پریا قاسمخانی؛ دختر بهاره رهنما و پیمان قاسمخانی این روزها کجا است و چه می کند؟

پریا قاسمخانی؛ دختر بهاره رهنما و پیمان قاسمخانی این روزها کجا است و چه می کند؟

پریا قاسمخانی ، دختر بهاره رهنما و پیمان قاسمخانی با انتشار تصویر جدیدی از خود مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است.

پریا قاسمخانی که این روزها در خارج از کشور به سر می برد، دیروز عکسی از استایل خاص خود در اینستاگرامش منتشر کرد که با لایک میترا ابراهیمی، همسر دوم پدرش، پیمان قاسمخانی همراه شده است.

بیوگرافی پریا قاسمخانی دختر بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی

بیوگرافی پریا قاسمخانی

پریا قاسمخانی تنها فرزند زوج سابق ، بهاره رهنما و پیمان قاسمخانی ، متولد سال ۱۳۷۷ است.

برخلاف پدر و مادرش وارد عرصه ی سینما نشد و به دنبال علاقه ی خود یعنی موسیقی و آهنگسازی  رفته است.

با این حال در کودکی تجربه های اندکی در زمینه ی بازیگری داشته، از جمله سریال مرد هزارچهره، ساخته ی مهران مدیری (محصول سال ۸۷) که پیمان قاسمخانی سرپرست نویسندگان آن و بهاره رهنما از بازیگران آن بود.

پریا در فیلم سینمایی دایره زنگی به کارگردانی پریسا بخت آور (محصول سال ۸۶) هم حضور کوتاهی داشت.

او در حال حاضر در زمینه ی موسیقی و آهنگسازی فعالیت دارد و برای ادامه ی تحصیل در رشته ی موسیقی در خارج ایران به سر می برد.

پریا تا به حال چند تک آهنگ هم با خوانندگی و آهنگسازی خودش منتشر کرده و مادرش بهاره رهنما چند سال قبل کلیپی از یکی از ساخته های او در اینستاگرام خود منتشر کرد که پریا را در حال آوازخوانی و نوازندگی نشان می داد.

بیوگرافی پریا قاسمخانی دختر بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی

بیوگرافی پریا قاسمخانی دختر بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی

بیوگرافی پریا قاسمخانی دختر بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی

پریا قاسم خانی در کنار مادرش بهاره رهنما در سریال مرد هزار چهره

پریا حتی سابقه ی آهنگسازی حرفه ای برای تئاتر و فیلم را هم دارد.

در سال ۹۲ نمایشی با بازی مادرش، بهاره رهنما و پژمان جمشیدی به نام «بادی که تو را برد مرا خشک کرد» به روی صحنه رفت که آهنگساز آن پریا قاسمخانی بود.

او آهنگسازی مستند همسر دوم پدرش، میترا ابراهیمی را هم برعهده داشت. ابراهیمی مستندی به نام «کامی» درباره ی کامیار شاپور، فرزند فروغ فرخزاد و پرویز شاپور ساخته که تهیه کننده و سرمایه گزار آن پیمان قاسمخانی بود.

میترا ابراهیمی سال گذشته به مناسبت تولد پریا عکس صمیمانه ای از خود در کنار او در اینستاگرامش منتشر کرده بود که با دلنوشته ای برای فرزند همسرش، پیمان قاسم خانی همراه بود.

میترا ابراهیمی در این پست نوشته بود:

آدم ها قاب های مختلفی برای خوشبختی دارن.قاب هایی که میگن قبل مرگ ، تو ثانیه شمار آخر یادشون میاد.جایی که زمان دیگه مفهومی نداره و تو تندی‌ِ جون سپردن ،به کندی یادشون میاد،با تمام جزئیات.

این یکی از قاب های خوشبختی منه!

من می خندم و طبق معمول‌ِ از کودکی تا هنوز ادا در میارم و تو دست گذاشتی روی سرم . دستی که شاید خودت ندونی ولی برای من خیلی ارزش داره و من قربون دست هات بشم .

روزی که باید اون انتخاب پیچیده و عاشقانه رو می کردم ، تو مهم ترین بخشش بودی . برای من ، منی که عمری عاشق نه ، شیفته ی پدرم بودم حالا با یکی مثل خودم مواجه شده بودم . مبادا خدشه که نه، خط نازکی باشم به این رابطه ! تو اما انگار سال ها از من بیشتر می فهمیدی.

نمی دونم چرا اما من از تو خجالت می کشیدم و تو من رو در آغوش می کشیدی و می گفتی : حالا که کسی هست که واقعا عاشق پدرم باشه برای من یعنی شانس! و این هم جمله ایست که احتمالا در آخرین نفسم ، لبخند به لبم میاره.

دنیا … دنیا که همیشه برای من جای عجیبه بوده ،باتو عجیب تر هم شد.اینکه هر وقت تو ایرانی و از اتاقت دوباره صدات میاد من ذوق می کنم.نباشی دلتنگت میشم،انگار که چشم و چراغ این خونه ای. تو بارها برای من غذاهای گیاهی درست می کنی و من تا ته می خورم و غش می کنم از خوشی ، اینکه بارها و بارها با تو از ته دل می خندم و می بوسمت و دوست دارمت،اینکه تو از معدود شانه های امن منی …

می بینی پریا جانم ؟ عجب جای عجیبی بود دنیا

دوستت دارم خانواده ی من

عزیزدل من

چه خوب که به دنیا آمدی

تولدت مبارک

پریا قاسمخانی به گفته ی پدر و مادرش، علاقه ای به شهرت به ویژه از سمت پدر و مادرش ندارد. پیمان قاسمخانی یک بار در مصاحبه ای در اینباره گفته بود: «چند سال پیش وقتی پریا اول راهنمایی بود، عکسش روی جلد مجله‌ای چاپ شد، مادرش به او گفت این را ببر مدرسه بچه‌ها ببینند اما پریا دوست نداشت کسی عکسش را ببیند. پریا چنین دختری است.»

پدر و مادر پریا قاسمخانی ، بهاره رهنما (متولد سال ۱۳۵۲) و پیمان قاسم خانی (متولد سال ۱۳۴۴) از زوج های مشهور سینما بودند و حتی همکاری های سینمایی و تلویزیونی متعددی با یکدیگر داشتند. خبر جدایی آن ها در سال ۹۴ سر و صدای زیادی به پا کرد و حتی حواشی ای به دنبال داشت.

با انتشار تصاویر ازدواج مجدد بهاره رهنما با امیر خسرو عباسی در سال ۹۶، بار دیگر نام این زوج سابق بر سر زبان ها افتاد و جنجال های تازه ای به پا شد. امیر خسرو عباسی متولد سال ۱۳۵۳، مدیر شرکت پارس پخش کهن است که تولید ۱۲۰ قلم کالای ایرانی در صنعت آرایشی و بهداشتی با برند ژاکسی و هاینس را برعهده دارد.

پیمان قاسمخانی در سال ۹۹ با میترا ابراهیمی ازدواج کرد. میترا ابراهیمی متولد سال ۱۳۶۸ است. او لیسانس مدیریت جهانگردی و ارشد روانشناسی بالینی دارد. ابراهیمی به عنوان روانشناس بالینی کودک و نوجوان فعالیت دارد اما در چندین دوره ی هنری از جمله فیلمنامه نویسی، فیلمسازی، تصویربرداری و تدوین شرکت داشته و تجربه ی ساخت یک فیلم مستند را هم دارد.

 

بیشتر بخوانید:

میترا ابراهیمی از نقشش در طلاق پیمان قاسمخانی و بهاره رهنما گفت

بدون نظر

ورود