ماجرای ایجاد مزاحمت برای خاله شادونه بعد از خرید سیم کارت بازیکن پرسپولیس+ ویدئو

ماجرای ایجاد مزاحمت برای خاله شادونه بعد از خرید سیم کارت بازیکن پرسپولیس+ ویدئو

کمال کامیابی نیا، بازیکن تیم پرسپولیس، از دردسرهای فروش سیم کارتش به خاله شادونه گفته است.

کامیابی نیا دیشب مهمان برنامه «فوتبال برتر» بود که از شبکه سه سیما پخش می شود و محمد حسین میثاقیان اجرای آن را برعهده دارد. او در این برنامه از ماجرای لقب خود، «دایی کمال» و فروش سیم کارتش به خاله شادونه گفت.

در بخشی از این گفتگو، محمد حسین میثاقیان از کامیابی نیا درباره ی ماجرای لقبش «دایی کمال» پرسید که او در پاسخ گفت اولین بار این فرشاد احمدزاده و محسن مسلمان، دیگر بازیکنان فوتبال بودند که او را «دایی کمال» صدا زدند.

میثاقیان می گوید حتی برخی بازیکنان شماره تلفن او را با نام «دایی کمال» در گوشی خود ذخیره کرده اند که کامیابی نیا در پاسخ این موضوع را تأیید می کند و می گوید چون برخی از آن ها یکی دو سالی از او کوچک تر هستند، برای رعایت احترام او را «دایی کمال» صدا می زدند، اما این اسم دیگر بر روی او باقی ماند و حالا حتی هواداران هم او را با این لقب خطاب می کنند.

در ادامه کامیابی نیا از ماجرای دردسرساز شدن فروش سیم کارتش به ملیکا زارعی گفت، مجری مشهور برنامه کودک که به خاله شادونه معروف است.

ماجرا از این قرار بود که کمال کامیابی نیا تصمیم به عوض کردن خط تلفن همراه خود می گیرد. سیم کارت او بعداً به ملیکا زارعی فروخته می شود و همین امر دردسرهایی برای او ایجاد می کند. زارعی از زمان خرید این سیم کارت دائماً با تماس و پیام کسانی مواجه می شود که از تغییر خط کامیابی نیا بی خبر بودند و او را «دایی کمال» خطاب می کردند. کار به جایی می رسد که ملیکا زارعی با انتشار یک استوری در واتس اپ به همه اعلام می کند که او کمال نیست!

کمال کامیابی نیا متولد ۱۳۶۷ در تهران بازیکن تیم پرسپولیس است. . او سابقه ی بازی برای تیم های مس کرمان، راه‌ آهن، شهرداری تبریز و نفت تهران را نیز دارد.

وی ازدواج کرده و نام همسرش خدیجه عسگری است. او در سال ۹۴ صاحب دختری به نام کمند شد.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود