تکنولوژی یا زبان طراحی سایت، چقدر برای کاربر مهم است؟

تکنولوژی یا زبان طراحی سایت، چقدر برای کاربر مهم است؟

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

حقیقت امر این است که با این همه، در نهایت تکنولوژی و یا زبان طراحی که برای سایت خود انتخاب می‌کنید، باعث می‌شود که سایت شما در زمینه ویژگی‌های بصری و دیگر موارد، نسبت به رقبا بهتر باشد یا اینکه در رده پایین‌تری قرار گیرد. یکی از تکنولوژی‌هایی که اخیرا توانسته نظر طراحان سایت را به خود جلب کند و از امنیت بی‌نظیری هم برخوردار است، تکنولوژی ASP.Net بوده که شرکت دیجی تک به طور تخصصی بر روی آن کار می‌کند. انعطاف زیاد این پلتفرم سبب شده تا بشود با استفاده از ASP.Net هرگونه سایتی را طراحی کرد و از کیفیت و امنیت آن اطمینان کامل داشت.

امنیت و Back End مطمئن، تمام مزیت‌های سایت‌های دات نت نیستند و سایت‌هایی که با استفاده از پلتفرم ASP.Net طراحی می‌شوند، علاوه بر اینکه از امنیت بالایی برخوردار هستند، خیلی پیچیده به ‌نظر نمی‌رسند. مدیریت این سایت‌ها کار خیلی سختی نیست و نسبت به دیگر پلتفرم‌ها، مدیریت سایت‌های دات نت را می‌شود خیلی راحت‌تر و آسان‌تر از دیگر پلتفرم‌ها دانست. حال اینکه از این پلتفرم استفاده می‌کنید یا نه، یک بحث است و اینکه آیا سایت برای شما ضرورت دارد یا نه یک بحث دیگر.

تکنولوژی یا زبان طراحی سایت، چقدر برای کاربر مهم است؟

فروشگاه بدون سایت مانند ماشین بدون چرخ است

داشتن سایت برای فروشگاه‌ها از داشتن خود فروشگاه مهم‌تر است. به گزارش دنیای اقتصاد در سال ۹۹، خرید و فروش‌های آنلاین رشد ۱۰ برابری را تجربه کرده‌اند. به گزارش همین خبرگذاری، بیش از یک و نیم میلیون تراکنش برای خرید آنلاین در سال ۹۹ به ثبت رسیده‌اند. این اعداد و ارقامی که هر روز به آن‌ها اضافه می‌شود، نشان از رشد بی‌سابقه تجارت الکترونیک دارند که فرصتی ناب برای افرادی است که فقط صاحب فروشگاه‌های فیزیکی هستند یا اینکه می‌خواهند بدون مغازه، یک فروشگاه با مشتریان پرتعداد داشته باشند.

حال اگر یک فروشگاه، مشتریان آنلاین را درنظر نگیرد و فقط به فکر فروش حضوری باشد چه می‌شود؟ مشخص است که نسبت به دیگر فروشگاه‌هایی که سایت دارند، فروش کم‌تری خواهد داشت و از طرفی دیگر اگر فقط در فضای مجازی فعال باشد، آن دسته از کاربرانی که از طریق سرچ در گوگل به سایت خواهند آمد را از دست می‌دهد. به طور کلی در دنیای اینترنت داشتن یک سایت برای فروشگاه یک امر ضروری و مهم است.

ما قبلا به این مهم اشاره کردیم که پلتفرم طراحی سایت شما، اهمیت بالایی دارد و این را نیز باید به شما بگوییم که طراح از همه مواردی که فکر می‌کنید، مهم‌تر است. فرد یا شرکتی که سایت شما را طراحی می‌کند، در اصل دارد مغازه یا دفتر اینترنتی شما را در معرض عموم می‌گذارد و اگر نتواند خیلی خوب از پس این کار بربیاید، هیچ کسی به فروشگاه اینترنتی شما مراجعه نخواهد کرد. برای سفارش طراحی سایت شما باید به سراغ زبده‌ترین فرد یا شرکتی که می‌شناسید بروید تا از کیفیت سایت خود مطمئن شوید.

دیجی تک، شرکتی با سابقه چشم‌گیر و پروژه‌های تکمیل شده پرتعدادی است که در زمینه طراحی سایت‌های ASP.Net تخصص دارد. این شرکت، خدمات متعددی را برای کاربران خود درنظر می‌گیرد که از جمله آن‌ها می‌توان به سئو سایت و مواردی نظیر خدمات شهرستان‌ها اشاره کرد. خدمات شهرستان‌های دیجی تک به شما یک برتری قابل ملاحظه نسبت به رقبای بومی می‌دهد و برای استفاده از این خدمات باید به سایت شرکت دیجی تک مراجعه کنید و به قسمت شهرستان خود بروید. برای مثال اگر در ساری هستید، می‌توانید به بخش طراحی سایت در ساری بروید.

طراحی سایت‌های بین‌المللی

اگر شما یک شرکت دارید که در خارج از کشور نیز فعالیت می‌کند، نیازمند یک سایت ۲ زبانه هستید. طراحی این گونه از سایت‌ها به هیچ وجه آسان و شوخی‌بردار نیست و در حین طراحی آن‌ها باید به مواردی نظیر محتوای تخصصی برای هر زبان، راست‌چین و چپ‌چین بودن کلمات، منطقه زمانی و ساعت، طراحی‌های متفاوت و …. اشاره داشت که تمامی این‌ها نشان از نیاز به یک تیم حرفه‌ای برای طراحی چنین سایت‌هایی دارند. تیم حرفه‌ای دیجی تک می‌تواند در زمینه طراحی سایت‌های دو زبانه نیز به شما کمک کند و به سبب تجربه چندین ساله، این شرکت یکی از حرفه‌ای‌ترین تیم‌ها برای طراحی سایت‌های دو زبانه را در اختیار دارد.

تکنولوژی یا زبان طراحی سایت، چقدر برای کاربر مهم است؟

سایت باید تجربه خوبی در ذهن کاربر باقی بگذارد

اگر یک کاربر به هر دلیل، وارد سایت شما شود و به راحتی بتواند از سایت استفاده کند، در پیدا کردن چیزی به مشکل نخورد و سایت شما تجربه خوبی در ذهن کاربر باقی بگذارد، کاربر حتما بار دیگر نیز به سایت شما مراجعه خواهد کرد. یکی از پایه‌های طراحی سایت و مخصوصا سایت‌های فروشگاهی، طراحی به گونه‌ای است، که کاربر را راضی نگه دارد و باعث تجربه خوبی شود که به آن طراحی UX می‌گویند. دیجی تک، حساسیت زیادی بر روی این طراحی دارد و سعی می‌کند سایت‌ها را بر اساس نیاز کاربرها و راحتی آن‌ها توسعه دهد. بنابراین اگر در پایتخت و یا در شهرهای دیگر مانند یزد هستید می‌توانید به قسمت طراحی سایت در یزد مراجعه کنید و از خدمات طراحی UX بهره‌مند شوید.

سئو؛ آخرین و مهم‌ترین گام

سایت شما برای اینکه بتواند در رقابت با دیگر سایت‌ها، دست بالا را داشته باشد، باید یک سری از قوانین گوگل که تحت عنوان سئو شناخته می‌شوند را رعایت کند. رعایت این سری از قوانین، باعث می‌شود که سایت شما در صدر لیست جستجو کاربران بیاید و عدم رعایت این قوانین، شما را به انتهای لیست راهنمایی خواهد کرد. شرکت دیجی تک در این زمینه نیز تخصص دارد و تمامی سایت‌های طراحی شده توسط این شرکت با درنظر گرفتن قوانین سئو توسعه یافته‌اند. توجه داشته باشید که اکثر کاربران به اولین سایتی که نمایش داده می‌شود مراجعه می‌کنند و رعایت قوانین سئو می‌تواند شما را در رقابتی جدی با دیگر سایت‌ها و فروشگاه‌ها پیروز کند. برای بررسی قیمت طراحی و سئو سایت و یا دیگر خدمات این شرکت می‌توانید به بخش طراحی سایت دیجی تک  به  نشانی  Digitechseo.comمراجعه کنید و پس از تماس با مشاوران ما (۸۸۳۷۳۷۷۷) از قیمت‌ها مطلع شوید.

دیجیاتو
بدون نظر

ورود