دیپ فیک باراک اوباما، مایلی سایرس و گندالف در حال انجام یک سرقت مسلحانه + ویدیو

دیپ فیک باراک اوباما، مایلی سایرس و گندالف در حال انجام یک سرقت مسلحانه + ویدیو

کلیپ عجیب و غریبی در اینترنت منتشر شده که توسط فناوری دیپ فیک باراک اوباما، مایلی سایرس و ایان مک کلن را به عنوان بازیگران فیلمی در ژانر سرقت به خدمت گرفته است. به گزارش Screen Rant، در این کلیپ که مثلاً پیش نمایش یک فیلم در ژانر سرقت است این سه نفر را می بینیم که دست به سرقتی می زنند که بد جوری به مشکل می خورد.

در سال های اخیر فناوری دیپ فیک گسترش و کاربردهای زیادی در فضای اینترنت پیدا کرده و برای نمونه این فرصت را در اختیار مخاطبین قرار داده تا بتوانند بخش هایی از فیلم های مورد علاقه شان را با نقش آفرینی بازیگران دیگری ببینند. و در همین راستا متخصصان دیپ فیک نیز شهرت زیادی را در فضای مجازی برای خود دست و پا کرده اند.

 

دیپ فیک باراک اوباما در حال سرقت مسلحانه

از فناوری دیپ فیک در پیام های بازرگانی و تبلیغات تلویزیونی و همچنین در فیلم هایی نظیر «مرد ایرلندی» (The Irishman) و «روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان» (Rogue One: A Star Wars Story) استفاده شده است. در فیلم «روگ وان» با استفاده از این فناوری، بازیگری که قبل تر فوت شده بود، دوباره پیش چشم مخاطبان ظاهر شد.

کلیپ اخیر در حساب اینستاگرام کاتیا کوینج، بازیگر، نویسنده و کمدین منتشر شده است. این کلیپ با بازیگران دیگری آغاز می شود ولی بعد از اندکی بازیگران تبدیل به اوباما، سایرس و مک کلن می شوند. در میانه ی راه، پیش نمایش دیگری از فیلم عجیبی با نام «مکان های مورد علاقه ام برای نشستن» (My Favorite Places to Sit) با بازی الیویا کلمن پخش می شود.

دیپ فیک باراک اوباما در حال سرقت مسلحانه

همین طور که در این کلیپ می توان دید یکی از جذابیت های این فناوری قابلیت استفاده از افرادی که سنخیتی با هم ندارند به عنوان همبازی در سناریوهایی عجیب و غریب است.

بدین ترتیب این فناوری دنیاهای وسیعی از خلاقیت را در اختیار هنرمندان قرار می دهد و تنها محدود کننده ی آن مسائل حقوقی و قانونی است که در ابتدای این کلیپ نیز با بیانی طنازانه بدان پرداخته می شود.

یکی از شکایت هایی که تماشاگران فیلم های سینمایی این روزها دارند این است که میزان خلاقیت در آن ها به شدت افول کرده است. کلیپ هایی نظیر این به احتمال قوی هرگز ساخت فیلمی در ژانر سرقت با حضور اوباما، مک کلن و سایرس را در پی نخواهد داشت اما باعث می شود هنرمندان خلاق بپرسند: «چی می‌شه اگه…؟»

بیشتر بخوانید:

ویدیوهای دیپ فیک تام کروز در تیک تاک با بیش از ۱۱ میلیون بار بازدید + ویدیو

منبع: Screen Rant
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود