کبود» به کارگردانی بهمن زرین پور آغاز کرد.

شهرت او بیشتر به خاطر بازی در مجموعه های طنز رضا عطاران در دهه ی ۸۰ است.

او گرچه تا پیش از آن در چند سریال نقش آفرینی کرده بود، اما در سال ۸۳ با بازی در سریال «خانه به دوش» ساخته ی رضا عطاران بود که به بازیگری شناخته شده بدل شد. تکرار این همکاری در دو سریال بعدی عطاران یعنی «متهم گریخت» و «ترش و شیرین»، شهرت مریم امیرجلالی را بیش از پیش کرد.

امیرجلالی سابقه ی بازی در نقش های ملودرام را هم دارد اما بیشتر با نقش هایش در سریال های طنز شناخته می شود.

او یک بار در مصاحبه ای گفت بعد از بازی در سریال «خانه به دوش» دیگر فقط نقش شخصیت های بی اعصاب به او پیشنهاد می شد به همین دلیل خیلی ها در فضای مجازی به او می گویند که جز جیغ زدن کار دیگری بلد نیست، در حالی که او نقش های ملودرامی هم داشته که دیده نشده است، از جمله در سریال تلویزیونی «زیر هشت» به کارگردانی سیروس مقدم.

امیرجلالی همچنین در مصاحبه ای گفت که حرفه ی اصلی اش موسیقی است. او به عنوان خواننده با گروه موسیقی «بیان» همکاری داشته است.

اطلاعات زیادی از زندگی شخصی مریم امیرجلالی در دست نیست اما گفته می شود ازدواج کرده و دختری به نام هدیه دارد که در خارج از ایران زندگی می کند.

در برخی سایت ها عنوان شده مجید یاسر، بازیگر تلویزیون، داماد مریم امیرجلالی است اما امیرجلالی یک بار در صفحه ی اینستاگرام خود این شایعه را رد کرد.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود