کادوی خیره‌کننده کریستیانو رونالدو به جورجینا رودریگز به مناسبت تولدش

کادوی خیره‌کننده کریستیانو رونالدو به جورجینا رودریگز به مناسبت تولدش

چند روز پیش تولد جورجینا رودریگز نامزد کریستیانو رونالدو بود و رونالدو به عنوان هدیه ی تولد، کادویی خیره کننده به او داد؛ یک نمایش لیزری که صورت جورجینا را بر روی نمای برج خلیفه دوبی نشان می داد. به گزارش Mirror، فوق ستاره ۳۶ ساله ی منچستر یونایتد هزاران پوند صرف این نورپردازی لیزری که صحنه هایی از مستند اخیر رودریگز را نیز نشان می داد، کرده بود.

رونالدو که چهار فرزند دارد و تعطیلات زمستانی لیگ برتر را در دوبی می گذراند، پستی را در اینستاگرامش منتشر کرده که چهره ی این مدل اسپانیایی را که بر روی برج خلیفه نقش بسته نشان می دهد. در پایان این نورپردازی لیزری این کلمات روی برج ظاهر می شوند: «Happy Birthday Geo».

چند روز پیش تولد جورجینا رودریگز نامزد کریستیانو رونالدو بود و رونالدو به عنوان هدیه ی تولد، کادویی خیره کننده به او داد

کریستیانو و جورجینا در این کشور عربی در حال جشن گرفتن تولد ۲۸ سالگی جورجینا و همچنین پخش مستندی که به زندگی او می پردازد با نام I Am Georgina هستند.

هزینه ی پخش چنین ویدیویی به مدت ۳ دقیقه بر روی نمای برج خلیفه دست کم ۵۰ هزار پوند است که البته این مبلغ برای فوق ستاره پرتغالی رقم بالایی نیست.

چند روز پیش تولد جورجینا رودریگز نامزد کریستیانو رونالدو بود و رونالدو به عنوان هدیه ی تولد، کادویی خیره کننده به او داد

چند سال پیش، دستمزد جورجینا رودریگز که در سال ۲۰۱۶ و قبل از ملاقات با کریستیانو رونالدو (که آن زمان هنوز در رئال مادرید بازی می کرد) ۱۰ پوند در ساعت بود. حالا اما او با جت شخصی نامزدش سفر می کند.

جورجینا در این فیلم مستند می گوید که اوایلِ رابطه اش با کریستیانو رونالدو گاهی در عمارت او گم می شده و ۶ ماه طول کشیده تا به بزرگی آن عادت کند. او می گوید: «گاهی می خواستم بروم به آشپزخانه و آب بخورم ولی نمی دانستم از کدام طرف باید بروم. بعضی وقت ها نیم ساعت طول می کشید تا بتوانم به اتاق پذیرایی برگردم چون راهم را بلد نبودم و خانه واقعاً بزرگ بود. زمانی که بچه بودم، به زندگی در آپارتمان های کوچک عادت داشتم. به همین خاطر وقتی آن جا بودم اصلا نمی دانستم چی به چی است.»

کادو تولد رونالدو به جورجینا رودریگز

کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز بیش از ۵ سال است که با هم هستند. کریستیانو که برنده ی ۵ توپ طلا نیز هست تاکید می کند که این دو به زودی ازدواج خواهند کرد. او می گوید: «ممکن است یک سال دیگر این اتفاق بیفتد، ۶ ماه دیگر یا حتی ۱ ماه دیگر. من ۱۰۰۰ درصد مطمئنم که به زودی این اتفاق خواهد افتاد.»

بیشتر بخوانید:

زندگی جورجینا رودریگز، نامزد کریستیانو رونالدو، موضوع یک سریال مستند نتفلیکس شد

کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز صاحب دوقلو خواهند شد

نگاهی به کلکسیون جواهرات کریستیانو رونالدو و نامزدش جورجینا رودریگز

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۴ نظر

ورود

 • مهمان بهمن ۹, ۱۴۰۰

  امیدوارم این مثل دوست دختر سابق رونالدو توهم برش نداره که همه این توجهی که مردم و رسانه ها بهش می کنند به خاطر خودشه نه نامزدش. رونالدو هم اشتباه می کنه بخواد رسما ازدواج کنه. ازدواج کنند چهار روز دیگه تقاضای طلاق میکنه ازش و پولهاش رو بالا میکشه.

  • Elhame بهمن ۱۱, ۱۴۰۰

   تو چرا نگران پولای اونی مگه تو میخوای پولشو بدی

   • Amir بهمن ۱۱, ۱۴۰۰

    ???

   • Rahim بهمن ۱۱, ۱۴۰۰

    حالا تو چرا ناراحت شدی نکنه خودت این کاره ای؟ تا حالا چند نفر رو تیغ زدی؟