دعوای سحر زکریا و پرستو صالحی بر سر مهران مدیری + ویدئو

دعوای سحر زکریا و پرستو صالحی بر سر مهران مدیری + ویدئو

در ادامه ی ماجرای انتقادات سحر زکریا از مهران مدیری این بار پای پرستو صالحی به میان آمده و بحث و جدل تازه ای میان این دو بازیگر درباره ی این موضوع درگرفته است.

پرستو صالحی که مهر ماه امسال از مهاجرت خود به ترکیه خبر داده بود، در لایو اینستاگرامی جدیدش از ترکیه درباره ی انتقادات سحر زکریا از مهران مدیری صحبت کرد.

در بخشی از این لایو، مخاطبان صفحه ی پرستو صالحی نظر او را درباره ی مصاحبه ی انتقادی اخیر سحر زکریا پرسیدند که صالحی در پاسخ گفت خط فکری او با سحر زکریا کاملاً متفاوت است و صحبت هایش را قبول ندارد. او گفت افراد زیادی هستند که به آدم های بسیار موفق و محبوبی مانند مهران مدیری حسادت می کنند و دست به شایعه سازی درباره ی آن ها می زنند. صالحی همچنین با اشاره به مصاحبه ی قدیمی خود که در آن مهران مدیری را فردین دوم خوانده بود، گفت مردم بعد از مرگ مدیری خواهند فهمید که او چه انسان بزرگی بوده.

این صحبت های پرستو صالحی واکنش شدید سحر زکریا را در پی داشت.

زکریا ابتدا در پستی اینستاگرامی خطاب به پرستو صالحی نوشت:

«خانم پرستو صالحی ، خط فکریه شما که اصلا معلوم نیست ، یک زمانی تا ۱۴۰۰ میزدید بعد پاک کردید شدید اپوزوسیون، مردم حافظه شان کوتاه مدت است بنده یادم نرفته، بعدم میتونم بپرسم چند تا کار با مهران مدیری کردی؟

حالا در لایوی به زودی جواب چند نفر منجمله شما را خواهم داد، شما ۱۴۰۰رو پاک کردی ادای دیگری گرفتید نمیدانم با چند کلاس سواد! وسئوالم اینست من دروغ می گویم گیتی معینی ، سعید پیر دوست . آقای سعید سهیلی کارگردان سینما و آقای پرستویی هم دروغ از ایشان گله کردند وبعد شما که سر مردم رو شیره مالیدید فالوور جمع کردید وشروع به تبلیغات گرفتیدو پولها رو جمع کردید وبه هوای سیاسی بودن از ایران رفتید که یک دروغ محض بود، حالا با پولهای مردم در ترکیه خوش بگذرونید

اصلا خط فکریه شما چرا باید برای ما مهم باشد شما تکلیفتان با خودتان روشن نبود میگویم پست ۱۴۰۰ تان را فراموش نمی کنم ، ومهران مدیری را با فردین مقایسه نکنید ، فردین کجا واین آقا کجا؟ باز میگویم چند کار با ایشان کردی؟ پس خودتان میخواهید که سکوتم را بشکنم باشد خاطره خوشتان از آقای مدیری را در لایوم خواهم گفت ، فعلا در ترکیه با سرمایه مردم خوش باشید.»

مخاطبان صفحه ی پرستو صالحی نظر او را درباره ی مصاحبه ی انتقادی اخیر سحر زکریا پرسیدند که صالحی در پاسخ گفت خط فکری او با سحر زکریا کاملاً متفاوت است

زکریا سپس در لایوی اینستاگرامی به طور مفصل به صحبت های پرستو صالحی پرداخت.

زکریا در این لایو از صالحی به خاطر دخالت در موضوعی که به او ارتباطی ندارد انتقاد کرد و با اشاره به عدم فعالیت طولانی مدت صالحی در دنیای بازیگری گفت یکی از حرف هایش همین مشکل امثال پرستو صالحی بوده است.

