دی‌جی آرژانتینی به خاطر مبتلا کردن لیونل مسی به کرونا به مرگ تهدید شد

دی‌جی آرژانتینی به خاطر مبتلا کردن لیونل مسی به کرونا به مرگ تهدید شد

یک DJ آرژانتینی برای این که ثابت کند او به لیونل مسی کرونا منتقل نکرده، نتایج منفی آزمایشش را در اینترنت منتشر کرد. به گزارش Sun، فِر پالاسیو می گوید که پس از این که برخی کاربران خشمگین اینترنت او را «قاتل» نامیدند تصمیم به انجام این کار گرفته است.

این DJ می گوید که از طرف برخی کاربران تهدید به مرگ شده بوده. برخی او را به خاطر ابتلای مسی به کرونا مقصر دانسته اند. باشگاه مسی یعنی پاری سن ژرمن یکشنبه صبح تایید کرد که مسی یکی از چهار بازیکن این تیم است که تست کرونایش مثبت شده.

حالا لیونل مسی ۳۴ ساله بعد از این که ناگزیر پروازش را به مقصد پاریس از دست داد، در خانه اش در شهر رزاریو در قرنطینه به سر می برد. لیونل مسی، برنده ی هفت توپ طلا، در روز ۲۳ دسامبر برای گذراندن کریسمس و شب سال نو با خانواده اش به آرژانتین پرواز کرده بود.

هفته ی پیش لیونل مسی دی جی فِر پالاسیو آرژانتینی را استخدام کرد تا در مهمانی اش اجرا کند. پالاسیو در روز یکشنبه در اینستاگرامش گفت: «من تازه بیدار شده ام و می بینیم یک عالم پیام دریافت کرده ام و در شبکه های اجتماعی ترند شده ام چون مسی کرونا گرفته و بعضی ها می گوید من به او داده ام. کلی هم پیام خصوصی دریافت کرده ام و برخی حتی من را “قاتل” نامیده اند. من روز قبلش تست کرونا انجام داده بودم چون باید بروم اروگوئه و تستم منفی است.» بعد از این ویدیو او نتایج تست PCR منفی اش را در اینستاگرام به اشتراک می گذارد.

مسی یکی از چهار بازیکن پاری سن ژرمن است که در طول تعطیلات سال نو به کرونا مبتلا شده. سه نفر دیگر عبارتند از: خوان برنات، نیتان بیتومازالا و سرخیو ریکو.

گفته می شود یکی از عوامل باشگاه نیز مبتلا شده و در قرنطینه به سر می برد. باشگاه پاریسی می گوید مسی تا منفی شدن نتایج تست کرونایش در آرژانتین خواهد ماند و بعد به پاریس بازخواهد گشت و به هم تیمی هایش خواهد پیوست.

دی جی پالاسیو پس از پایان مهمانی یک سلفی با مسی در اینستاگرامش منتشر کرده و نوشته بود: «مهمانی فوق العاده ای بود. از خانواده ی مسی به خاطر دعوت شان متشکرم.»

بیشتر بخوانید:

تخریب هتل ۳۵ میلیون دلاری لیونل مسی

لیونل مسی و الکسیس پوتیاس برندگان توپ طلای ۲۰۲۱ شدند

درگیری پیامکی کریستیانو رونالدو و آنتونیو کاسانو بر سر تمجید او از لیونل مسی

منبع: The Sun
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود