محمد مسلمی به اظهارات اخیر عمو قناد واکنش نشان داد + ویدیو

محمد مسلمی به اظهارات اخیر عمو قناد واکنش نشان داد + ویدیو

ماجرای اختلاف عمو قناد با فیتیله ای ها برمی گردد به چندین سال پیش؛ زمانی که عمو قناد تصمیم گرفت دیگر با آن ها کار نکند. اولین واکنش های رسمی به این اتفاق در سال ۹۶ و در یکی از قسمت های برنامه ی «فرمول یک» صورت گرفت؛ زمانی که علی ضیا، مجری برنامه درباره ی دلایل جدایی فیتیله ای ها از عمو قناد پرسید. محمد مسلمی در جواب ضیا گفت: «من اولین کارم را با مجید قناد کار کردم و کسی که دستم را گرفت او بود. اول خدا و بعد ایشان خیلی کمک کرد تا اولین کار من شکل بگیرد.»

وی در پاسخ به این که آیا فیتیله ای ها دنبال به شهرت رسیدن از طریق مجید قناد و سپس رها کردن او بودند، گفت: «گروه ما با تهیه کننده‌ های زیادی چون ذاکری، طبیبی، مناجاتی و در مجموع ۷، ۸ تا تهیه‌ کننده کار کرده است. به هر حال همه همکاری‌ ها ادامه پیدا نمی‌ کند، نمی ‌شود گفت اگر همکاری با کسی به پایان رسید، یعنی ما می‌ خواستیم از همکارمان سوء استفاده و سپس او را رها کنیم! اگر چنین تفکری داشته باشیم زیر پای خودمان را خالی کردیم.»

علی فروتن، یکی دیگر از عموهای فیتیله ای نیز در آن برنامه گفت: «آقای قناد جزو بهترین ‌ها در حوزه کار کودک است و فقط گاهی اختلاف سلیقه پیش می ‌آید. ما ۷ سال با او برنامه داشتیم و تهیه کننده اول برنامه هم خودش بود اما به دلایلی که گفتنش درست نیست، ارتباط مان قطع شد… ما مجبور شدیم برای این که توی روی آقای قناد که برای ما عزیز است نایستیم، از گروه جدا شویم.»

مدتی قبل مجید قناد در مصاحبه ای ویدیویی دلیل عدم همکاری اش با فیتیله ای ها را عنوان کرد. حالا محمد مسلمی به مصاحبه مجید قناد واکنش نشان داده.

گذشت و گذشت و بعد از چندین سال، حدود یک ماه پیش مجید قناد در مصاحبه ای به ماجرای اختلافش با فیتیله ای ها پرداخت. او گفت که به مدت ۵ سال برنامه به خوبی اجرا می شد و مشکلی نبود اما بعد غرور بر یکی از فیتیله ای ها غالب شد و شروع به تک‌روی کرد. وی اضافه می کند: «من احساس کردم کم کم برنامه دارد بزرگ ترها را به جای کودکان مخاطب قرار می دهد. یعنی موضوعاتش در برخی جاها شنیع است.» و به همین خاطر از برنامه جدا شده است.

و حالا محمد مسلمی در واکنش به مصاحبه مجید قناد گفته: «همه خوبند. حتی آن هایی که بد ما را می گویند؛ آن ها دوستان ما و استاد ما هستند. حتما آن ها درست می گویند. ما دست کسانی که ما را نقد می‌ کنند و حتی بد می‌ گویند را می‌ بوسیم و دوست شان داریم.»

محمد مسلمی متولد ۸ تیر ۱۳۴۸ در انزلی و اصالتاً اهل اردبیل است. او در مجتمع آموزشی سینما در رشته کارگردانی و بازیگری تحصیل کرده و از سال ۱۳۶۴ به صورت حرفه ای در تلویزیون به فعالیت پرداخته است.

بیشتر بخوانید:

بعد از چند سال، علت اختلاف عمو قناد و فیتیله‌ای‌ها مشخص شد

بدون نظر

ورود