چرا ساعت اورجینال بخریم؟

چرا ساعت اورجینال بخریم؟

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

در دنیای مد و فشن ساعت منهای نشان دادن زمان قسمتی از استایل محسوب میشود و بیشتر برای داشتن ظاهر آراسته استایل شخص مورد استفاده قرار میگیرد در سالهای اخیر برندهای خوب و  اورجینال با قیمت مناسب  وارد بازار ایران شدند.

مخصوصا از دوسال قبل تا به الان برندهای فشن بسیار زیادی با رنج قیمت متوسط از کشورهای صاحب سبک که در زمینه فشن  ولباس فعالیت گسترده دارند  مثل ترکیه به بازار ایران راه پیدا کردند شرکتهای زیاد همچون:  تهران تایم و امید اوران زمان و گروه سردار …. در این امر پیشقدم بودند.

درسته به اعتقاد عده ای که در این صنف فعالیت واردات دارند این برنده ها رو خوب نمیدونن ولی حتی در کشورهای جهان اول هم تمامی برندها برای رقابت جایگاه دارند.

چرا ساعت اورجینال بخریم؟

ولی بازهم از آنجایی که ساعت های شرکتی مارجین و حاشیه سود خیلی کمتری نسبت به ساعتهای کپی دارند خیلی از فروشندگان ( طبق آمار غیر رسمی بالای ۷۰ درصد.

تمایل به فروش برندهای کپی دارند و با توجه به تفکرات فکری که در ایران هست که مثلا این هنرپیشه این برند استقاده میکنه و برند لاکچری و ارزشمندیه و توان خرید برای اغلب افراد در جامعه نیست تصمیم به خرید همون برند ولی فیک میگیرند که کار درستی نیست چون الان میتونن به اندازه بودجه خودشون ازبرند های ارزونتر و اورجینال که در بازار هست خرید بکنند در گالری ساعت می نت میتوانید با خیال راحت ساعت اورجینال خرید کنید در این فروشگاه شعار ما: اصل ببینید اصل بخرید رعایت شده است.

از اونجایی که ساعت نشان دهند تیپ شخصیتی شما مخصوصا در محیط کاری است.  درانتخاب ساعت و ست کردن با لباس  بیشترین دقت انجام بدی.

بعنوان مثال شما در یک جلسه خیلی مهم با یک شرکت داخلی یا خارجی لباس رسمی انتخاب میکنید وساعت مناسبی هم انتخاب میکنید در حین جلسه مطمین باشید توجه افراد حاضر جهت آنالیز شخصیتی شما اول از لباس شروع میشه حالا فرض بر این که در همین جلسه کاری شما ساعت کپی دست کرده باشید  و آنالیز شما برای طرف روبروی شما چه بازخوردی خواهد داشت؟

نویسنده برای این سبک کاری ساعت های مینیمال یا وینتج را پیشنهاد می دهد.

چرا ساعت اورجینال بخریم؟

تشخیص ساده ساعت اورجینال  از فیک  چگونه امکان پذیر است ؟

برای خرید ساعت مچی اورجینال کافیه چند تا نکته دقت کنید :

  • قیمت برند اورجینال در تمام نمایندگی ها داخل کشور یکسان است.
  • گارانتی برند اورجینال در همه نمایندگی ها قابل استفاده است.
  • فروشنده در فاکتور حتما باید قید کند کالای خریداری شده اورجینال است.
  • سایت مادر برند باید اصالت مدل خریداری شده تایید کند.

و در پایان برای خرید ساعت اورجینال کافیه به سایت گالری می نت تشریف ببرین و خیلی راحت با ارسال رایگان خریدی مطمین داشته باشید.

گالری می نت با ۲۰ سال سابقه فروش با ۳ شعبه فعال  در خدمت تمام دوستداران این دنیای زیبا است.

دیجیاتو
بدون نظر

ورود