زکریا گفت پرستو صالحی تنها به این دلیل مهران مدیری را فردین خطاب می کند که یک بار که مادر صالحی بیمار و در بیمارستان بستری شده بود صالحی با مدیری تماس می گیرد و به او می گوید که مادرش علاقه ی زیادی به او دارد و از مدیری می خواهد که به دیدن مادرش بیاید. مدیری نیز قبول می کند و به عیادت مادر صالحی در بیمارستان می رود. زکریا گفت البته این تماس را تلاشی از سوی صالحی برای گرفتن نقشی در کارهای مدیری می داند.

زکریا با اشاره به حضور کوتاه مدت پرستو صالحی در سریال شوخی کردم مهران مدیری گفت او یکی از بازیگرانی بود که مهران مدیری تصمیم به حذف آن ها از سریال خود گرفت.

زکریا همچنین گفت در سال ۹۰ به دلیل بیکاری صالحی، او را به جای خود برای شرکت در تبلیغات یک طلافروشی معرفی کرد که پول زیادی از آن عاید صالحی شد.

زکریا گفت صالحی مدتی قبل در تماسی شخصی از او خواسته بود با مردم درباره ی بازیگرها و مسائل پشت پرده ی سینمای ایران صحبت نکند و این در حالی است که صالحی مدعی همراهی با مردم ایران است. او گفت امثال صالحی نه از مردم هستند و نه بازیگر تا دغدغه ی مشکلات این حرفه را داشته باشند و تنها به دنبال آن هستند که فالوئرهای صفحه ی خود را بالا ببرند و با پول تبلیغات آن از کشور بروند.

زکریا در انتقادات خود از پرستو صالحی کنایه ای هم به مهناز افشار زد و گفت امثال او و پرستو صالحی بعد از جمع کردن پولی که از طریق مردم به دست آورده اند، با ادعاهای سیاسی راهی کشور دیگری می شوند و در آنجا همان کلاهی که سر مردم گذاشته بودند را این بار روی سر خود می گذارند و ژست اپوزیسیون می گیرند.

البته بحث و جدل ها درباره ی مهران مدیری تنها به سحر زکریا و پرستو صالحی محدود نمانده است. بعد از صحبت های اخیر گیتی معینی درباره ی مهران مدیری، همسر داود اسدی نیز به انتقاد از گیتی معینی پرداخت. داود اسدی که در تعدادی از کارهای قدیمی مهران قدیمی به عنوان بازیگر و نویسنده حضور داشت، در سال ۸۷ بر اثر سکته قلبی درگذشت.

همسر داود اسدی در پستی اینستاگرامی گیتی معینی را متهم به دروغگویی و نمک نشناسی کرد.

او چند ماه قبل هم در پستی اینستاگرامی گفته بود که پس از مرگ همسرش، مهران مدیری کمک های مالی زیادی به او و پسرش کرده بود.

کمک مهران مدیری به همسر و فرزند داوود اسدی

مخاطبان صفحه ی پرستو صالحی نظر او را درباره ی مصاحبه ی انتقادی اخیر سحر زکریا پرسیدند که صالحی در پاسخ گفت خط فکری او با سحر زکریا کاملاً متفاوت استهمسر داوود اسدی مهران مدیری

بیشتر بخوانید:

حمله تند سحر زکریا به مهران مدیری، گوهر خیراندیش و رامبد جوان + ویدئو

پرستو صالحی از ایران مهاجرت کرد + ویدئو

انتقاد تند گیتی معینی از مهران مدیری و مادر بهاره رهنما: نون بری کردید، نمی بخشمتان! + ویدئو

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • Bashir Taqavi دی ۲۶, ۱۴۰۰

    دعوای کفتارها ?

    یادتونه سر ماجرای واکسن و ا*ع*د*ا*م چقدر کنار همدیگه بودن و نقش بازی میکردن؟ این جماعت حتی نمیتونند همدیگه رو تحمل کنند…

    • مژگان دی ۲۶, ۱۴۰۰

      آره واقعاااا مضحک و نفرت انگیزه رفتارشون.‌..??